Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 12 Stones

Go down 
АвторСъобщение
nina9_7

nina9_7


Брой мнения : 24
Join date : 12.07.2012

12 Stones  Empty
ПисанеЗаглавие: 12 Stones    12 Stones  I_icon_minitimeСря 15 Авг 2012 - 15:28

Здравейте ! Надявам се не съм единствената фенка на групата тук . Търсих из форума , но не видях тема за тях и съжалявам ако вече има . Та , тук можем да говорим за тях , коя е вашата любима тяхна песен , кой техен албум ви допада повече , коя тяхна песен ви натъжава и коя ви кара да се изкефите тотално 12 Stones  660845 От кога ги слушате и сте техен фен ?

Аз ще започна първа . Слушам ги вече от близо година - тогава открих че групата съществува , харесах песните им и си изтеглих направо цялата им дискография . А как открих групата - всичко стана така - имаше една песен на Evanence , която много харесвам и в нея песен участва и Paul McCoy , много ми хареса как пее той , обожавам гласа му , и реших да потърся дали има и други песни и открих че има група и така ...
Любимите ми песни са много , сред тях са Soul fire , Fade away , The way i feel tonight , Back up , Lie to me ... всъщност обожавам всички техни песни . Любимият ми албум е Potter's Field . Натъжава ме Stay , а на Adrenalin направо полудявам страхотна е .
Върнете се в началото Go down
 
12 Stones
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Rolling Stones

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: