Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)

Go down 
+40
slance89
vs_koleva
radi842
borqnadimova930616
AnitkaB
Chrisi1122
drebi6ok1973
gerganasto
mira2006
biliana_911
tokki_power
mi666i
inarra
sevinchas
aleks_nm
polin4eto
Русалка
opal
Zulus
mimi40
sss79
reni78
penka1234
joly
MVM
viteniq
mineymouse
krisi koeva
lydotokote
altia
afrodita586
qnsssi
kris
Bloopy
FromHell
nestinarka
flora1898
cold_lady_
Kristityyy
wentlee
44 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeСря 7 Сеп 2011 - 17:45

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Darkhunter1cover

Шерилин Кениън
МЕЧТАН ЛЮБОВНИК
книга първа от поредицата
НОЩНИ ЛОВЦИ
ИЗЛИЗА НА 08.09.2011

От две хиляди години над спартанския воин Джулиън тегне проклятие да изпълнява тайните мечти и желания на безброй жени, без сам да познае истинската любов. Докато един ден не бива призован от Грейс Алекзандър, която единствена вижда в него човешко същество и прави всичко по силите си, за да го избави от участта му...

Скъпи читателю,
Да бъдеш затворен в спалнята на жена е страхотно. Да бъдеш затворен в стотици спални в продължение на две хилядолетия – не чак толкова. А да бъдеш обречен да прекараш вечността като любовен роб, заробен между страниците на книга, може да скапе деня дори на един спартански воин.
Като любовен роб, аз знам всичко за жените. Как да ги докосвам, как да им се наслаждавам и най-вече – как да им доставям удоволствие. Ала когато бях призован, за да изпълня сексуалните фантазии на Грейс Алекзандър, открих първата жена в историята, която видя в мен мъжа, изпитал невероятна болка в миналото си. Единствено тя си направи труда да ме изведе от спалнята и да ми покаже света. Тя ме научи отново да обичам.
Но аз не съм роден, за да позная любовта. Прокълнат бях да прекарам вечността сам. Като истински пълководец много отдавна приех ориста си. Ала ето че сега открих Грейс – единственото нещо на този свят, без което изстрадалото ми сърце не може да живее. Вярно, любовта лекува всички рани, но ще успее ли да развали едно хилядолетно проклятие?
Джулиън Македонски



ЗА АВТОРА:
Шерилин Кениън е автор на романите от поредицата „Нощни ловци“, които се радват на международна популярност и неведнъж са оглавявали класациите за най-продавани книги на „Ню Йорк Таймс“, „Пъблишърс Уикли“ и „Ю Ес Ей Тудей“. От книгите й са продадени над осем милиона копия в двайсет и седем страни.
Под имената Шерилин Кениън и Кинли Макгрегър, тя е автор на още няколко поредици, сред които „Brotherhood of the Sword“, „Lords of Avalon“ и „BAD“. Близо до град Нашвил, щата Тенеси, Шерилин Кениън води пълен с опасности живот… като всяка жена с трима сина, съпруг, менажерия от домашни любимци и колекция от мечове, от която всички от гореизброените са обсебени.


Шерилин Кениън
НОЩНИ ЛОВЦИ: Мечтан любовник (книга първа)
Формат: 14,5х21 см
Обем: 320 стр.
Меки корици
ISBN 978-954-9321-69-2
Цена: 11,90 лв.


Откъс от книгата може да си изтеглите от сайта на издателството.

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Darkhunter1coverspread
Върнете се в началото Go down
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeЧет 8 Сеп 2011 - 9:58

Книгата си струва. Чела съм я на английски на компютъра, тъй като съвсем до скоро поредицата я нямаше на българския пазар. Страшно се радвам, че Издателство ''Ибис'' са решили да издадат поредицата в България. Всъщност, от издателството наистина бяха казали, че ще се заемат да превеждат поредицата, но съм приятно изненадана, че го направиха толкова скоро. Smile
Аз в момента чета на компютъра Книгата за Зарек на английски, понеже поредицата определено ме завладя. Може дори да си купя книгата, определено знам, че си заслужава. Надявам се скоро ''Ибис'' да пуснат и останалите книги от поредицата... Cute



П.с.: Ако някой иска повече подробности за Книгите и историята в тях, без проблем може да ми пише на ЛС и с удоволствие ще разясня - имам цялата поредица на компютъра (На английски, разбира се). :]]
Върнете се в началото Go down
cold_lady_

cold_lady_


Брой мнения : 76
Join date : 11.09.2011
Местожителство : София

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeНед 11 Сеп 2011 - 11:49

Бях силно очарована от възгласите, които видях в интернет за тази поредица. Затова се постарах да я спечеля от един конкурс. Все още не са ми я докарали, но очаквам да бъде страхотна!
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeНед 11 Сеп 2011 - 17:19

Аааааааааааааааааааааа!!!! excited excited excited Това е една от най-невероятните поредици!!! Шерилин Кенион е страхотна! Книгите си струват, наистина. Тази книга не е официално от поредицата Dark Hunters, но е нещо като начало. Дано и другите книги да се появят на пазара. Заслужава си да си ги купиш, но ако знаете английски по-добре веднага да се прочетат. Поредицата е от двадесет книги и продължава. Докато дойдат в България...
Върнете се в началото Go down
nestinarka




Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeНед 11 Сеп 2011 - 18:39

От ревюто на книгата , ми се струва , че ще е доста интересна.Корицата е много хубава и се чудя как ли да го призова и аз Haha!
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeПон 12 Сеп 2011 - 21:21

Междудругото това е официалният сайт на поредицата. http://www.sherrilynkenyon.com/book/fantasy-lover/ Интересното е, че има снимки на героите. Поне долу-горе как изглеждат. Също така има и биографии и други яки неща. Smile
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeПет 14 Окт 2011 - 9:28

Честно казано аз съм очарована и разочарована! It wasn't me Очарована съм защото книгата е наистина много интересна и точно такъв тип какъвто аз харесвам. Харесва ми и че не е написана от типа ''аз това направих, аз еди какво си'' тоест не е писана все едно го разказва Грейс примерно. Е има и още много други качества но да не ги изброявам сега. Разочаровах се като прочетох, че е издадена в оригинал през 2002, а при нас е издадена чак сега Silly me и още повече се депресирах като прочетох някъде че книгите са около 30 o.O И като знам с какво темпо се издават книгите (не че се сърдя на издателството) просто не мога да си представя че ще ги прочета всичките преди да остарея!!! Silly me Иначе горещо ви я препоръчвам! Нападайте книжарниците!!! jumping happily


Последната промяна е направена от FromHell на Сря 16 Ное 2011 - 9:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeВто 15 Ное 2011 - 23:03

Уаууу поредицата наистина ли е от толкова много части?! Голямо събиране и четене ще падне Smile
Иначе книгата много ми хареса,имам само няколко дребни забележки,но иначе всичко и е ок,нямам търпение да излезе следващата Smile
Върнете се в началото Go down
kris

kris


Брой мнения : 124
Join date : 19.11.2011

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeПон 21 Ное 2011 - 10:07

Ами, за тази книга мога да кажа, Уау, толкова страст и красота. С удоволствие я прочетох. И с още по-голямо удоволствие бих прочела и останалите от поредицата.
Върнете се в началото Go down
qnsssi

qnsssi


Брой мнения : 31
Join date : 21.11.2010

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeВто 29 Ное 2011 - 21:05

Много яка !!!
Върнете се в началото Go down
afrodita586

afrodita586


Брой мнения : 31
Join date : 09.11.2011
Age : 28
Местожителство : София

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeПет 2 Дек 2011 - 0:05

FromHell написа:
Честно казано аз съм очарована и разочарована! It wasn't me Очарована съм защото книгата е наистина много интересна и точно такъв тип какъвто аз харесвам. Харесва ми и че не е написана от типа ''аз това направих, аз еди какво си'' тоест не е писана все едно го разказва Грейс примерно. Е има и още много други качества но да не ги изброявам сега. Разочаровах се като прочетох, че е издадена в оригинал през 2002, а при нас е издадена чак сега Silly me и още повече се депресирах като прочетох някъде че книгите са около 30 o.O И като знам с какво темпо се издават книгите (не че се сърдя на издателството) просто не мога да си представя че ще ги прочета всичките преди да остарея!!! Silly me Иначе горещо ви я препоръчвам! Нападайте книжарниците!!! jumping happily


Хаха. Така си е. Поне 100 години може да имаме вече. jumping happily

А Книгата е много хубава. Прочетете я. Аз останах много очарована. In Love
Дано ни смогнат от издателството на четенето и ни пускат бързо книгите.
Върнете се в началото Go down
altia




Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2012
Age : 44
Местожителство : Ruse

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeСъб 28 Яну 2012 - 15:59

Има ли я в електронен вариант?
Върнете се в началото Go down
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeСъб 28 Яну 2012 - 17:37

altia написа:
Има ли я в електронен вариант?

Ами, аз я имам в електронен вариант на компютъра, но е на английски. Ако нямаш проблем с езика, пиши ми ЛС и ще се разберем, за да не спамим тук в раздела Wink
Върнете се в началото Go down
lydotokote

lydotokote


Брой мнения : 38
Join date : 09.02.2012
Age : 33
Местожителство : София

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeЧет 9 Фев 2012 - 22:08

Нямам търпение да я прочета след всичко което прочетох като информация от нета за нея Smile
Върнете се в началото Go down
krisi koeva




Брой мнения : 35
Join date : 03.04.2012
Age : 36
Местожителство : gabrovo

Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitimeСъб 7 Апр 2012 - 23:42

Книгата наистина си струва. In Love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)   Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мечтан любовник - Шерилин Кениън (ИБИС)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Дарба - Мерилин Кей (ИБИС)
» Исус е влюбен в мен - Давид Зафир (Издателство ИБИС)
» Даринда Джоунс - Първият гроб отдясно (Издателство ИБИС)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: