Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов

Go down 
+42
Zsadist_love
Adi81adi81
drebi6ok1973
steve_mcgarrett
nilgyun
DeniNik
zuzan4e
sevinchas
bonisa
Амарилис
kris
yasmina
dindiiv
polin4eto
ahmatova_83
dori4on
Magdalena20
vampires_fan
diana101
flora1898
Veniiiiiiiii
mia_chan
polina_va
Melrose
wentlee
bloom_f
mimityyy89
shani
Русалка
strega
n.de4eva
mushmulkata
Искра
djiogara
rim17
beni1979
нел-j
penka1234
Todomodo
molin
Kristityyy
Lioness
46 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeСъб 1 Фев 2014 - 20:22

Ето и последните глави. Книга 11та вече е изцяло преведена и публикувана във форума ни.

Благодарим на всички, които ни вдъхваха сили с прекрасните си коментари и невероятното си търпение. Надяваме се да не сме ви разочаровали. Вие сте най-невероятните читатели и наистина много ви благодарим!


Аз искам и да изразя огромна благодарност на wentlee и Искра, които са най-невероятните преводачки, с които съм работила! Благодаря ви, момичета!
Благодарности и на rolly и Streamers_98, които, макар и за кратко включване, допринесоха за превода!
Върнете се в началото Go down
yasmina

yasmina


Брой мнения : 29
Join date : 16.12.2013

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeСъб 1 Фев 2014 - 20:43

Какво да кажа, освен едно огромно благодаря. Bravo Страхотни сте момичета.
Върнете се в началото Go down
Todomodo

Todomodo


Брой мнения : 93
Join date : 30.07.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeСъб 1 Фев 2014 - 21:26

Вие сте най-великия екип, на който съм попадала! Превода е на професионално ниво, бързи и точни във всяко отношение! Огромно Благодаря!
Искрено се надявам да продължите да ни радвате с работата си!
Върнете се в началото Go down
penka1234

penka1234


Брой мнения : 718
Join date : 24.03.2013

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeСъб 1 Фев 2014 - 21:30

Радвам се че Куин и Блей най-накрая са заедно след толкова премеждия.

Искам само да кажа че сте невероятни момичета!Благодарение на вас имах възможността да прочета тази невероятна книга.Превода беше отлично направен Bravo и завършен за определено кратко време.
Благодаря ви за труда който положихте за да я преведете заради нас читателите.
Надявам се да продължите да ни радвате все така и за напред! It wasn't me 

                       Благодаря на целия екип за чудесно свършената работа!!! Smile
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeСъб 1 Фев 2014 - 21:59

За нас беше огромно удоволствие да превеждаме за вас. И коментарите ви продължаваха да ни дават сили и да ни мотивират. Вие сте най-прекрасните читатели! Благодарим ви за всички мили думи и прекрасни коментари. Smile
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeСъб 1 Фев 2014 - 23:07

Благодаря на всички, работили над поредицата! Bravo 
Нямам думи с които да изразя благодарността си, към преводача! Worship 
Страхотна книга! sunnyy 

Поредицата е много увлекателна и се чете на един дъх. study 
Благодаря на всички който имат принос в споделянето на книгата с нас. Kiss 2 
Върнете се в началото Go down
dori4on




Брой мнения : 53
Join date : 12.10.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeСъб 1 Фев 2014 - 23:50

Рядко може да се срещне толкова професионален превод във форум.Нивото на превода и редактирането ви са на много високо ниво.Благодаря за всичко ,което правите за нас.С една дума страхотни сте
Върнете се в началото Go down
mushmulkata

mushmulkata


Брой мнения : 70
Join date : 22.09.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeНед 2 Фев 2014 - 0:32

Ето ни вече на финала!Невероятни сте!Благодаря за отделеното лично време и за това,че ни зарадвахте със един прекрасен превод и една още по-прекрасна книга.Блей и Куин ми напълниха сърцето,такива са сладури!
Върнете се в началото Go down
polin4eto




Брой мнения : 22
Join date : 19.05.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeПон 3 Фев 2014 - 9:23

Благодаря и аз за огромния труд, който сте положили. Много ме радвахте през последните месеци. Успех Ви пожелавам!
Върнете се в началото Go down
shani

shani


Брой мнения : 39
Join date : 10.05.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeПон 3 Фев 2014 - 9:24

Какво да кажа, страхотни сте момичета!
Огромни благодарности за чудесния и бърз превод на книгата и радостта до като е четох! Bravo Bravo Bravo 
Върнете се в началото Go down
kris

kris


Брой мнения : 124
Join date : 19.11.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeПон 3 Фев 2014 - 9:42

Изключителни сте, момичета! Браво за отличния превод и положения труд! Благодаря ви за този прекрасен подарък да се порадвам на любимите си братя.
Върнете се в началото Go down
Magdalena20




Брой мнения : 18
Join date : 23.12.2013

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeПон 3 Фев 2014 - 19:43

Страхотно! Мерси!
Върнете се в началото Go down
djiogara

djiogara


Брой мнения : 309
Join date : 18.04.2011
Age : 36
Местожителство : Saint-Nazaire

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeПон 3 Фев 2014 - 19:58

Благодаря Ви за огромния труд, който положихте! За много кратко време преведохте цялата книга, доставяйки радост на много от нас. Превода беше отличен, достави ми удоволствие да чета глава след глава, дори някои по два пъти. Превода на една такава книга не е лека задача, но Вие я изпълнихте блестящо и наистина бързо.
Благодаря Ви!
Върнете се в началото Go down
Амарилис




Брой мнения : 20
Join date : 02.02.2014

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeПон 3 Фев 2014 - 21:24

Не съм чела книгата в оригинал, но и аз мисля, че преводът ви е страхотен! Огромно благодаря на екипа, занимавал се с него, за търпението, старанието и бързината! Много ме зарадвахте! Почти не съм спала снощи само и само да прочета книгата, тъй като съвсем случайно разбрах, че я превеждате. Заслужаваше си! Много ми хареса развитието в сюжета и по специално развитието в отношенията между Куин и Блей! Не съм очаквала, че Куин крие толкова положителни качества в себе си, направо не можах да го позная на моменти, просто беше толкова внимателен, мил, нежен и грижовен към Лейла и бебето, така страдащ за Блей и в същото време изпълнен с гняв към себе си и към него, ревнив до безумие! Блей от своя страна според мен се държа по - мъжки от обикновено и се радвам, че не му се поддаде лесно ( и най - вече, че не го направи, докато още беше със Сакстън ). Образите и на двамата бяха развити много добре, съвсем естествени и ненатрапчиви ми се сториха настоящите им превъплъщения!
Сексът между двамата си беше повече от горещ ( Дж. Уорд никак не е пестила подробностите при описанието на секс сцените ), но някак ми е непривично да чета за сексуални отношения между хомо - двойки, та попрескочих на едно - две места! Въобще не съм съгласна обаче с твърдението ( в някои чужди форуми ), че авторката е заложила предимно на секса между Куин и Блей, защото според мен и чувствата бяха налице - имаше страст, напрежение, ревност, колебания, съпричастност и най - вече обич!
За Лейла и Кор - чудя се какво ще стане с тях?! Дали пък Кор няма да умре или и те ще заживеят щастливо подобно на останалите?! И как евентуално Кор би приел детето на Куин в последствие?!
Изпадам в размишления!  Haha! 
Върнете се в началото Go down
polina_va




Брой мнения : 51
Join date : 29.11.2013

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitimeВто 4 Фев 2014 - 18:24

Поредното БЛАГОДАРЯ и от мен. Труда който положихте е похвален, превода е страхотен и месеци наред ни радвахте с нови и нови глави. Желая ви само успехи момичета, заслужавате ги!!! Bravo Bravo Bravo 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов - Page 15 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
Върнете се в началото 
Страница 15 от 17Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
» Братството на Черния Кинжал 11 - Сбъдната любов /каталог на главите/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: