Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Maroon 5

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Maroon 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Maroon 5   Maroon 5 I_icon_minitimeСъб 19 Ное 2011 - 1:03

Maroon 5

Maroon 5 Maroon+51

Маруун 5 (на английски: Maroon 5) е американска поп-рок група от Лос Анджелис, Калифорния, съставена от петима музиканти: Адам Лавин (вокал, китара), Джеймс Валънтайн (китара, бек вокал), Джеси Кармайкъл (клавирни, бек вокал), Мики Мейдън (бас китара, бек вокал) и Мат Флин (барабани). Те са носители на три награди Грами като най-успешните им хитове са This Love, She Will Be Loved и Makes Me Wonder.

Групата печели няколко награди за дебютния си албум Songs About Jane, който е пуснат за продажба през юни 2002.

На 20 септември 2005, Maroon 5 издават албумът Live - Friday The 13th, който е записан на живо на 13 май 2005 година по време на концерт в Санта Барбара, Калифорния. През септември 2006 барабанистът Райън Дюсик напуска заради травма и е заменен за постоянно от Мат Флин.

Вторият студиен албум на Maroon 5 — It Won't Be Soon Before Long — е издаден през май 2007 като първият сингъл от него е песента Makes Me Wonder. Албумът дебютира на #1 в класацията за албуми Billboard 200 в САЩ с продажби за първата седмица на 429,484 копия.

Албуми:
Songs About Jane (2002)
It Won't Be Soon Before Long (2007)
Hands All Over (2010)

Награди:

Грами - Най-добър нов изпълнител 2004, Най-добро поп изпълнение на група/дуо с вокали 2005 (This love), Най-добро поп изпълнение на група/дуо с вокали 2007 (Makes me wonder) + номинации в още много категории през годините.
Списание Билборд - Дигитален изпълнител на годината 2005, Топ дигитален албум 2007 (It Won't Be Soon Before Long)


Последната промяна е направена от Искра на Пет 30 Мар 2018 - 23:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Maroon 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maroon 5   Maroon 5 I_icon_minitimeСъб 19 Ное 2011 - 22:05

Хайде ще си пиша първа в темата Haha! .
Ах, от кое да започна? In Love С Маруун 5 любовта ми е от първо слушане просто - прекрасни са! Обожавам им песните, самото им звучене е едно прекрасно... Смес от рок, соул... обожавам ги. И гласът на Адам - аааах! I love you Любима група на 100%, няма начин да спра да ги слушам, а ако се разпаднат, ще съм с разбито сърце - страхотни са заедно.
Любими песни няма да изброявам - обожавам им целия първи албум направо, от втория имам няколко по-любими, но като цяло те са от групите и въобще музика, която мога да слушам във всякакво настроение.
Перфектни са! In Love
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Maroon 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maroon 5   Maroon 5 I_icon_minitimeНед 20 Ное 2011 - 1:18

И аз съм фенка.^^
Като имам периоди на слушане на лека музика задължително си ги пускам. Много готина, забавна и свежа музика. Кавърът на Алиша Кийс е страхотен, а песента им с Кристина Агилера е просто велика, даже телефонът ми звъня с нея едно известно време. Единствено на моменти гласът на Адам ми е прекалено... как да кажа, нежен. :Д Свикнала съм на мнооого по-твърди мъжки гласове и той ми е странен понякога, но като цяло групата е много готина.
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Maroon 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maroon 5   Maroon 5 I_icon_minitimeНед 24 Юни 2012 - 13:07

Payphone, Stereo Hearts...идеалните мелодии за аларми. Много мелодични и приятни песни. Не мога да кажа, че ми е любима група, но често ги слушам. Като ги пуснат в мола супер много се радвам. Зареждат те с такава положителна емоция. Ей сега както днеска вали са чудесен вариант за следобедно плейлистче. Smile
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Maroon 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maroon 5   Maroon 5 I_icon_minitimeПон 17 Сеп 2012 - 19:21

Страхотни са, страхотни Smile Правят страхотни парчета и много се забавлявам да гледам журито на The voice (US), където и Адам Левин е ментор Smile
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Maroon 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maroon 5   Maroon 5 I_icon_minitimeСря 28 Мар 2018 - 22:25

Е, ОБОЖАВАМ ГИ.
Всяка песен, албум, текст, дума, сричка... всеки акорд. Абе, ВСИЧКО!!!
Слушам М5 постоянно, всеки ден. Като стана, като тренирам, в автобуса...
Никога не ми омръзват.
Мечтая да ги слушам на живо някой ден.
Любимите ми песни са she will be loved (да не повярваш), it was always you, cold, denim jacket, misery, this love... няма песен, която да не ми е любима като цяло.
Новия албум е много силен, напълниха ми сърчицето слабо.
А за Адам... ще пиша за него след 00:00. Twisted Evil Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Maroon 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Maroon 5   Maroon 5 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Maroon 5
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: