Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Florence + The Machine

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Florence + The Machine Empty
ПисанеЗаглавие: Florence + The Machine   Florence + The Machine I_icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011 - 13:37

Florence + The Machine Florence++The+Machine+Florence

Florence + The Machine се сформира през 2007-ма година в Лондон, Великобритания. Бандата се състои от певицата и текстописец Флорънс Уелч и формация от други музиканти, които изпълняват инструменталната музика.
Флорънс е единственият постоянен член на групата. В момента пълният състав е следният: Флорънс Уелч (вокал), Робърт Акройд (китара), Изабела Самърс (клавишни), Том Монгър (арфа), Марк Сандърс (бас), Кристофър Лойд (ударни).

Изтегли Lungs [Delixe Version]

Източник: last.fm
Превода е от мен, извинявам се, че е толкова зле xDD

Слушате ли ги? Откъде разбрахте за тях? Любими песни?
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
rainetoo_96

rainetoo_96


Брой мнения : 89
Join date : 27.07.2010
Age : 27
Местожителство : бургас

Florence + The Machine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florence + The Machine   Florence + The Machine I_icon_minitimeСря 4 Яну 2012 - 16:09

Аз научих за тях от една рекламка на М-тел,която беше озвучавана с тяхна песен Smile и така започнах да ги слушам It wasn't me ,а за любими песни...обожавам гласа на вокалистката,така че слушам доста от техните творения Cool https://www.youtube.com/watch?v=mzMcNAe4nE8 това любимата ми Exclamation
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Florence + The Machine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florence + The Machine   Florence + The Machine I_icon_minitimeСря 4 Яну 2012 - 20:08

Eee, стига бе! Една приятелка ме зариби преди 3-4 дни, а тук даже и тема си имаме!
Много ми харесва музиката на тия хора! Гласът на Флорънс е адски нежен и дълбок, общо взето откакто приятелката ми ме накара да ги чуя не съм спирала албума. Любима песен ми е Leave My Body, но като цяло всички парчета носят някакъв страхотен заряд.

Препоръчвам на всички да дадат шанс на групата, не мисля, че някой ще съжалява!
Върнете се в началото Go down
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Florence + The Machine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florence + The Machine   Florence + The Machine I_icon_minitimeПон 17 Сеп 2012 - 20:20

Страхотни са. Вокалистката има уникален глас. Наскоро спорихме със сестра ми, че изглежда поне на 40 години. Аз й казвам, че е поне на 30 Smile Представете си учудването ни, когато отворихме Уикипедия и се оказа, че е на 26 години. Wink Това е по между другото. Неоспоримо талантливи са и имат страхотни песни. Дано продължават дълго да ни радват Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Florence + The Machine Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Florence + The Machine   Florence + The Machine I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Florence + The Machine
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: