Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Divergent/Дивергенти (2014)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Divergent/Дивергенти (2014) Empty
ПисанеЗаглавие: Divergent/Дивергенти (2014)   Divergent/Дивергенти (2014) I_icon_minitimeЧет 31 Юли 2014 - 13:37

[You must be registered and logged in to see this image.]
Дивергенти/Divergent
Екшън, Фантастика

Режисьор: Нийл Бъргър
В ролите: Тони Голдуин, Маги Кю, Ашли Джъд, Джей Кортни, Тео Джеймс, Рей Стивънсън, Майлс Телър, Кейт Уинслет, Шайлийн Уудли, Зои Кравиц
Световна премиера: 21.03.2014
Година: 2014
Държава: САЩ
[You must be registered and logged in to see this link.]

Резюме: С действие развиващо се в бъдещо дистопично общество филма разказва историята на младата Беатрис Прайър и нейното съдбовно решение.

След години изпълнени с големи предизвикателства и проблеми човечеството се е променило. Обществата функционират по различен начин и хората живеят разделени на пет отделни фракции, които представляват различна добродетел. Всички които навършат 16-години трябва да решат дали да останат в своята фракция или да се преселят в друга и да живеят там до смъртта си. Младата Беатрис изненадва всички свои роднини с решението си и заедно с няколко приятели тя трябва да се справи успешно със сложен процес на “иницииране”. Групата тийнейджъри преминават през сложни физически и психологически тестове, които ги променят напълно.

Но Беатрис пази дълбоко в себе си тайна. Тайна, която ако излезе наяве ще я обрече на сигурна смърт.

Но когато по случайност разкрива таен план за дестабилизиране на обществото тя осъзнава, че единствено нейната тайна може да предотврати надвисналата катастрофа.

Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Divergent/Дивергенти (2014) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Divergent/Дивергенти (2014)   Divergent/Дивергенти (2014) I_icon_minitimeСъб 30 Авг 2014 - 17:45

Очарователен.
За мен бе... допълнение към книгата. Помогна ми да вникна по-навътре в психиката на персонажите и да се влюбя във Фор – макар и за кратко, – и да издигне Трис в очите ми.
Ако отделим саундтрака и го пуснем – няма да струва, поне повечето от track-овете, поне не за мен. Но вплетени във филма, както трябва и да бъде – избраните песни засилват сцените, многократно. Не ми е правило впечатление преди, затова и го споменавам.
Филмът си заслужава, подобно на книгите.

Сега ще ви споделя два youtube клипа.
Първият – с 5 интересни неща относно „Дивергенти“-филм.


Вторият – с отрязаните сцени. ВНИМАНИЕ: пусни-СЛЕД-като-гледаш-филма.
Върнете се в началото Go down
simonacat




Брой мнения : 16
Join date : 31.01.2019

Divergent/Дивергенти (2014) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Divergent/Дивергенти (2014)   Divergent/Дивергенти (2014) I_icon_minitimeСъб 16 Фев 2019 - 13:34

Един от моите любими филми. Цялата адаптация по поредицата е хубава и я препоръчвам
Върнете се в началото Go down
elpar14




Брой мнения : 16
Join date : 15.07.2019
Age : 24

Divergent/Дивергенти (2014) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Divergent/Дивергенти (2014)   Divergent/Дивергенти (2014) I_icon_minitimeПон 15 Юли 2019 - 22:19

Филмът е страхотен. Хубаво са представени героите. Единственото, което не ми хареса беше липсата на някои герои.
Върнете се в началото Go down
dushi




Брой мнения : 15
Join date : 14.05.2014

Divergent/Дивергенти (2014) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Divergent/Дивергенти (2014)   Divergent/Дивергенти (2014) I_icon_minitimeЧет 13 Фев 2020 - 12:04

Много ми хареса филма, както и книгата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Divergent/Дивергенти (2014) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Divergent/Дивергенти (2014)   Divergent/Дивергенти (2014) I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Divergent/Дивергенти (2014)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дивергенти
» Insurgent/Дивергенти 2: Бунтовници (2015)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: