Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)

Go down 
+17
Beta
raq2003
Lioness
aMHE3ua
limpski
Chrisi1122
elito_909090
Streamers_98
radinec
merri5
MVM
Мейси
aranna
bonisa
mim4ity
Silence.
wentlee
21 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeНед 29 Май 2011 - 21:39

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Charleydavidson1cover

Даринда Джоунс
„Първият гроб отдясно“
Книга първа

Великолепен дебютен роман, който жъне награди и който ни запознава
с Чарли Дейвидсън, със странично занятие частен детектив и основно – жътвар на души


През 2009 година романът е отличен с наградата „Golden Heart“ в категория „Най-добър паранормален романс“

Чарли вижда мъртъвци. Точно така, тя вижда мъртъвци. Работата ѝ е да ги убеди „да влязат в светлината“. Но когато тези мъртъвци са починали при далеч не идеални обстоятелства (иначе казано, били са убити), понякога искат от Чарли да потърси сметка на лошите. Нещата се усложняват от изпълнените с гореща страст сънища на Чарли за някой, който я е следвал цял живот. Оказва се, че той май не е мъртвец. Нищо чудно да се окаже нещо съвсем различно...

Когато Дж. Р. Уорд (автор на бестселър поредицата „Братството на черния кинжал“) прочита романа, се обажда на редакторката на издателството и въодушевено заявява: „Това е най-добрият дебютен роман, който съм чела през последните пет години! Къде открихте тази авторка? Заставам зад нея на 100 %. Ще публикувам и откъс от романа на своя сайт и ще го препоръчам на всички мои фенове. С нетърпение очаквам следващата книга.“

Отзиви:

„Първият гроб отдясно е острумна, динамична и адски забавна. Грабвайте я, без да се замисляте!“
ДЖЕЙН АН КРЕНЦ

„Първият гроб отдясно е феноменална! В тази книга има всичко – свеж хумор, сексуално напрежение и гъделичкаща любопитството мистерия. Даринда Джоунс направо ме срази.“
КРЕСЛИ КОУЛ

„Първият гроб отдясно е духовита, загадъчна, вълнуваща и най-вече – секси!
ДЖИНА ШОУОЛТЪР

„Феновете на Шерилин Кениън ще се влюбят в тази книга.“
„ЛАЙБРЪРИ ДЖЪРНЪЛ“

„Брилянтен роман! Не ходете, направо тичайте да се сдобиете с него.“
„НАЙТ АУЛ РИВЮС“

Най-добрият дебютен роман, който съм чела от години. Вълнуващ, емоционален, секси и спиращ дъха. Изпълнен с изненадващи обрати. Не е за изпускане!
ДЖ. Р. УОРД

Даринда Джоунс
Първият гроб отдясно (книга първа)
Формат: 14,5х21 см
Обем: 296 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-60-9
Цена: 11,90 лв.

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Charleydavidson1coversp

ЗА ТРИЛОГИЯТА
Книгите за Чарли Дейвидсън:
1. First Grave on the Right
2. Second Grave on the Left
3. Third Grave Dead Ahead


Откъс от книгата може да изтеглите от сайта на ИБИС - ТУК
Върнете се в началото Go down
Silence.

Silence.


Брой мнения : 28
Join date : 13.08.2010

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeПон 30 Май 2011 - 12:42

Изглежда ми интересна, с нетърпения чакам да излезе и да си я взема.. А и корицата е невероятна <3 <3 <3
Върнете се в началото Go down
mim4ity

mim4ity


Брой мнения : 40
Join date : 06.06.2010
Age : 31
Местожителство : Пловдив, България

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeПет 24 Юни 2011 - 22:33

Много свежа, изключително динамична.
Върнете се в началото Go down
bonisa




Брой мнения : 51
Join date : 11.04.2011

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeНед 3 Юли 2011 - 21:59

От сайта на издателството прочетох първите две глави и определено привлякоха интереса ми. В петък си купих книжката,но още не съм я почвала /за съжаление не ми остана време/!
Върнете се в началото Go down
aranna




Брой мнения : 14
Join date : 05.05.2011

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 22:42

Не ми хареса. Определено няма да си купя втората книга. Коментара ми би бил доста нецензурен и като гледам , че другите я харесват ще се въздържа от по- подробно описване какво точно не ми харесва в книгата.
Върнете се в началото Go down
Мейси

Мейси


Брой мнения : 37
Join date : 08.05.2012
Age : 27
Местожителство : Русе

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeСря 9 Май 2012 - 21:16

Любимата ми поредица! Просто това е книгата/книгите,които мога винаги да отворя и да се смея и плача на историите наЧарли.Невероятна книга,не може да се опише love Грабна ме в първия момент още,нямам търпения за 3-тата да излезе в България love
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeПон 6 Авг 2012 - 2:53

Много ми хареса - героинята е много забавна, стила на авторката ми допадна, динамиката на книгата,изобщо чудесно четиво!Чакам следващите с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
merri5

merri5


Брой мнения : 18
Join date : 25.08.2010

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeСря 8 Авг 2012 - 15:19

Книгата е много приятна. Харесва ми главната героиня, както и стила на писане на авторката. Ако трябва да съм честна- все още не съм я цялата, но това се дължи единствено на недостиг на време,а не на желание. Smile
Върнете се в началото Go down
radinec




Брой мнения : 12
Join date : 05.11.2013

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeСря 12 Фев 2014 - 16:37

Спуках се да се смея на тази книга.Главната героиня е саркастична,забавна и страхотна.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeВто 9 Сеп 2014 - 11:07

В по-голямата си част прочита на книгата бе свежа поредица от:
Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Giphy
и от
Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Tumblr_inline_n1kkf61GSn1snxyd1
Гиниялна.
В първата книга сюжетът се вмъква в наложения напоследък шаблон върху ya поредиците. Втората книга – „Вторият гроб отляво“ – се измъква от калъпа, ура!
Стилът на писане... получава тройка по шестобалната. и половина. 3,5
И както не спирам да повтарям напоследък – понеже не мога да си го избия от главата, – може би причината е в българското издание. Не говоря за превода. Просто някои книги звучат по-добре в оригинал... Не, не книги. Автори.
Върнете се в началото Go down
elito_909090




Брой мнения : 23
Join date : 12.10.2014

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeНед 12 Окт 2014 - 1:45

Изглеждa интереснa Smile
Върнете се в началото Go down
Chrisi1122

Chrisi1122


Брой мнения : 23
Join date : 28.10.2014
Местожителство : Katoteros

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeСря 29 Окт 2014 - 18:58

Прочела съм всичките досега излезли книги. Честно казано не знам защо. Първите три ги прочетох за два дни и ми харесаха, или о скоро игнорирах това което не и харесваше. Идеята за жътвар е добра. Иска ми се да имаше друга подобна книга която да можех да прочета (ако някой може да предложи нещо да не се поколебава да ми пише лично съобщение!!!). Връзката между Чарли и Рейес въобще не ми се получаваше. Нямаше достатъчно (или каквито и да е) чувства. И Чарли първите книги ме забавляваше но това кръщаване на всичко започна да ме изнервя (кой за бога кръщава гърдите и яйчниците си?!). Иначе харесвам героите (като изключим главните). Идеята на първите книги (по скоро за някой който разрешава убийства като говори с духовете на починалите, не частта със сина на Сатаната) също ми хареса. Но по нататък всичко започваше да става абсурдно!
Върнете се в началото Go down
limpski




Брой мнения : 16
Join date : 07.09.2015

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeСря 9 Сеп 2015 - 23:39

Книгите са доста интересни и много жалко че издателството спря преводите pale
Върнете се в началото Go down
aMHE3ua




Брой мнения : 9
Join date : 18.08.2009

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeНед 29 Апр 2018 - 3:06

Чудя се дали да я подхвана тази поредица. Резюмето много ми напомня на един сериал, излъчван преди години по foxlife
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitimeНед 29 Апр 2018 - 3:47

Давай. Аз съм чела първите 3 книги само, но героинията е страшно забавна и духовита.
Авторката не изпада в излишни описания, държи интереса и определено има много горещи сцени.
Не е някакъв шедьовър, но определено си заслужава да се прочете - много е разтоварваща и отпускаща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)   Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Исус е влюбен в мен - Давид Зафир (Издателство ИБИС)
» Дарба - Мерилин Кей (ИБИС)
» Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)
» Имате ли любимо издателство?
» ИЗДАТЕЛСТВО SOFTPRESS

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: