Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The Lone Ranger/Самотният рейнджър

Go down 
+2
Streamers_98
rosali
6 posters
АвторСъобщение
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

The Lone Ranger/Самотният рейнджър Empty
ПисанеЗаглавие: The Lone Ranger/Самотният рейнджър   The Lone Ranger/Самотният рейнджър I_icon_minitimeСъб 13 Юли 2013 - 11:06

[You must be registered and logged in to see this image.]
Самотният рейнджър / The Lone Ranger
САЩ/2013/151 минути

Световна премиера: 31.05.3013г.
Българска премиера: 05.07.2013г.

Жанр: Екшън, Приключенски, Уестърн

Сценарист: Джъстин Хейт, Тед Елиът, Тери Росио, Ерик Арънсън

Режисьор: Гор Вербински

В ролите: Мейсън Кук, Джеймс Бадж Дейл, Лу Темпъл, Мат О'Лиари, Хари Тредуей, Леон Рипи, Арми Хамър, Уилям Фичнер, Джони Деп, Том Уилкинсън, Бари Пепър, Рут Уилсън, Хелена Бонам Картър

Продуцент: Джери Брукхаймър, Майк Стенсън, Гор Вербински, Джони Деп

За филма:
Филмът е вдъхновен от измислените образи на маскиран, бивш тексаски рейнджър и неговия приятел индианец, които заедно се борят за спаведливост в дивия запад. Персонажите се превръщат в икони на Американската култура като първоначално оживяват в радиопрограма, по-късно развита в комикси, игрални филми и ТВ сериали.

„Самотният рейнджър“ е вълнуваща история, истинско екранно приключение за прочутия маскиран герой, който оживява по нов, оригинален начин. Индианецът и воин на духа Тонто (Джони Деп) разказва непознати истории, които преобразяват човека на закона Джон Рийд (Арми Хамър) в легенда, олицетворяваща справедливостта.

С динамично действие и остроумно поднесен хумор „Самотният рейнджър” е лудешка надпревара с влака – беглец, поредица от изненадващи прояви на героизъм и комични сблъсъци, в които са въвлечени два необичайни и противоположни персонажа, събрани от съдбата, за да обединят сили в борбата с алчността и разврата.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

The Lone Ranger/Самотният рейнджър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lone Ranger/Самотният рейнджър   The Lone Ranger/Самотният рейнджър I_icon_minitimeСъб 20 Юли 2013 - 11:58

Така и не отидох на примиерата да го гледам. Нито съм и го изтеглила. Да, знам, с Джони Деп е, а Деп е велик, няма спор. Ала трейлъра ми вдъхна недоверие. Въпросче: струва ли си (уточнение: пукали ли сте се от смях/плач на сцените, трепнали ли сте пред екрана, ругаели ли сте пред екрана, филмът разтърси ли ви?)
Върнете се в началото Go down
allbena




Брой мнения : 16
Join date : 02.09.2010

The Lone Ranger/Самотният рейнджър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lone Ranger/Самотният рейнджър   The Lone Ranger/Самотният рейнджър I_icon_minitimeСря 25 Дек 2013 - 21:02

Страхотен филм , развлекателен и изключително забавен
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

The Lone Ranger/Самотният рейнджър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lone Ranger/Самотният рейнджър   The Lone Ranger/Самотният рейнджър I_icon_minitimeСря 25 Дек 2013 - 21:35

Streamers_98 написа:
Така и не отидох на примиерата да го гледам. Нито съм и го изтеглила. Да, знам, с Джони Деп е, а Деп е велик, няма спор. Ала трейлъра ми вдъхна недоверие. Въпросче: струва ли си (уточнение: пукали ли сте се от смях/плач на сцените, трепнали ли сте пред екрана, ругаели ли сте пред екрана, филмът разтърси ли ви?)

Да. Ще кажа само една дума - КОНЯТ!  excited excited excited excited 
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

The Lone Ranger/Самотният рейнджър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lone Ranger/Самотният рейнджър   The Lone Ranger/Самотният рейнджър I_icon_minitimeЧет 26 Дек 2013 - 9:58

Филмът е страхотен, забавен и тъжен на моменти. Конят наистина е незабравим. Напомня ми на анимационния кон в Рапунцел и разбойника. Джони Деп отново показа своите качества. Определено в този вид роли го харесвам най-много.
Върнете се в началото Go down
mi666i

mi666i


Брой мнения : 40
Join date : 09.10.2011

The Lone Ranger/Самотният рейнджър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lone Ranger/Самотният рейнджър   The Lone Ranger/Самотният рейнджър I_icon_minitimeСря 5 Фев 2014 - 0:50

Като почти всеки филм с Джони Деп, и този стршно много ми хареса. Имаше доста забавни моменти, на които съм се смяла от сърце. Препоръчвам го на всеки, който не го е гледал, филма наистина си заслужава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Lone Ranger/Самотният рейнджър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Lone Ranger/Самотният рейнджър   The Lone Ranger/Самотният рейнджър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Lone Ranger/Самотният рейнджър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: