Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Skillet

Go down 
+27
Luna_Raven
vampireLife
dEs
minimal00
psych0
tuoh
mabo
djuli
ivka
beni1979
Never surrender^
sladka_merka
lin
Nessie
Dark heart
Alice Cullen
stardust,.,
wentlee
ianeto_277
pattx
sayonara
^-^Dreamy-Twilight^-^
presy
Spunk
unbreakable~
twilight_i94
New Moon
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeВто 18 Авг 2009 - 20:58

Излезе новият албум, Awake. Качен е в добре познатия тракер, нарочно не давам линк. Качеството далеч не е перфектно, но за нетърпеливите като мен става. Не съм го изслушала още, но съм доволна от чутото досега. Дано се хареса на феновете^^
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeЧет 26 Ное 2009 - 11:21

Чух за тях съвсем слувайно и от тогава ги обожавам Принципно когато нещо ми хареса много лесно се зарибявам по него и не го оставям дълговреме. Смело мога да кажа, за Skillet, че наистина си заслужаават зарибявката и с удоволствие ги слушам ^^
Нямам най-любими. Всичките ми харесват Cute
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeЧет 26 Ное 2009 - 17:55

Вече не помня как се запалих по тях xD.
Не всъщност гледах клипчета в youtube на Supernatural ии на едно от тях за фон бе сложена Las night. Хареса ми и си я дръпнах. След няколко дни реших да чуя и другите песни и просто се влюбих в групата In Love невероятни са и просто като най-най голям фаворит мога да сложа Falling inside the black. Просто влюбена съм в тая песен xD
Иначе харесвам абсолютно всичките им песникакто споменах Last night, Monster, Awake and alive и прочие Cute
Върнете се в началото Go down
sladka_merka

sladka_merka


Брой мнения : 196
Join date : 17.05.2009
Age : 27
Местожителство : varna

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 21:41

Те са страхотни те са ми любимата рок група Smile In Love
любимите ми песни са: Comatose, Hero, Monster, Whispers In The Dark Smile
Върнете се в началото Go down
Never surrender^

Never surrender^


Брой мнения : 53
Join date : 24.10.2010
Age : 27
Местожителство : Deep in my favourite song.. ♥

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeПон 25 Окт 2010 - 21:22

Адската, неповторима група. Обожавам ги, луда съм по тях. Няма песен, която да не ме привлече с нещо. Текстовете им са едни от най-добрите, които съм срещала. А новият им албум е страхотен. Всички песни са специални по свой начин, всички намират място в сърцето ми. Любими си ми остават: Forgiven, Hero, Looking For Angels, Whispers In The Dark, Comatose, Better That Drugs, Those Nights, The Last Night. Почти всички от албумите Comatose и Awake са върховни. Обичам ги, по дяволите ♥
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Дек 2010 - 23:09

Обожавам гии!! In Love
Върнете се в началото Go down
ivka

ivka


Брой мнения : 33
Join date : 09.12.2010

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 13:05

Любимата ми тяхна песен е Comatose, сигурно в продължение на година телефона ми звъня с нея... просто прекрасна песен
Върнете се в началото Go down
djuli




Брой мнения : 35
Join date : 09.08.2010

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeСъб 11 Дек 2010 - 19:40

Обожааааавам ги!!! Разбрах за тях преди 2-3 години от един приятел и въпреки че не ги слушам толкова често, колкото преди, ако ми е тъжно или просто ако не съм на кеф заради каквато и да била причина, си ги пускам, и веднага си оправям настроението! Любимите ми техни песни са Whispers in the Dark, Comatose и Say Goodbye Smile
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeСъб 11 Дек 2010 - 19:58

Любимата ми песен е Last Night!!! In Love
Върнете се в началото Go down
mabo

mabo


Брой мнения : 2
Join date : 08.06.2010
Age : 30
Местожителство : Where it is Sunny but not Hot

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeЧет 16 Дек 2010 - 19:57

На една екскурзия едно моми4е от по-горните класове ме открехна за тая страшна група .И от тогава много ме кефи. най- харесвам ''Awake And Alive''
Върнете се в началото Go down
tuoh

tuoh


Брой мнения : 26
Join date : 16.08.2010
Age : 30
Местожителство : bulgarian, pernik

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeСъб 18 Дек 2010 - 11:42

Много хубави песни имат.На компа имам сиг към 15 ,може и повече да са.
Върнете се в началото Go down
psych0




Брой мнения : 2
Join date : 19.11.2010

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeСъб 18 Дек 2010 - 21:17

О, много готина група.Любимите ми песни са Better Than Drugs,Monster и Whispers in the Dark. Worship
Върнете се в началото Go down
minimal00

minimal00


Брой мнения : 30
Join date : 23.02.2011
Age : 31

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Мар 2011 - 16:15

определено Comatose и Whispers in the Dark са ми любимите excited excited
Върнете се в началото Go down
dEs

dEs


Брой мнения : 16
Join date : 25.01.2009

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 20:13

minimal00 написа:
определено Comatose и Whispers in the Dark са ми любимите excited excited

Ооо, и на мен това са ми любимите песни. Има една-две, които не ми харесват, но като цяло ги обожавам всичките.
Върнете се в началото Go down
vampireLife

vampireLife


Брой мнения : 15
Join date : 10.04.2011
Age : 27

Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitimeНед 10 Апр 2011 - 22:09

Whispers In The Dark , Awake and Alive , Comatose jumping happily jumping happily jumping happily Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Skillet - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Skillet   Skillet - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Skillet
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: