Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Други любими вампирски филми

Go down 
+59
geri_113
angiem
plack_pearl
limpski
koklala
Еvitta
bojana1234
sisiisisi
Black_Pearl_94
mira2006
AmericaSinger
Siara.V
Streamers_98
the mortal vampire
achi89
siel
krasiva
kasiljs
Galinka11
darkbloom
катрин
polipipi
evil_bitch
krisi koeva
Little Dhampir1000
Ivanova92
pufilina80
Elune
in4eto7
di_wolf
nestinarka
Bloopy
rosedmitrii
tedsi1
sevinch_ahmedova
kati2211
tarich
elena1916
mstrovila
desislava83
gali68
hristozia_85
isi123
Nightmare_Girl
Silvi_2711
rosemary96
Искра
lica
silviya_borisso
kam22
dangerous95
bwdoll
elena_24
gold_alex
koobten
darkness_angel
Melrose
bebs_987
Deichuna
63 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Deichuna




Брой мнения : 82
Join date : 24.10.2010
Age : 31

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeСря 22 Дек 2010 - 17:07

Тук можете да пускате предложения за нови вампирски филми [You must be registered and logged in to see this image.] приятно писане [You must be registered and logged in to see this image.] !!!
Върнете се в началото Go down
bebs_987

bebs_987


Брой мнения : 36
Join date : 09.01.2011

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 19:35

Сред любимите ми филми са Здрач сага Истинска кръв и разбира се Днемниците на вампира In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 21:03

Dracula- оригиналния от 1931, който не го е гледал нищо не е видял! Само да спомена, че Хичкок се появява малко по-късно. За мен Бела Лугоси е истинският Дракула.

Underworld- много, много динамични и интересни части. Страхотна актьорска игра, въпреки всичките ефекти и зъби, които изглеждат супер на екрана, но са докарали хиляди главоболия на екипа и актьорите.

Ван Хелсинг- въпреки, че за мен доктора е само един- Антъни Хопкинс, филмът доста ми допадна. Той е пример, че някои проекти са подценявани, за сметка на други. Въпреки ниският си бюджет, обаче се е получил много добър филм.

Онзи филм, пародията на Здрач, забравих му името. Много се смях, много добре им се е получило. Обичам сарказъм, който препокрива моето мнение за тази поредица.

От сериалите само ще спомена: Бъфи, Angel, Demons, Moonlight, Blood ties, Being Human, True Blood и разбира се, The Vampire Diaries. Ако се сетя за още, ще ъпдейтвам.
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 22:13

melrose написа:
Онзи филм, пародията на Здрач, забравих му името. Много се смях, много добре им се е получило. Обичам сарказъм, който препокрива моето мнение за тази поредица.

Да не би да става въпрос за "Vampire Sucks", защото и аз много го харесвам, много по-интересен ми е от "Здрач", там има действие. Haha!

Interview with the Vampire |1994| - старичък, но за мен си остава един от най-добрите филми за вампири. Играта на Пит и Круз, както и Кристиан Слейтър е невероятна. Много добре се въплъщават в ролите си.

Dracula |2000| - както винаги играта на Джаред Бътлър е невероятна (още от тогава го харесвам). Cute И той много добре се въплъщава в ролята на зъл вампир, както и Дженифър Еспозито. От жените тя най-много ми направи впечатление.

Queen of the Damned |2002| - страшно хубав филм. Всеки един актьор играе много добре ролята си. Много харесвам и самата история за Лестат, както и на Кралица Акаша.

Van Helsing |2004| - ей, много добър филм. Кейт Бекинсейл е страхотна там, както и Хю Джакмън. Вампирите там са направени много добре и много ми харесват. Но върколаците нещо не ми харесват.

Let me in |2010| - той е единствения по-нов филм за вампири, който ми харесва. Играта е горе-долу добре, историята най-много ми харесва /става въпрос за Американската версия, Шведската не ми харесва/.

Други май няма, е има, но ако почна всички да ги пиша... дълга и широка, но това е, че са по-стари, нови хубави филми за вампири според мен все още няма. Освен някои изключения, които се броят на пръсти. Smile Лично мое мнение.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeНед 16 Яну 2011 - 23:21

darkness_angel написа:
melrose написа:
Онзи филм, пародията на Здрач, забравих му името. Много се смях, много добре им се е получило. Обичам сарказъм, който препокрива моето мнение за тази поредица.

Да не би да става въпрос за "Vampire Sucks", защото и аз много го харесвам, много по-интересен ми е от "Здрач", там има действие. Haha!

Interview with the Vampire |1994| - старичък, но за мен си остава един от най-добрите филми за вампири. Играта на Пит и Круз, както и Кристиан Слейтър е невероятна. Много добре се въплъщават в ролите си.

Dracula |2000| - както винаги играта на Джаред Бътлър е невероятна (още от тогава го харесвам). Cute И той много добре се въплъщава в ролята на зъл вампир, както и Дженифър Еспозито. От жените тя най-много ми направи впечатление.

Queen of the Damned |2002| - страшно хубав филм. Всеки един актьор играе много добре ролята си. Много харесвам и самата история за Лестат, както и на Кралица Акаша.

Van Helsing |2004| - ей, много добър филм. Кейт Бекинсейл е страхотна там, както и Хю Джакмън. Вампирите там са направени много добре и много ми харесват. Но върколаците нещо не ми харесват.
Лично мое мнение.[/size]

Същия. Haha! Съгласна съм с теб и прибавям тези имена в списъка ми.
Върнете се в началото Go down
koobten

koobten


Брой мнения : 63
Join date : 26.01.2011
Age : 26
Местожителство : In the beginning of the end....

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeЧет 27 Яну 2011 - 9:01

На мвн много ми харесва Чиракът на вампира. Оня цирк егати изродите са Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 34

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 17:02

Интервю с вампир, Кралицата на прокълнатите, Дневниците на вампира, Angel, Подземен свят
Върнете се в началото Go down
elena_24

elena_24


Брой мнения : 25
Join date : 05.03.2011
Age : 31
Местожителство : Plovdiv

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeПон 7 Мар 2011 - 20:18

1994 : Interview With Vampire : The Vampire Chronicles / Интервю с Вампир : Вампирските Хроники.
In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
bwdoll




Брой мнения : 38
Join date : 08.03.2011
Age : 42
Местожителство : Ботевград

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeСъб 12 Мар 2011 - 9:21

30 дни 30 нощи
Let the right one in
Върнете се в началото Go down
dangerous95




Брой мнения : 34
Join date : 12.03.2011
Age : 29

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeСъб 12 Мар 2011 - 20:07

"Ван Хелсинг", "Здрач", "Дневниците на вампира" и разбира се "Истинска кръв."
Върнете се в началото Go down
kam22




Брой мнения : 41
Join date : 09.03.2011

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeПон 14 Мар 2011 - 22:32

Интервю с вампир и Блейд
Върнете се в началото Go down
silviya_borisso

silviya_borisso


Брой мнения : 44
Join date : 01.08.2010
Age : 41
Местожителство : Sofia

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeВто 15 Мар 2011 - 13:55

Здрач сага и Истинска кръв Bravo
Върнете се в началото Go down
lica

lica


Брой мнения : 40
Join date : 10.03.2011

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeСря 16 Мар 2011 - 20:34

Попринцип всички филми с вампири Smile .А някой знае ли други освен изредените до сега ?
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 0:05

Интервю с вампир - много добър. Хубав актьорски състав, Брад Пит е много изтънчено страшен там.
Подземен свят: Еволюции - мисля, че двойката е по-добра от единицата.
Ван Хелсинг - да, Хю Джакмън... най-хубавият върколак в киното, който съм виждала. Евала.
Върнете се в началото Go down
rosemary96

rosemary96


Брой мнения : 41
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София, България

Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 21:52

Интервю с вампир, дневниците на вампира.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Други любими вампирски филми Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други любими вампирски филми   Други любими вампирски филми I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Други любими вампирски филми
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Любими коледни филми
» Нови филми
» Любими анимета
» Твоите топ 5 трейлъра по-добри от последвалите филми
» Любими анимации

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: