Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Столичани в повече

Go down 
+12
nikivesy
Aleks
mim4ity
rosali
mstrovila
devilsmate
Nikssi
gali68
hristozia_85
Beta
mime93
Искра
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeСъб 2 Апр 2011 - 22:31

Столичани в повече

Столичани в повече 537580

„Столичани в повече“
е български комедийно-драматичен сериал на bTV, чийто снимки започват през февруари 2011 година. Продуцент от страна на “Dream Team Productions” е Евтим Милошев. Креативен продуцент е Иван Спасов, а главен сценарист - Емил Марков. Режисьори на сериала са Виктор Божинов и Александър Косев. Оператори са Ненад Бороевич и Антон Огнянов.

Актьори:

Стоянка Мутафова
Любо Нейков
Христо Гърбов
Силвия Лулчева
Виолета Марковска
Кръстьо Лафазанов
Руслан Мъйнов и др.

За сериала:

Сериалът е с жанр комедийна драма или така наречената “драмъди”, в която се разказва за драматичните и не по-малко комични отношения между две големи съседски фамилии в едно софийско предградие. Щастието за едното семейство задължително означава нещастие за другото. Безценна историческа находка провокира мечтите за бързо забогатяване и изостря съревнованието между тях. Интригите, алчността, корупцията, завистта, но също така и смелостта, романтиката и веселието са неизменна част от живота на героите всеки ден. Когато обаче немислимата любов се случи, идва сблъсъкът с разума, честта и семейното щастие и историята тръгва в неочаквана посока.

Епизодите на сериала се излъчват от 23.Март 2011г., всяка сряда от 21:00 часа. Повторение на епизодите се излъчват по bTV Comedy.
Върнете се в началото Go down
mime93

mime93


Брой мнения : 29
Join date : 29.03.2011
Age : 30

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 22:14

Явно аз ще съм първата която пише по темата, което много ме радва, защото много ми хареса този сериал. Харесва ми не само защото е български, но и сюжета е интересен, привлича хорските погледи. Поне така мисля аз всеки е на различно мнение Smile
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 22:40

На мен също ми харесва този сериал!Много се радвам,че напоследък българското кино все повече се разраства.Имаме много талантливи актьори,които заслужават да ни покажат таланта си.Сериалчето е много свежо,забавно,представя баш "българската ни работа".Ще ми е интересно да видя как ще се разгърне любовната история тук.Първата серия беше много силна,поне за мен.Смяла съм се от сърце.Особено пред църквата-от едната страна катафалката със стария Радул,а от другата тъпаните и сватбарите. Haha! Голям смях беше.Има много потенциал в това филмче и с удоволствие ще го гледам.
Върнете се в началото Go down
hristozia_85




Брой мнения : 42
Join date : 22.11.2010
Age : 39
Местожителство : Sofia

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 13:08

много ми хареса този сериал.
Върнете се в началото Go down
gali68




Брой мнения : 42
Join date : 28.09.2010

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeЧет 12 Май 2011 - 16:30

Най-после нещо по-различно в българските филми. Но към шеста серия вече като че ли темпото се забави и свежестта и енергията на първите серии нещо ми се губи. Има талантливи артисти, но поне един-двама абсолютно не са за там. А и по отношение на качеството на звука има още какво да се желае.
Иначе искрено поздравявам автора на музиката към сериала. Мелодията е страхотна, просто попадение в десятката.
Върнете се в началото Go down
Nikssi

Nikssi


Брой мнения : 37
Join date : 10.06.2010
Age : 27
Местожителство : V debrite na podsuznanieto

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeПет 13 Май 2011 - 20:04

Според мен това е един от първите български филми, който не е банален, а е дори интересен. Хваща ти окото със забавните реплики. И е толкова реален. Подсилените отношения между хората и наблягането на определени техни черти прави сериала толкова по-заинтригуващ за зрителите.
Върнете се в началото Go down
devilsmate

devilsmate


Брой мнения : 36
Join date : 03.01.2011
Age : 36

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeВто 24 Май 2011 - 20:28

Филмът е хубав, но приятелят ми го харесва повече от мен. Не изпуска нито една серия jumping happily
Върнете се в началото Go down
mstrovila

mstrovila


Брой мнения : 54
Join date : 24.05.2011

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeПет 27 Май 2011 - 19:45

Много е забавен.
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeНед 29 Май 2011 - 22:35

Забавен е.. но аз лично имам други предпочитания към БГ сериали Smile Smile Wink Wink Wink Wink
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
mim4ity

mim4ity


Брой мнения : 40
Join date : 06.06.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив, България

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 21:10

Най-добрият български сериал! Актьорската игра е на ниво, а сюжетът е много интригуващ.
Върнете се в началото Go down
Aleks




Брой мнения : 46
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : София

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 12:33

Аз не съм особено впечатлена от сериала ,да не кажа даже ,че ми е леко скучен и твърде предвидим...даже не го и изгледах до края
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 17:45

Отново доста добър български сериал.но моите предпочитания са за "Под прикритие".Не знам обаче да ли въобще да ги сравнявам като са в различна тематика.Със сигурност се радвам,че има повече български филми,че се харесват и ще се гледат пак.Надявам се това да отвори път и на други.
Върнете се в началото Go down
viteniq

viteniq


Брой мнения : 34
Join date : 27.06.2012
Age : 25

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeПет 6 Юли 2012 - 20:21

Този сериал много ми харесва. Нас,българите,ни бива в комедията. Доста добре се получава.
Върнете се в началото Go down
joana_j

joana_j


Брой мнения : 26
Join date : 05.06.2010

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeЧет 27 Дек 2012 - 0:05

Много добър сериал.Цялото семейство много го харесваме.
Върнете се в началото Go down
krasiva

krasiva


Брой мнения : 40
Join date : 09.01.2013
Местожителство : Варна

Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitimeСря 16 Яну 2013 - 20:05

Много свеж хумор и актьорският екип е невероятен
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Столичани в повече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Столичани в повече   Столичани в повече I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Столичани в повече
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: