Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Alex Pettyfer/Алекс Петифър

Go down 
+9
mimencety_stz
Aleks
shadowkiss
emii.x
elena1916
kati2211
renito0o0o
twilight_i94
Cveti Ognqnova
13 posters
АвторСъобщение
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 21:39

Alex Pettyfer




( тази тема е и за Ив )

[You must be registered and logged in to see this image.]

Роден е като Александър Ричард Петифър на 10 април 1990 година в Стивънейдж, Хертфордшир, Англия. Занимава се професионално с актьорство от 2005 до сега.
Син е на актьор и модел. Появявал се е в пиеси и телевизионни програми преди да получи ролята на Алекс Райдър, главният герой в екранизацията на Стормбрейкър* Stormbreaker *(световната премиера се състоя през 2006). Тогава Петифър беше номиниран за наградата Млад актьор, както и Емпайър. Той участва и в Калпазанка *Wild child*, пуснат в Обединеното Кралство на 15 август 2008. Бил е забелязан и на няколко рекламни кампании на Бърбъри. Последният му филм е Tormented (бук.пр. Мъчението), където си партнира с Ейприл Пиърсон. Премиерата му беше на 22 май 2009 ( в Англия).



Семейство

Петифър е роден в Стивънейдж, Хертфордшир в семейството на актьора Ричард Петифър и модела Лий Робинсън (позната повече като Лий Айрланд). Има полу-брат, Джеймс Айрланд, който е млад тенис състезател, роден от брака на Лий с Майкъл Айрланд – строителен притприемач.



Кариера

Петифър започва кариерата си като детски модел на седем години, за модни къщи като GAP, след срещата си с Раул Флоран в магазин за детски играчки в Ню Йорк. Бил е също и рекламни лице на няколко марки йогурти. Първата му печеливша изява е на шест. Учи в Моол Скуул, малко частно училище в Туикенхам и като ученик се изявявал в училищни пиеси, включително като Уили Уонка в представлението „Чарли и шоколадовата фабрика”. След това започва да учи в Беркшир, където има много театрални изяви.
През 2005, Петифър завършва своята модна кариера и прави своя актьорки дебют в британската телевизионна драма „Училищните дни на Том Браун” изигравайки главната роля – Том Браун. За ролята си той получава положителни оценки.
През юни 2005 той се впуска в най-важната си роля досега, а именно тази на МИ6 шпионина - Алекс Райдър в филма „Стормбрейкър”, базиран на романите на Антъни Хоровиц. Той е един от 500те, който се борят за ролята. Петифър беше близо до ролята на главния герой в филма „Ерагон”, но отказа участие поради ангажиментите си към Стормбрейкър. Още една причина поради която Алекс отказва ролята е страха му от летене. снимките на Стормбрейкър са в Англия, докато тези на Ерагон в Чешката република.
Стормбрейкър е пуснат на 21 юли 2006 в Англия, а на 21 септември в Австралия. Следваща е премиерата в САЩ, която се състои на 6 октомври същата година.
След това следват участия в пожъналия световен успех „Калпазанка”, където Алекс играе ролята на чаровния Фреди, любовта на Попи (Ема Робъртс). Следва участието му в скандалния хорър Tormented.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Филмография

2005: Tom Brown's Schooldays (Училищните дни на Том Браун - неофициално заглавие)
2006: Stormbreaker (Алекс Райдър: операция Стормбрейкър)
2008: Wild Child (Калпазанка)
2009: Tormented (няма официално български заглавие)
2010: Beastly (снима се)( няма официално българскo заглавие
[/center][/i]
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeНед 30 Яну 2011 - 19:12

Цвети, много благодаря за темата. Bear hug
Обожавам Алекс Петифър! love Толкова ме кефи този човек, че няма как да пропусна негов филм. Гледала съм ги всичките по няколко пъти. Като малък е много сладък, но повече ме кефи като по-голям. Толкова е готин с тези руси къдрици. Усмивката и акцента му тотално ме разтапят. Алекс Райдър: операция Стормбрейкър много ми хареса. Все пак е първия непълнолетен, който играе в екшън филм. Tormented (Изтерзан) ми е малко кофти филм. Харесва ми, че не играе добряк, а гадняр, но филма беше някак тъп. Beastly го чакам от миналата година. Трябваше да излезе през август, но ще излезе тази година на 4 март. По трейлърите съдя, че филма ще бъде адски добър. През февруари ще гледам Аз съм номер четири, който просто наелектризира всичко. Ще ми се изчака чакалото. Haha!
В началото на седмицата се говореше, че Алекс ще играе Джейс в първия филм от поредицата на Реликвите на смъртните, но работата е сложна. Човекът е прочел книгите, харесва партньорката си във филма, харесва героя си, но не могат да се разберат. Правят кастинг и го викат на него, за да пробва ролята. Той е идеален за Джейс и ако не го приемат ще ги пребия, а после ще ги застрелям. Няма да гледам филма, ако Алекс не играе.

Добавка към филмографията:

I am number four - Аз съм номер четири - Българската и световната премиера на филма е на 18 февруари 2011г.

Now (2011)
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeЧет 3 Фев 2011 - 16:24



Ей , така се надявах да се намерят и други фенове тук , освен мен и Ив ! Е , надявам се това видео да ви запали поне малко I love you
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeЧет 3 Фев 2011 - 17:56

Гледала съм го само в Калпазанка и то преди година, година и нещо. Честно казано още тогава ми направи впечатление, но не си направих труда да потърся нещо повече за него. Когато глeдах трейлъра на Beastly ми се стори познат и от imdb.com разбрах, че всъщност това е той. Адски много ми хареса в трейлъра, изглежда много добре (дори и с татуировките по лицето) и честно казано нямам търпение за гледам филма. Другия, който очаквам с него е Аз съм номер четири. Току що видях и трейлъра и искам само да кажа: как може да изглеждаш така, Алекс Петифър?? Haha! Не, сериозно, изглежда адски добре, а и мисля, че и като актьор е добър, но ще трябва да изчакам тези филми за да разбера повече.

Ето и трейлърите към Аз съм номер четири и Beastly



Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
kati2211

kati2211


Брой мнения : 36
Join date : 23.01.2009
Age : 30
Местожителство : around the world !

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeСъб 4 Юни 2011 - 22:34

Невероятен е Cute гледала съм 3 негови филма и в трите играе страхотно In Love
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeНед 5 Юни 2011 - 0:06

Гледах "Beastly" и мисля,че е готин като модел,а и като актьор ми допада. Секси е.
Върнете се в началото Go down
emii.x

emii.x


Брой мнения : 52
Join date : 04.04.2011
Age : 30
Местожителство : Nowhere.

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeНед 12 Юни 2011 - 14:16

kati2211 написа:
Невероятен е Cute гледала съм 3 негови филма и в трите играе страхотно In Love
И е супер сладък in love
Върнете се в началото Go down
shadowkiss

shadowkiss


Брой мнения : 44
Join date : 13.06.2011

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 10:30

Невероятен е.Обожавам филмите с него.Дано скоро излезне нов филм с негово участие
Върнете се в началото Go down
Aleks




Брой мнения : 46
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : София

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 12:55

В I Am Number Four / Аз съм номер четири беше .... МНОГО СЛАДЪК определено ,а ето и малко инфо относно новия филм ,в който ще участва и който също е фентъзи Smile


Алекс Петифер ще изпълни главната роля във фантастиката “The Last Apprentice”



20-годишният Алекс Петифер, който изпълнява главната роля в предстоящата дългоочаквана продукция “Аз съм номер четири”, е получил предложение за участие във филмовата адаптация на успешната книга на писателя Джоузеф Дилейни, “The Last Apprentice”.

Според източници от Warner Bros, продуцентите на бъдещата лента са имали възможността да изгледат “Аз съм номер четири” и харесали представянето му във филма.

Агентът на младия актьор потвърди информацията и заяви, че договор за участие все още не е подписан, защото продукцията е във все още ранен етап на развитие.

Миналата седмица се появиха слухове, според които Алекс Петифер е подписал договор за участие в екшън-фантастиката “Реликвите на смъртните”, но те се оказаха неверни и от Warner Bros подчертават, че в момента единствената продукция, към която английския актьор изявява интерес е “The Last Apprentice”.

Действието на филма ще се развива през 17-ти век, а сюжетът ще проследи живота на млад мъж (Петифeр), чието съкровено желание е да бъде могъщ екзорсист.

Според New York Magazine, проекта много бързо се превръща в едно от най-популярните заглавия в Холивуд и номинираните за тазгодишните награди “Оскар” Джеф Бриджис (“Непреклонните”) и Дженифър Лоурънс (предстоящия “X-Men: First Class”) също ще подпишат договори за участие. Бриджис ще бъде в ролята на учителя на главния герой, а Лоурънс ще се превъплъти в ролята на вещица, заподозряна в множество престъпления.

Режисьор на “The Last Apprentice” ще бъде Сергей Бодров, заснел руско-германския хит от 2007 година, “Монгол”.

Бодров: “Светът изграден от Джоузеф Дилейни е едно голямо предизвикателство за въображението. Още не сме започнали снимките и вече съм сигурен, че това ще бъде филм какъвто не съм правил досега.”

Бодров също така ще продуцира лентата, заедно с Уилям Фей, Томас Тъл и Джон Джашни, а Warner Bros и Legendary Pictures, които стоят зад хитове като “Сблъсъкът на титаните” и “Генезис”, ще отпуснат нужния бюджет от 80 милиона долара и ще поемат световното разпространение.

По всяка вероятност, снимките на “The Last Apprentice” ще започнат до края на тази година, а премиерата ще се състои през 2013-та.


Върнете се в началото Go down
mimencety_stz




Брой мнения : 37
Join date : 29.07.2012

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeПет 26 Окт 2012 - 19:42

най-секси актьор за мен In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
didityoy_99

didityoy_99


Брой мнения : 37
Join date : 19.11.2012

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeПет 14 Дек 2012 - 22:03

crazigirl96 написа:
In Love
наистина е много сладък
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeСря 2 Окт 2013 - 18:17

Адски му се кефя на този тип. Изражението, косата... Надявах се той да е Джейс от Реликвите на смъртните, аз така си го представях.
Както и да е.
Иначе... среден актьор. Според мен, не може да се вплете в ролите си напълно... винаги има някакво студено несъответствие с персонажа... не точно скованост, ала на пръв поглед...
Върнете се в началото Go down
marieta97




Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2014
Age : 26
Местожителство : София

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeЧет 15 Май 2014 - 20:56

Страхотен е! It wasn't me 
Върнете се в началото Go down
vs_koleva




Брой мнения : 25
Join date : 19.05.2018

Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitimeСъб 19 Май 2018 - 18:39

Супер секси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Alex Pettyfer/Алекс Петифър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Alex Pettyfer/Алекс Петифър   Alex Pettyfer/Алекс Петифър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Alex Pettyfer/Алекс Петифър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Алекс Кош - Огненият факултет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: