Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Black Swan/Черен лебед

Go down 
+8
marbelfil
Bloopy
rosedmitrii
Elene_Maria_Virtue
sisi_2007
Искра
Alice Cullen
Elune
12 posters
АвторСъобщение
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeПон 12 Сеп 2011 - 22:49

Black Swan / Черен лебед

[You must be registered and logged in to see this image.]

Носителката на Оскар®️ Натали Портман ни пренася в света на нюйоркска балетна трупа в психологическият трилър „Черен лебед“. Тя е Нина – примабалерина, попаднала в плен на интриги и съперничество с нов член на трупата (Мила Кунис).

Докато двете превръщат съперничеството си в извратено приятелство, Нина все повече се доближава до собствената си тъмна същност, при това с дързост, която заплашва да я унищожи. Под режисура на Дарън Аронофски („Кечистът“, „Реквием за една мечта“), филмът е разтърсващо пътешествие из психиката на младата балерина, която се оказва плашещо перфектна за ролята на черния лебед в постановката „Лебедово езеро“

Сценарист: Дарън Аронофски, Марк Хейман, Андрес Хейнз, Джон Джей Маклаулин
Режисьор: Дарън Аронофски
В ролите: Мила Кунис, Натали Портман, Уинона Райдър, Венсан Касел, Барбара Херши

Мен лично този филм ме разтърси! Страшно ми хареса, актьорската игра според мен е на много високо ниво. Гледали ли сте го, какво е вашето впечатление и мнение за филма, актьорите, сценария ..?
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeПон 12 Сеп 2011 - 23:26

Страхотен филм, страхотен!
Гледала съм доста филми на Аронофски и по принцип ми идват малко тежички, даже след Pi известно време не знаех на кой свят съм, Black Swan също е много въздействащ. За мен този филм има две неща, които трябва да се коментират - режисурата на Аронофски и играта на Портман. Натали е... не знам такава дума. Просто велика, успява да влезе и в двата образа, ходила е на балет месеци преди да започнат снимките на филма, отдала се е напълно на ролята и спечеленият Оскар беше напълно заслужен.
Много хубав филм, стилът на Дарън Аронофски е доста чепат, не мога да кажа, че съм му фенка, но определено е нещо, което не може да остане незабелязано и неоценено.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeСря 14 Сеп 2011 - 22:56

Alice Cullen написа:
...
Натали е... не знам такава дума. Просто велика, успява да влезе и в двата образа, ходила е на балет месеци преди да започнат снимките на филма, отдала се е напълно на ролята и спечеленият Оскар беше напълно заслужен.
...
Абсолютно съгласна. На мен филмът много ми хареса, страхотна игра. Беше наистина въздействащ и запомнящ се. Страшно много ми хареса накрая, когато танцува, сянката... много красиво измислено.
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 15:45

Хареса ми,но много не го разбрах на края scratch Тя луда ли беше или се вманиячи да бъде добра.
Върнете се в началото Go down
Elene_Maria_Virtue

Elene_Maria_Virtue


Брой мнения : 25
Join date : 08.10.2011

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeСъб 8 Окт 2011 - 16:43

Страхотен, във всяко отношение. Не смятам, че някой друга актриса освен Натали Портман би могла да изиграе толкова откачена роля. Разбира се да не забравяме и Мила Кунис, но все пак Нати беше направо велика. Отдавна не бях гледала толкова добър филм и да си призная края беше направо велик..
Върнете се в началото Go down
rosedmitrii

rosedmitrii


Брой мнения : 29
Join date : 02.11.2011

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeСря 9 Ное 2011 - 12:27

Силен филм,малко объркан.На мен лично ми хареса,малко беше странен.
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 18:00

Така като гледам само на мен не ми е харесал.Но честно да си кажа това бяха безвъзвратно изгубени 2 часа за нещо,което според мен не си заслужаваше хич.
Върнете се в началото Go down
marbelfil




Брой мнения : 38
Join date : 11.03.2011

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeЧет 17 Ное 2011 - 12:33

Филмът ми хареса,силно въздейсваш.Пресъздаването на сцени от човешката душа ме шокира.Чела съм доста неща за живота на определени творци,учени.. тяхната съсредоточеност и всеотдайност ги докарва до лудост.Така ,че филма добре пресъздава тази част от човешката природа и е доста реалистичен.
Върнете се в началото Go down
danne_1

danne_1


Брой мнения : 56
Join date : 11.11.2011

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeСъб 26 Ное 2011 - 8:47

Стисках палци за този филм на Оскари-те.Темата за алтер егото винаги ми е била интересна, а режисьорът превъзходно я интерпретира.Бях просто вдъхновена.
Върнете се в началото Go down
altia




Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2012
Age : 44
Местожителство : Ruse

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeСъб 28 Яну 2012 - 15:58

От много време се надявам да гледам подобен филм, но "Черния лебед" просто няма равен!
Върнете се в началото Go down
krasiva

krasiva


Брой мнения : 40
Join date : 09.01.2013
Местожителство : Варна

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeСря 16 Яну 2013 - 22:49

Невероятен трилър ,а играта на Натали Портман просто е невероятна
Върнете се в началото Go down
AmericaSinger




Брой мнения : 19
Join date : 20.02.2014

Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitimeЧет 20 Фев 2014 - 20:00

За мен този филм беше пълно разочарование . Само актрисите бяха добре подбрани
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Black Swan/Черен лебед Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Black Swan/Черен лебед   Black Swan/Черен лебед I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Black Swan/Черен лебед
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Black Eyed Peas
» The Black Dagger Legacy Series – нова поредица с Братята

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: