Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Писнало ли Ви е от вампири?

Go down 
+27
mishle55
Natalityy
silvetopk1
Chrisi1122
koklala
Искра
Еvitta
radi555
lordgrafa
bojana1234
snejana1978
g_arabadjieva
Black_Pearl_94
tokki_power
sineoka1983
bloom_f
papazova
dfmdfmdfm
Siara.V
wentlee
Селесия
vampirelover99
lilimon1999
the mortal vampire
ninatralenekova
rosali
Streamers_98
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Black_Pearl_94

Black_Pearl_94


Брой мнения : 17
Join date : 05.04.2014
Age : 30
Местожителство : Varna

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 5 Апр 2014 - 15:04

Аз харесвам вампири от 10-годишна, когато гледах Ван Хелсинг от тогава искам да гледам и чета всичко на тази тема, но само 10% от това всичко ми харесва наистина. Мен лично много ме дразни когато ги представят като някакви изродски чудовища, които само хъскат. Поради това поредиците на Ан Райс и филмите към тях, Вампирски целувки, както и някой сериали стават, въпреки че се набляга на любов поне са сдържани.
Върнете се в началото Go down
g_arabadjieva




Брой мнения : 17
Join date : 07.05.2014

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeПет 9 Май 2014 - 18:36

Прочела съм почти всички книги за вампири....еми не ми омръзват. Първата беше "Здрач" и от там като се почна няма спиране.  In Love 
Върнете се в началото Go down
snejana1978




Брой мнения : 44
Join date : 18.10.2011

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 22 Май 2014 - 15:45

Засега определено не ми е писнало от вампири и техните производни. Haha! 
Върнете се в началото Go down
bojana1234




Брой мнения : 16
Join date : 29.05.2014

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeПон 2 Юни 2014 - 23:25

Не мисля че докато има толкова интересни книги и филми ще ми писне отвампири
Върнете се в началото Go down
lordgrafa




Брой мнения : 16
Join date : 04.06.2014

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeСря 4 Юни 2014 - 18:28

Вярно че излязоха много слаби книги на тема вампири, но има и някои хубави сред тях, за мен "Академия за вампири" е добра както и продължението и, поне това това което е издадено досега.
Върнете се в началото Go down
radi555




Брой мнения : 3
Join date : 22.06.2014
Age : 23

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 26 Юни 2014 - 21:29

Така е. В всички истории е едно и също - любовна история между човек и вампир... Трябва да се промени малко, както е направено в поредицата "Академия за вампири"... Там нещата са по различни и за това е по интересно... Smile
Върнете се в началото Go down
Еvitta

Еvitta


Брой мнения : 89
Join date : 10.07.2014
Age : 37
Местожителство : Балчик

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeВто 12 Авг 2014 - 13:14

Не, не ми е писнало харесва ми да чета истории за вампири както и да гледам филми за тях.Дори в най- слабата книга или филм има по нещо ново което научавам за вампирчетата .Разбира се има моменти в който сменям жанра и тематиката на книгите и филмите които чета и гледам но историите за вампири са ми любими!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 14 Авг 2014 - 0:21

Да си призная, никога не съм била някаква голяма и много запалена почитателка на вампирите.
И честно - да, вече ми писва малко или много да засичам клишираните истории за вампир и любов с човек.
Тъй като е в раздела за филмите, ще кажа повече за тях... малко по-старичките като "Интервю с вампир", "Дракула".. може би малко по-новите "Подземен свят", "Ван Хелсинг" са си добре. "Здрач" екранизацията си разчиташе от самото начало на славата на книгите и смятам, че целият шум около филмовата поредица се дължи само на книжните им версии. "Дневниците" се справяха добре до около 3-ти сезон, поне по мое мнение, след това вече започнаха доста да си издишат. За мен сериалът трябваше да спре вече преди доста време. "Древните" държат фронта в момента, надявам се да не прекалят и да не изстискват и там твърде много.
И да не пропускам една от последните мега-катастрофи във вампирската филмова индустрия - "Академия за вампири". По-зле направена екранизация не съм гледала. Колкото книгите ми бяха интересни, толкова ужасен е филмът.
Та... може би малко се отклоних, но мисълта ми е, че да, определено вече целият шум с вампирските неща като цяло, не само филми, идва в повече. Нужно е наистина разнообразие, разчупване на тия създадени клишета... защо вечно трябва да е все любов между вампир и човек? Има хляб в този тип истории, но е време за нещо различно. Просто еднообразието писва и доскучава да гледаш един и същ сюжет, това е всичко.
Върнете се в началото Go down
koklala




Брой мнения : 26
Join date : 07.08.2014
Age : 31

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 21 Авг 2014 - 1:03

Не, определено не са ми омръзнали! Обожавам да се потапям в историй за вампири, а защо не и за върколаци и битката между двата вида.Това са може би любимите ми фантастични същества. excited 
Върнете се в началото Go down
Chrisi1122

Chrisi1122


Брой мнения : 23
Join date : 28.10.2014
Местожителство : Katoteros

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeСря 29 Окт 2014 - 18:45

Чета фентъзи (главно за вампири и други) от близо 4 години (преди 3 и половина "открих" книгите) и мисля че няма да ми омръзнат скоро, но наистина ми писна от момче вампир + момиче човек. Разбира се има всякакви други подобни, като полу вампири, хора със всякакви сили и дори за моя изненада двойка където мъжът беше човек. Едни от любимите ми поредици са Нощни ловци (всичките 24) имам известна слабост към Среднощен ловец и Нощен свят.
Върнете се в началото Go down
silvetopk1




Брой мнения : 14
Join date : 22.11.2014
Age : 29

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 22 Ное 2014 - 23:54

След всички филми,серияли,книги и пр. ... ами не ми е писнало ! Haha! Но мисля че авторите са се поизчерпали.Историите не са толкова интересни както в самото начало.
Върнете се в началото Go down
Natalityy

Natalityy


Брой мнения : 19
Join date : 01.01.2015
Age : 23
Местожителство : Свищов,България

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 1 Яну 2015 - 16:34

Ами има много версий за вампири и тези оригиналните изобщо не ми харесват например,като Граф Дракула или Ван Хелсинг.Харесват ми новите и модернизирани версий,като например в Дневниците на вампира,Академия за вампири,Здрач и може би ей такива,защото те са представени по един друг по-интересен начин за хората.Smile Smile
Върнете се в началото Go down
mishle55




Брой мнения : 16
Join date : 07.07.2011
Age : 27
Местожителство : Велико Търново

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 29 Мар 2018 - 10:10

Не никога не биха ми писнали... има различни персонажи, които не харесвам но това е от самите автори или режисчори не от това че са вампири... вампирите са секси, готини, безсмъртни и най-важното като се влюбьт е до край... как да им писне на човек love
Върнете се в началото Go down
Veni821110




Брой мнения : 26
Join date : 27.03.2018

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 29 Мар 2018 - 21:52

Не виждам изгледи някога да ми омръзнат, а иначе и на мен малко са ми омръзнали тези тийн романчето с "мистериозното" момче и срамежливото момиче. Добре ,че има и много други книги които да ги отсрамят
Върнете се в началото Go down
Julieta

Julieta


Брой мнения : 18
Join date : 08.02.2019

Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitimeПет 8 Фев 2019 - 19:35

Много обичам да чета книги за вампири. Не случайно "Братството на черния кинжал" е любимата ми поредица. Никога няма да ми омръзнат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Писнало ли Ви е от вампири?   Писнало ли Ви е от вампири? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Писнало ли Ви е от вампири?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Училище за вампири
» Академия за вампири
» Академия за вампири 4-6 /каталог на главите/
» Buffy the vampire slayer/Бъфи: убийцата на вампири
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: