Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Love Actually / Наистина любов

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Love Actually / Наистина любов Empty
ПисанеЗаглавие: Love Actually / Наистина любов   Love Actually / Наистина любов I_icon_minitimeПет 30 Дек 2011 - 22:49

Днес гледах отново този филм и реших да пусна темичка за него ... Събрани на едно място страхотни актьори като Алан Рикман, Хю Грант, Кийра Найтли, Ема Томпсън ... Какво мислите за филма, сюжета, актьорите и тяхната игра?

[You must be registered and logged in to see this image.]


Все повече хора споделят идеята, че живеем в свят, изпълнен с омраза и алчност – но на мен не ми изглежда така – струва ми се, че любовта е навсякъде.

Със заразителен смях, с опустошителни последици, с разбити сърца, с дръзки решения, с планирани посегателства, с неудържимо въодушевление, със завладяващ възторг – неочаквана, нежелана, необяснима, грубовата, ненадмината – любовта наистина е навсякъде около нас.

За писател (Колин Фърт), скрил се в южна Франция да лекува разбитото си сърце, който открива любовта край езерото...

За жена с удобен брак (Ема Томпсън), която подозира, че съпругът й (Алан Рикман) й се изплъзва...

За младоженка (Кира Найтли), която не разбира правилно жотчуждеността на най-добрия приятел на съпруга си...

За овдовял втори баща (Лиам Нийсън), който се опитва да се сближи с доведения си син, когото едва познава...

За нещастно влюбена (Лора Лини), внезапно получила шанс да бъде с този за когото копнее...

За застаряващ „всичко видял, но малко запомнил” рок идол (Бил Най), опитващ се дасе завърне в края на кариерата си по обичайния си безкомпромисен начин...

Режисьор: Ричард Къртис
В ролите: Дениз Ричардс, Клаудия Шифер, Мартин Маккъчън, Колин Фърт, Хю Грант, Лиам Нийсън, Лора Лини, Алън Рикман, Шанън Елизабет, Кийра Найтли, Дженюъри Джоунс, Били Боб Торнтън, Бил Най, Ема Томпсън, Роуън Аткинсън
Сценарист: Ричард Къртис
Продуцент: Дънкан Кенуърти, Тим Бевън и Ерик Фелнър
Музика: Крейг Армстронг
Оператор: Майкъл Култър

Награди и номинации: Награда на Лосанжелиската критика за поддържащ актьор на Бил Най
3 номинации от Британската академия – за най-добър британски филм, за поддържащ актьор на Бил Най и за поддържаща актриса на Ема Томпсън
2 номинации за “Златен глобус” ’03 – за най-добра комедия и за сценарий
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Love Actually / Наистина любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Love Actually / Наистина любов   Love Actually / Наистина любов I_icon_minitimeСъб 31 Дек 2011 - 0:36

Може би любимият ми коледен филм... и един от филмите ми, които си пускам, когато съм депресирана Haha! . Обожавам го отвсякъде - страшно симпатичен, изпълнен с истини, любов, надежди, разбити мечти, житейски уроци.. Любим момент ми е с табелките In Love , който го е гледал, знае за какво говоря... Всеки път плача тогава, най-малкото ми се насълзяват очите. Та, любим филм определено, гледайте го, особено романтичните душички във форума! Smile
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Love Actually / Наистина любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Love Actually / Наистина любов   Love Actually / Наистина любов I_icon_minitimeСъб 31 Дек 2011 - 19:28

[You must be registered and logged in to see this image.]

In Love
Изключителен филм! Много го обичам. Почти всички актьори от филма ги обожавам, а сюжета е направен по много добър и грабващ съзнанието начин. Аз винаги се разплаквам на момента, в който Джоана целува Сам по бузата и той прегръща баща си. Иии да, обожавам сцената с All I want for Christmas is you в изпълнение на малката Джоана и целувката между Дейвид и Натали! <3 Страхотен филм!

edit: А този момент е уникален! Haha!

[You must be registered and logged in to see this image.]

edit 2: Искре, за този момент ли говориш?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ето и един страхотен гиф на филмовата корица:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Love Actually / Наистина любов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Love Actually / Наистина любов   Love Actually / Наистина любов I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Love Actually / Наистина любов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
» Книга 4: Споделена Любов
» Книга 2: Вечна Любов
» Книга 5: Освободена Любов
» Книга 6: Свещена Любов

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: