Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Spotify

Go down 
АвторСъобщение
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Spotify Empty
ПисанеЗаглавие: Spotify   Spotify I_icon_minitimeПет 13 Дек 2013 - 20:25

Spotify Spotify-logo-primary-horizontal-light-background-rgb

Spotify е безплатен streaming музикален плейър за нова услуга, която осигурява достъп до голяма и непрекъснато нарастваща библиотека от музика, която ви дава възможност да слушате пълните песни и албуми с разширено аудио качество.
В Spotify може да слушате всякакъв тип музика: от редки песни, които не очаквате да намерите до последните албуми с популярни изпълнители и групи.
Spotify плейърът е лесен за използване, интерфейсът му е страхотен и работи като истински музикален плейър с основните контроли, допълнителни свойства, а голямата разлика е, че може да избирате какво да слушате. Всичко, което трябва да направите е да напишете името на изпълнителя или песента и да го изберете. Скоростта на зареждане на музиката е чудесна, няма закъснения или забавяния и звучи невероятно, в CD качество. Освен това може да правите разширено търсене по различни критерии. Spotify е и радио услуга, с хиляди станции, подредени по жанр, десетилетие и т.н.
източник:  тук

За да добиете представа как изглежда плейъра, съм направила скрийншот:
Spotify 6848058t


От вчера услугата е достъпна и в България. Разбира се, има ограничение в слушането и на всеки половин час се пуска реклама, но това за мен не е проблем, тъй като те са кратички и не ми достаждат толкова. Има и платена версия на програмата, която може да премахне тези реклами, срещу скромните 5 евро на месец. Тааа... някой ползва ли Спотифай? Харесва ли ви?
Върнете се в началото Go down
 
Spotify
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: