Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Под прикритие

Go down 
+13
fallen_angel133
kasiljs
polipipi
juliana86
Alice Cullen
hubavatairina1
Lioness
snejincety
b1skv1tka
devilkid
nikivesy
renito0o0o
Искра
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeСря 13 Юли 2011 - 22:16

ПОД ПРИКРИТИЕ

Под прикритие Pod-prikritie---poster-400x300

Специално обучения агент Мартин ( Ивайло Захариев) получава най-опасната мисия в България – да се внедри в редиците на мафиотския бос – Петър Туджаров - Джаро (Михаил Билалов). По пътя към целта Мартин трябва да премине през много изпитания и да се слее с престъпния свят. Задачата му се усложнява още повече, когато среща момичето на шефа – Съни (Ирена Милянкова). Докато действа под прикритие и се издига в йерархията на мафиотите, Мартин попада в свят на насилие корупция и престъпления...

„Под прикритие” е модерен криминален сериал, който пресъздава реалистично истории от престъпния свят в България. „Под прикритие” е изцяло измислена история и всяка прилика с реални лица е случайна. Въпреки това в сценария на сериала има вплетени много реални случки от модерния живот, за които четем по вестниците и гледаме в новините – гангстерски войни, преразпределение на пазара, флашки с компромати, престрелки в центъра на София, корупционни схеми, банкови обири и още много интересни ситуации очакват зрителите от 17 април, неделя по БНТ.

Персонажите в сериала са многопластови и не могат да бъдат разделени на добри и лоши герои. Зрителите трябва да са готови за много неочаквани обрати и изненадващи Сюжетните линии са динамични и преплитащи се. Всяка серия разказва конкретна история или случка с начало и край, но и следва и развива основната сюжетна линия.
За достоверността на историите помага и експертното мнение на криминалния журналист от в-к 24 часа, Слави Ангелов.

Актьорски състав:

Ивайло Захариев — Мартин Христов, полицай под прикритие
Владимир Пенев — Емил Попов, топ полицай от ГДБОП
Михаил Билалов — Петър Туджаров-Джаро, бос на престъпна групировка
Захари Бахаров — Иво Андонов, дясната ръка на Джаро
Ирена Милянкова — Силвия Велева-Съни, любовница на Джаро
Александър Сано - Здравко Киселов-Косъма, "бригадир" в групировката на Джаро
Деян Донков - Васил Николов, полицай от отдела на Попов,доносник на Иво
Мариан Вълев - Росен Гацев - Куката, бивш полицай и "бригадир" в групировката на Джаро
Кирил Ефремов - Тишо Близнака, "бригадир" в групировката на Джаро
Венци Янков - Ники Близнака, "бригадир" в групировката на Джаро

Гостуващи актьори:

Ивайло Христов - Кирил Христов - измамник и крадец, баща на Мартин
Красимир Доков - Славов, шеф на Попов
Снежана Макавеева - Зорница Попова, дъщеря на Попов
Йоана Буковска - Анна Неделчева, депутат и жертва на шантаж от страна на Джаро
Койна Русева - Бояна Василева, адвокат и доверен съветник на Джаро
Станислав Яневски - лична охрана и шофьор на Джаро
Христо Мутафчиев - Александър Миронов, бивш служител в Криминална полиция и колега на Попов и Туджаров
Севделин Иванов - мафиотски "лейтенант"
Павел Чернев - наркопласьор - бос на район

Официален сайт на сериала
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeЧет 14 Юли 2011 - 11:16

Обожвама този сериал! Това е единственият български сериал, на който съм гледала всички епизоди, и то с интерес. Харесвам актьорският състав, само Ирена ме дразни (просто ми е гадна, не знам защо). Останалите актьори са супер (Ивайло Захариев, Захари Бахаров и Мариан Вълев са много добри в ролите си). Честно казано не очаквах да ми хареса, защото е продукция на БНТ и гледах доста скептично на сериала, докато не чух двама от съучениците ми да го обсъждат и реших да си изтегля епизодите от Замунда. Сега нямам търпение да започне втори сезон, зада разбера какво стана с Марто и Попов. love
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeЧет 14 Юли 2011 - 22:35

И аз бях почти по същия начин... В началото въобще не обърнах внимание на сериала.
Прекалено многото му реклами обаче между почивките на волейболните мачове от световната лига ме накараха да проявя интерес. Дръпнах си всички епизоди от замунда (след ден тъкмо излизаше последният 12-ти епизод за сезона), та безпроблемно си изгледах всичко за 2-3 дни заедно със сестра ми.
Сериалът е готин - писах и преди мнение. Допада ми това, че акцентират повече върху тези престъпления, върху напрежението във всяка предстояща мафиотска сделка, игричките на криеница и екшъна. Любовта е малко на по-заден план и това ме радва.
Любимците... то се вижда - Захари Бахаров ме плени - адският е. Ролята на Иво толкова много му тичаа, страхотен. В интерес на истината следя епизодите най-вече заради него. Главният - Ивайло Захариев или в сериала Мартин - ми се струва малко дървен. Но пък компенсира с външния с вид - симпатяга е, спор няма. Джаро и Попов също много ме кефят, сцената от първия епизод, в която Джаро реже морковите и слуша класическа музика, докато на практика изпраща хората си да убият провалил се негов служител, направо е бруталнаа... Съни вече е друга работа - съгласна съм, Ирена и мен ме дразни.. хич не ме кефи, много ми е дървена и тя, а и доста някаква примряла.. Повечко живец й трябва.
Та.. това е. Ще го следя и занапред, интересно ми е какво ще стане по-натам. Smile
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 17:21

Аз пък й свикнах на Ирена.Сериалът е страхотен,не че съм спец,но смятам,че е направен много профезионално.Ролите се играят на висота,сцените и каскадите са добре изпълнени.Въобще и аз чакам с голямо нетърпение.
Върнете се в началото Go down
devilkid

devilkid


Брой мнения : 40
Join date : 20.01.2011
Age : 32
Местожителство : Burgas

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeСря 27 Юли 2011 - 15:24

Най-добрият български сериал за мен. Препоръчвам го горещо на всички. Smile
Върнете се в началото Go down
b1skv1tka




Брой мнения : 43
Join date : 08.08.2011
Местожителство : София

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeСъб 3 Сеп 2011 - 12:04

Страшен сериал,чакам с нетърпение продължението.
Върнете се в началото Go down
snejincety

snejincety


Брой мнения : 28
Join date : 02.08.2010

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeВто 27 Сеп 2011 - 20:27

Първия български сериал който изгледах до край с кеф и интерес
Няма да се обяснявам въобще защото Искра ми е изтръгнала мислите от главата и ги е написала вместо мен...
/съгласна съм с теб за всичко/
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeПон 5 Дек 2011 - 10:36

Ха, бруталеееен! Обожавам го, буквално изгълтах първия сезон за една вечер. Страхотна актьорска игра от всички, но и на мен Ирена не ми харесва. Противна ми е, като мъртвец е във физиономията. Само да не направят така, че героинията й да се залюби с Иво - ще им строша ръчичките! Haha!
Иво не го давам!! Haha! :Р
Наистина много добър сюжет, актьорска игра и пресъздаване на всичко. Много, много мой любим български сериал в момента.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeПон 5 Дек 2011 - 23:59

Ах, втори сезон е доста обещаващ засега.
С толкова нетърпение чаках да започнат новите епизоди - завръщането е супер.
Какво да кажа - от трите епизода досега имаше супер яки моменти... много им се накефих и на тричките. Ивеца естествено... номер едно In Love Не отлепям очички от Бахаров просто! Куката ме притеснява малко... ама вярвам, че всичко ще е ОК (да не пускам спойлери сега..).
Та, това е, което исках да кажа - с две думи, супер много се радвам, че тече втори сезон. Страшно сериалче е, евалата на целия екип. Smile
Върнете се в началото Go down
hubavatairina1




Брой мнения : 2
Join date : 06.12.2011

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeВто 6 Дек 2011 - 14:22

и на мен много ми допада сериалчетоSmile ОПбаче имам чувството пак че сме на светлинни години от чуждите филми, не знам защо и точно кое не е наред Smile
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeПон 23 Яну 2012 - 8:35

Няма Джаро, няма Маро! :Р
Действително и този сериал си има своите гафове, но на фона на другите български сериали са незначителни, а и без да ги сравнявам смятам, че "Под прикритие" няма слаб епизод или издънка. Слаба игра няма (като изключим Съни и донякъде Мартин), нито режисура, нито музика, нито каквото и да е.
Какво ще кажете за вчерашния епизод? "Слушай бе, Менделеев..." Haha! Иво, Иво! Един от моите любимци. Ще стане главорез той, но ще му липсва финеса, който има Джаро Haha! А актьора, който играе Джаро е брутален. Уникално играе тоя човек! Даже не искам да го очистват Джаро, за да мога да му се наслаждавам на начина, по който играе. Попов почва да ми лази по нервите, никога не ми е бил любимец. Жена му си е глуповата до известна степен, но да видим ще ебе ли майката на тоя Антон. Косъма... "бегай бе" и къв тукат изяде Haha! Haha! Haha! Ще ме строши от смях.
Честно казано, в този епизод нямаше такава динамика като в предишните, сцената в клуба, където влетяха полицаите беше малко... тъпа! Оня полицай поради що слезе от микробуса и така се наби на очи? Това беше много, много слабо.
Та така. Любим, любим сериал! Жалко, че остават само 2 епизода до края на сезона.
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeПет 2 Мар 2012 - 13:46

И аз се присъединявам към фен клуба на Андонов.

Много як сериал бе! Не му бях обърнала и грам внимание, докато го даваха по ТВ, но след като доста мои приятели, които имат добър вкус за филми и сериали се зарибиха, реших, че трябва и аз да проверя как стоят нещата. Haha! Първият сезон замина за една нощ и един ден, вторият ми отне няколко дни, че бях на лекции... както и да е, мисълта ми е, че зарибява много. Има гафове и слаби моменти като цяло, но в кой сериал ги няма?

Любим персонаж - Иво. Точка. Косъма ме убива от смях, Куката е луд, луд, луд! Михаил Билалов играе страхотно ролята на Джаро, много ми харесва. Мартин обаче... еми сори, ама това момче, колкото и да е хубаво, не става за актьор. Може би с времето нещата ще се променят, обаче тука като ми зарецитира реплики... изразителен е почти колкото Кристен Стюарт. Много се изкефих като убиха оная кифла Съни, не можех да я понасям от момента, в който се появи на екрана. Пък като имаше някви сцени с нея и Мартин... все едно гледам две дъски една срещу друга, ужас. Няма такива дървета, честно.

Сериалът кърти откъм реплики, на моменти съм умирала от смях, честно. Любим момент - в началото на втори сезон, когато трябваше да се разправят с ония пикльовци, дето теглеха от кредитните карти... Иво, след като вече ги бяха уплашили достатъчно, че почти да се разплачат: "Тихо бе, тихо, бе, тихо бе! Арестувани сте, аре пред мене!" jumping happily Гледала съм я 100 пъти тая сцена.

Четох нещо, че третият сезон ще излезе през май. Нямам търпение, доста въпроси останаха без отговор след края на втори сезон.^^
Върнете се в началото Go down
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 17:17

Честно казано не си падам много по българско кино,но Под прикритие е наистина много хубав български сериал,сюжетът е наистина увлекателен.
Върнете се в началото Go down
polipipi




Брой мнения : 10
Join date : 18.09.2010

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeПет 27 Юли 2012 - 11:30

Гледала съм само 1 сезон, и до там бях!
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:02

Най-добрият български сериал
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Под прикритие Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под прикритие   Под прикритие I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Под прикритие
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: