Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Създадена от дим и кост

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Създадена от дим и кост Empty
ПисанеЗаглавие: Създадена от дим и кост   Създадена от дим и кост I_icon_minitimeНед 27 Окт 2013 - 0:08

Трилогия 'Дим и кост'
Лейни Тейлър



I: Създадена от дим и кост
Създадена от дим и кост 8490112


Имало едно време
един ангел и един дявол, които се обикнали...
Това не завършило добре.



Какво ще си пожелаеш, ако имаш само един ядец, с който са сбъднеш желанието си? Къде ще отидеш, ако преминеш през врата, която може да те отведе до всяка точка от света? Как ще се почувстваш, ако се влюбиш в погрешния човек, но той е отговорът на всичките ти въпроси?

Запознайте се с Кару. Тя е единствена по рода си – със синя коса, гладка като коприна, която расте от главата й в този тъй необичаен цвят. Момичето се чувства у дома си както из тъмните улички на Прага, така и из пазарите на Маракеш и говори всички езици на света, при това не само човешките. Склонна е да изчезва в изпълнение на мистериозни „поръчения” и запълва своите скицници с рисунки на особени, неземни същества, които очароват и пленяват околните. Но Кару има една тайна... тя рисува само неща, които наистина може да види. А никой, дори сама тя, не знае истината за произхода й. Докато един ден мистериозни черни отпечатъци от ръце започват да се появяват по врати из целия свят. Крилати странници, които се промъкват от пролуки в небесата, ги прогарят върху дърво и метал. Един от тях среща Кару в пулсиращия стар град на Маракеш. Пламва любов, чийто корени черпят сили от минало, изпълнено с болка и насилие. Любов, стара като времето. И една битка, от която зависи всичко. Дали Кару ще доживее да съжали, че е научила истината за себе си? Отговорът ще научите в „Създадена от дим и кост” – първият роман в нова трилогия, който вече заплени света...

Spoiler:


Spoiler:

Та така, продължавам да пускам теми за YA поредици. А тази я препоръчвам силно.


Последната промяна е направена от Chocolate на Пет 1 Авг 2014 - 3:08; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Създадена от дим и кост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създадена от дим и кост   Създадена от дим и кост I_icon_minitimeСря 20 Ное 2013 - 2:59

И на мен ми звучи интересна
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Създадена от дим и кост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създадена от дим и кост   Създадена от дим и кост I_icon_minitimeСря 20 Ное 2013 - 19:48

Не ме интересува на кой му изглежда интересна.
Изказва се мнение ЗА КНИГАТА. Ясно ли е!
Върнете се в началото Go down
papazova

papazova


Брой мнения : 82
Join date : 16.11.2013
Age : 35

Създадена от дим и кост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създадена от дим и кост   Създадена от дим и кост I_icon_minitimeВто 3 Дек 2013 - 22:11

Прочетох първата от поредица-лично на мен ми беше много интересна и ще продължа нататък.
На тези, които още не са я запонали ще преложа да изчакат докато и третата книга ичлече, което ако не се лъжа ще е някъде към средата на 2014

Edit: Тъкмо завърших и втората книга и поне има някакъв приемлив край, който да те остави едновременно задоволен, но и с очакване на следващата. Харесва ми начинът й на писане-лек, свободен и много запленяващ (според мен де It wasn't me ) Нямам търпение да излезе и 3тата заст. Определено си заслужава и я препоръчвам! Дори бих я препоръзала за фен превод ако имате сили и желание. Не е много обемна.
Върнете се в началото Go down
Stilyana




Брой мнения : 12
Join date : 07.03.2014

Създадена от дим и кост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създадена от дим и кост   Създадена от дим и кост I_icon_minitimeПет 7 Мар 2014 - 9:46

с нетърпение чакам третата и последна книга да излезе сега скоро
Върнете се в началото Go down
Cruel Beauty

Cruel Beauty


Брой мнения : 50
Join date : 31.07.2014
Age : 26

Създадена от дим и кост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създадена от дим и кост   Създадена от дим и кост I_icon_minitimeЧет 31 Юли 2014 - 22:21

Хубави книжки, но аз се спрях някъде по средата на втората май. Започнаха флашбековете да ми идват в повече и да не мога да вържа изобщо какво се случва. Иначе често ги препоръчвам на приятели и познати.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Създадена от дим и кост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създадена от дим и кост   Създадена от дим и кост I_icon_minitimeСъб 23 Авг 2014 - 15:29

някой, който да е прочел последната книга?

аз съм със смесени чувства.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
Sponsored content





Създадена от дим и кост Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Създадена от дим и кост   Създадена от дим и кост I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Създадена от дим и кост
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: