Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Game Of Thrones/Игра на тронове

Go down 
+43
mirence70
Beta
gsdrago.gs
elikoleva
nansita73
Cruel Beauty
koklala
royal
MartinaAvramova
paloma_g
mupo999
e4o1976
papazova
sevinchas
emotion
vampires_fan
krasiva
kasiljs
Shinigami
MVM
mimencety_stz
-- Vampire ^^
Искра
Ivanova92
devilkid
corsalinda
krasi9mir
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
daki8
fuckin_rules
wentlee
shadowkiss
harmaqni_gr
autovip
piki
lucifer
Nessie
Melrose
Alice Cullen
Lioness
47 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
krasiva

krasiva


Брой мнения : 40
Join date : 09.01.2013
Местожителство : Варна

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeСря 16 Яну 2013 - 21:53

Гледах първи сезон и много ми хареса
Върнете се в началото Go down
vampires_fan

vampires_fan


Брой мнения : 23
Join date : 03.07.2009
Age : 35
Местожителство : sf

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeСъб 23 Ное 2013 - 17:17

Нямам търпение да започне новия сезон! Впрочем, това на коя дата ще стане? Май април 2014 някъде...?
Върнете се в началото Go down
http://freevampirekisses.piczo.com
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeВто 26 Ное 2013 - 13:14

vampires_fan написа:
Нямам търпение да започне новия сезон! Впрочем, това на коя дата ще стане? Май април 2014 някъде...?
Миналата година 3ти сезон е стартирал април месец. Предполагам, че и 4ти сезон ще е тогава. Все още няма конкретна дата или поне аз не успях да открия такава. Знае се само че ще е през 2014 година.
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeВто 24 Дек 2013 - 9:50

Когато гледах първите епизоди от първи сезон си казах "Страхотна история, страхотни актьори, добра режисура, добра игра", но постепенно смисъла започна да ми се губи!
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Дек 2013 - 12:48

sevinchas написа:
Когато гледах първите епизоди от първи сезон си казах "Страхотна история, страхотни актьори, добра режисура, добра игра", но постепенно смисъла започна да ми се губи!

Прочети книгите и ще го разбереш.

Аз лично съм много доволна за сега от сериала. Особено Книгата, която ще филмират този сезон (загубих вече нишката коя точно по пед се падаше) са решили да я вместят в два, което гарантира и по-подробно разказана история. За мен едно от най-големите постижения на сериала е избора на актьор за Джофри-просто перфектен актьор! От момента, в който ги видях бях сигурна, че ще го намразя! Идеален за ролята. Само не знам дали ако продължи да се снима ще успее да се оттърве от ролята на малка гад.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeНед 12 Яну 2014 - 21:04

Премиерата на четвърти сезон е на 6-ти април. Ето и кратък (за съжаление доста кратък) тийзър трейлър:
Върнете се в началото Go down
e4o1976




Брой мнения : 18
Join date : 16.01.2014

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeЧет 16 Яну 2014 - 11:57

аз лично нещо не успявам да следя сюжета на този филм. интересен е, но много объркан. не мога да ги запомня кой кой е и за какво се бори
Върнете се в началото Go down
mupo999




Брой мнения : 10
Join date : 01.02.2014
Age : 34

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeНед 2 Фев 2014 - 10:17

Следя филма с интерес. Мисля че това е един от най-добрите сериали които съм гледал. Не ми харесва само това, че е с по 10 серий в сезон. Чакам с огромно нетърпение следващия.
Върнете се в началото Go down
paloma_g

paloma_g


Брой мнения : 11
Join date : 02.02.2014
Age : 34

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeНед 2 Фев 2014 - 16:02

Това е един от любимите ми сериали.Много го харесвам и ги следя.Нямам търпение да дойде месец Април и да почне да се излъчва новия сезон.
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeЧет 20 Фев 2014 - 19:55

e4o1976 написа:
аз лично нещо не успявам да следя сюжета на този филм. интересен е, но много объркан. не мога да ги запомня кой кой е и за какво се бори

Ами хвани прочети книгите и ще разбереш. Започва да ми писва да го повтарям, но не спира да е истина.
Новия сезон би трябвало да е малко по-подробен, защото цепи книгата на две (в сми, че два сезона ще покрият 1 книга).

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeСря 16 Апр 2014 - 14:06

Вече два епизода от дългоочаквания четвърти сезон и съм много радостна. Все още върви етапът на разясняване на новостите и неразкритите неща от предните сезони, така че засега нямам цялостно мнение. Все пак обаче всичко си е както трябва и гледам и чакам с огромен интерес. Няма как да скрия, че много ми липсват любимците ми, ноо... нормално. Haha!

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 AQq1Gww_700b
Върнете се в началото Go down
MartinaAvramova

MartinaAvramova


Брой мнения : 22
Join date : 30.04.2014
Age : 34
Местожителство : Перник

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeСря 30 Апр 2014 - 15:15

Четвърти сезон е божествен. Момента, в който Джофри умира-безценен.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeПон 5 Май 2014 - 15:19

Само е по-добре да маркираш такива неща като спойлери, въпреки че вече мина доста време.

Иначе днешният епизод беше много готин, разкриха се някои основни неща от цялата сюжетна линия и имаше страхотни сцени. Много искам да знам какво ще стане с Бран по-натам в историята, става ми все по-интересно за него. The white walkeeers - от предния епизод ме държи напрежението, най-после малко разкриха и от тях; хареса ми как някои герои умряха Haha!, заслужаваха си го. И естествено, останал ми е общо взето Джон като един от основните любимци, останалите ги избиха... Чакам следващия понеделник с нетърпение и не ми се иска същевременно епизодите да наближават 10-тия, защото всички знаем какво следва - цяла една година чакане.... Sad
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeПон 5 Май 2014 - 15:56

Не ни разочароват. Засега.
Актьорите - брилянтни. Всички до един. Атмосферата също.
Като цяло съм много доволна от всичко. Единствено Денерис ме дразни, че се отклонява от пътя и цялата история с неподчинението на големия дракон, но се очакваше.
Санса от трън та на глок милата, но се радвам на промяната у нея. Аря... тя направо поема по един много тъмен път.
Абе, знаят как да ни държат интереса и знаят как да пресъздадат всичко, дори да се разминава леко с книгата.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitimeСря 7 Май 2014 - 22:46



Промо на предстоящия епизод.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Game Of Thrones/Игра на тронове   Game Of Thrones/Игра на тронове - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Game Of Thrones/Игра на тронове
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Песен за огън и лед / Игра на тронове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: