Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Искате ли филм по поредицата?

Go down 
+72
krasirusabvbg
Dark_love
ne_dyalkova
Vili162
Dea
Bernendito
d-tsankova
VikiE
gabivladi
veselina.yankova
Veseto
dessy_2201
pmari4@abv.bg
rada1980
pnmihailova
mirna82
Деляна
mirence70
dushi
rossy3012
dambolino
kares_leni
georgieva_katya
postolovas
Ina
bykristas
маринели
Denitsa
stelincetosis
elijojo
netinka
LiliGeor
Ани Симеонова
tio_tio@abv.bg
RhageLover
geri_113
petia91
mishle55
radi842
elena21
LGeorgieva
rosali
talasum4e
reni84
valya
gerganasto
mira2006
valehristova
steve_mcgarrett
iveto1806
Adi81adi81
rosi_sk
lidia1359
Tais
zuzan4e
dessy_6
sineoka1983
biliana_911
dindiiv
e4o1976
inarra
boby_1987
mimi1184
polin4eto
delfin4e89
sevinchas
dideto
sladurkata_bs
Lioness
penka1234
polina_va
Streamers_98
76 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Искате ли филм по поредицата?
1) Да.
Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_vote_lcap70%Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_vote_rcap
 70% [ 66 ]
2) Зависи. (от избора на режисьор, сценарист и каст)
Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_vote_lcap12%Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_vote_rcap
 12% [ 11 ]
3) НЕ.
Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_vote_lcap18%Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_vote_rcap
 18% [ 17 ]
Общо гласове : 94
 

АвторСъобщение
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Апр 2015 - 21:35

Не.
Първо, че е абсурд да открият подходящите актьори, които да се припокриват с външността на братята (а пък за жените им да не говорим, дето всяка е тотално перфектна), второ, че бюджета ще трябва да е огромен, ама наистина огромен, иначе всичко ще изглежда като нискобюджетна сапунка.
Трето - съотношението в поредицата секс - екшън е някъде 50 на 50, тоест половината сцени ще бъдат махнати, защото ще са твърде извратени, а останалата част ще бъде приобщена някак си за окото на 14-годишните момиченца или дамите със слаби сърца.
И четвърто - до сега нещо такова не е правено и не виждам кой режисьор може да го изпълни подобаващо. Да, има епични екшъни, както и еротични филми, които си струват, но при Братството това трябва да се комбинира + фактора вампири-гангстери.
Пък и това са повече от десет книги - след втората, третата част ще започнат да ги претрупват, защото на феновете няма да им се чака 14-15 години да видят всички книги екранизирани (ако приемем, че времето между всеки нов филм е +/- 1 година, прибавяйки и вечните закъснения).
Спирам до тук, че... Neutral
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
LGeorgieva




Брой мнения : 16
Join date : 20.08.2015
Age : 49

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 20 Авг 2015 - 18:04

Определено НЕ! Винаги има разминаване, а пък ми липсват личните мисли и чувства на даден герой.
Върнете се в началото Go down
elena21




Брой мнения : 17
Join date : 28.05.2016

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 28 Май 2016 - 15:48

Много искам да има филм.Едно е да прочетеш книгата ,а друго е да гледаш филма.Когато четем ние си представяме всичко ,представяме си героите и сцените и когато гледаме филма ние сравняваме това което сме си представяли и това което гледаме . Изразяваме мнението си чрез представите ни.Казваме какво ни харесва и допада и какво не.
Върнете се в началото Go down
radi842




Брой мнения : 15
Join date : 29.01.2015

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeВто 20 Мар 2018 - 8:58

Категорично не.Досега не съм гледала такъв,който да е направен близко до съответната книга.
Върнете се в началото Go down
mishle55




Брой мнения : 16
Join date : 07.07.2011
Age : 27
Местожителство : Велико Търново

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 29 Мар 2018 - 10:34

Да искам но по скоро сериал не филм... тъй като книгите са доста.. историьта е доста задълбочена и с филм само ще се претрупат нещата... и най важното актьорскиьт състав трьбва доста добре да се подбере...
Върнете се в началото Go down
petia91




Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2018

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeВто 15 Май 2018 - 13:49

Да , ще е хубаво да видим любимите си герой и на екран .
Върнете се в началото Go down
geri_113

geri_113


Брой мнения : 17
Join date : 15.04.2011
Age : 35
Местожителство : София

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeПон 28 Май 2018 - 18:10

Да! Искам да направят нещо епично, с много секси мускулести мъже и Рот да е най-красивия там Smile Вярвам, че е възможно да се постигне добро екранизиране, стига екипа да се постарае и да се подбере подходящ режисьор.
Върнете се в началото Go down
RhageLover

RhageLover


Брой мнения : 54
Join date : 16.08.2018

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeПет 17 Авг 2018 - 0:56

Много смесени чувства в това отношение! По принцип да, би било хубаво да изгледам на ново историите им, но за жалост Холивуд има лошата слава да разваля хубави книги. Проблема идва и в това, че мен най-дребните неточности много ме дразнят, особено ако вече съм фен. Може да звучи странно, но за мен компромисното решение е един много стегнат по сюжета анимационен филм. Става въпрос за нещо с много добра и реалистична графика, така че да може героите да отговарят максимално на всички характеристики. Видях много клипчета направени от фенове тук, но никоя не отговаря на моите представи за героите. Особено за жените! Ще ме извинявате, ама Мери хич не е толкова красива, колкото я показват навсякъде. Нейната външна красота нарочно е подтисната, за да излезе на показ това, което е вътре в нея, защото то е най-важното за нейния герой и причината Рейдж да я обича. Както е с Джейн и Хекс. Не знам, според мен трябва да се нарисуват много детайлно и красиво, за да са възможно най-близки до реалните хора и разбира се, това да бъде анимация за възрастни.
Като препрочитам какво написах осъзнавам, че звучи малко странно, но за мен това е единствения начин да не съсипят или да не се отклонят от книгите. Може би не е правилно да ги сравнявам, защото Дневниците са много по-добри като сериал /поне така знам от хората, които са чели и гледали/, но ако аз бях чела книгите и ги бях харесала така, както харесвам братството, най-вероятно и аз щях да откача от факта, че външния вид на Нина няма нищо общо с Елена.
Върнете се в началото Go down
tio_tio@abv.bg

tio_tio@abv.bg


Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2018
Местожителство : София

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 23 Авг 2018 - 11:36

Историята познава и доста сполучливи екранизации по книги. Много е важно да бъдат подбрани актьори на които ролите ще им лепнат. Smile
Върнете се в началото Go down
Ани Симеонова




Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2018

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeПет 7 Сеп 2018 - 9:22

Твърдо Не! Ще развалят цялата картина която имам вече в главата си
Върнете се в началото Go down
LiliGeor




Брой мнения : 17
Join date : 30.09.2018
Age : 49

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeНед 30 Сеп 2018 - 9:01

Не! Във филма няма да се припокрият моите представи за поредицата с тези на продуцентите и силно ще се разочаровам.
Върнете се в началото Go down
netinka




Брой мнения : 17
Join date : 20.11.2018

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeВто 20 Ное 2018 - 13:18

Категорична съм, че предпочитам да няма филм или сериал. След като прочетох поредицата в главата ми всеки персонаж има определен образ, а когато се прави филм, то той е през очите на режисьори, сценаристи и т.н. Освен това мисля, че трудно ще се напасне как изглежда даден актьор към образа, който Дж.Р.Уорд е създала във всяка книга. Случвало се е да гледам първо филм по дадена книга и после съвсем случайно да я прочета. До края на книгата не се сетих, че съм гледала филма, т.е. за мен са коренно различни.
Върнете се в началото Go down
elijojo




Брой мнения : 11
Join date : 15.10.2018

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeПет 23 Ное 2018 - 14:00

Да , но трябва да е високобюджетен филм , направен като поредица .
Върнете се в началото Go down
stelincetosis




Брой мнения : 21
Join date : 21.12.2018

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 22 Дек 2018 - 12:44

Да може да е интересно да направят филм, не съм сигурна обаче, дали ще се получи.Най вероятно няма да е същото.
Върнете се в началото Go down
Denitsa

Denitsa


Брой мнения : 18
Join date : 21.10.2018

Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 3 Яну 2019 - 14:19

Ще бъде много добре някой да се захване и да направи нещо впечатляващо. Бих се радвала да го гледам. Но не знам дали няма да ми развалят представата за поредицата и героите. И въпреки всичко се надявам някой ден да има филм.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Искате ли филм по поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Искате ли филм по поредицата?   Искате ли филм по поредицата? - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Искате ли филм по поредицата?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?
» ДиСкУсИя: Най-слабата книга в поредицата
» Омразни лица от поредицата
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА
» Коя книга от поредицата ви е любима?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: