Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?

Go down 
+39
krasirusabvbg
Dark_love
Vili162
Dea
Bernendito
d-tsankova
Gabriela Angelova
veselina.yankova
ivkaiva3
pmari4@abv.bg
red_1989
Tonity
dambolino
kares_leni
manika
georgieva_katya
Dfghjk
Ina
bykristas
маринели
Denitsa
stelincetosis
netinka
LiliGeor
ioanna2105
Vanya Pekova
Kristina.ignatova
ВикторияТ
tio_tio@abv.bg
elikoleva
petia91
silvi_sz
Lioness
rosali
LGeorgieva
talasum4e
toni6910
Beta
Streamers_98
43 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
ivkaiva3




Брой мнения : 16
Join date : 20.07.2019
Местожителство : Трявна

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeВто 23 Юли 2019 - 19:04

Тогава бях на вълна вампири. Тъкмо почнах този жанр. Разрових се в нета за книги за вампири и изскочи поредицата. Първата книга не ме грабна много, но ми хареса това преплитане на всички герои, и така се зарибих. После беше едно не спане да прочета всичко по бързо и сега нямам търпение за новата част с младите вампири
Върнете се в началото Go down
veselina.yankova




Брой мнения : 19
Join date : 16.09.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Сеп 2019 - 19:13

Приятелките ми ме зарибиха. От тогава... не бих казала че съм заклета фенка, но ми допадат.
Върнете се в началото Go down
Gabriela Angelova




Брой мнения : 16
Join date : 13.11.2019
Age : 40
Местожителство : Sofia

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСря 13 Ное 2019 - 14:09

По принцип чета основно фентъзи, не от този тип обаче Haha!. На поредицата попаднах съвсем случайно, даже не съм съвсем сигурна, че ми харесва. Чета я в някакви определени моменти, като ми се прииска нещо "лигаво".
Има си и плюсовете де, допада ми, че света е сравнително развит, термините в началото също ми направиха добро впечатление и не на последно място - огромни мъже в черна кожа Wink
Върнете се в началото Go down
d-tsankova




Брой мнения : 16
Join date : 13.11.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСря 13 Ное 2019 - 15:43

Обичам да чета, но напоследък не успявах да прочета нещо, което да ме заплени. В един форум някой беше коментирал, че поредицата много му харесва и... така започна всичко.
Върнете се в началото Go down
Bernendito




Брой мнения : 15
Join date : 01.12.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeНед 1 Дек 2019 - 22:37

Случайно попаднах на първата книга
Върнете се в началото Go down
Dea




Брой мнения : 15
Join date : 23.12.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeПон 23 Дек 2019 - 20:40

Случайно попаднах на първата книга от поредицата. Сюжетът веднага ме грабна. И сега....няма спиране. От много време не бях попаднала на толкова завладяваща поредица
Върнете се в началото Go down
Vili162




Брой мнения : 16
Join date : 27.12.2019

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeПет 27 Дек 2019 - 21:41

Спомням си, че ми беше писнало от книгите които четях и попаднах на корицата на третата книга. За това реших да започна поредицата
Върнете се в началото Go down
Dark_love




Брой мнения : 25
Join date : 11.01.2020

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeПет 17 Яну 2020 - 11:32

Братовчедка ми ми препоръча поредицата, но кориците ме бяха грабнали преди това Smile
Върнете се в началото Go down
krasirusabvbg




Брой мнения : 48
Join date : 04.03.2020

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСря 4 Мар 2020 - 5:51

Преди няколо години имах доста свободно време и докато търсех нещо интересно за четене бях попаднала на реклама в интернет на поредицата. Реших да прочета първата книга, зарибих се и така...
Върнете се в началото Go down
Eti13




Брой мнения : 19
Join date : 07.04.2019
Age : 42
Местожителство : София

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Мар 2020 - 16:11

Съвсем случайно си я купих! И от тогава са ми много любими. Чакам ги с нетърпение, въпреки, че нямам толкова време да чета! Хвана ли я 1-2 дни и е много, не мога да я оставя.
Върнете се в началото Go down
Eti13




Брой мнения : 19
Join date : 07.04.2019
Age : 42
Местожителство : София

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Мар 2020 - 16:14

Съвсем случайно си купих първата, и вече са ми любими всичките!
Върнете се в началото Go down
racer_




Брой мнения : 16
Join date : 12.04.2020

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeНед 12 Апр 2020 - 10:35

Захванах се съвсем случайно. Дълго време ми минаваше през ръцете и не я започвах. Звучеше ми твърде лигаво. Прочетох една от книгите, даже не знаех коя е, оказа се книга втора. После прочетох книга първа и така вече до 13-та...
Върнете се в началото Go down
Казакова




Брой мнения : 5
Join date : 16.04.2020

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 16 Апр 2020 - 11:42

Съвсем случайно попаднах на нея. Няколко пъти ми се бяха мяркали книги от поредицата, но по заглавията бях решила, че са сладникави. И после след като почнах не мога да спра.
Върнете се в началото Go down
Moni31




Брой мнения : 15
Join date : 29.04.2020

Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitimeЧет 30 Апр 2020 - 0:14

Имахме посещение от училище във библиотека. Там намерих първа книга. Прочетох я, но не помня по каква причина не продължих. И след известно време се сетих за нея. Проверих писателката в Интернет и оттам започна всичко.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?   Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата? - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо/Как се захванахте с прочита на поредицата?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ДиСкУсИя: Най-слабата книга в поредицата
» Коя книга от поредицата ви е любима?
» Омразни лица от поредицата
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА
» Искате ли филм по поредицата?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Свръхестествено :: Братството на Черния Кинжал-
Идете на: