Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри

Go down 
+3
Chocolate
Beta
Streamers_98
7 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри Empty
ПисанеЗаглавие: Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри   Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри I_icon_minitimeЧет 12 Ное 2015 - 18:00

Аз съм човек пълен с книжни предрасъдаци. И като такъв винаги си имам едно на ум – било автор, било корица, било издателство, резюме, първо изречение, имената на главите, та дори епиграфи..., та образува се една представа. Понякога носи негативен характер.
И няма нищо общо със следпрочитната действителност.
Чудя се кои са книгите, които започнахте с едно на ум (едно негативно на ум) и завършихте с учудване, че бяха толкова хубави?


Последната промяна е направена от Streamers_98 на Съб 5 Дек 2015 - 21:00; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Сексизъм)
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри   Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри I_icon_minitimeПет 13 Ное 2015 - 14:28

В съзнанието ми изплуват три заглавия:
1."Граф Монте Кристо" на Дюма-невероятна книга.Прочетох я ,когато бях 9-ти клас.В началото пълен ужас.Скучна,безинтересна,мудна....мале!Много тегаво беше.Обаче след бягството от затвора нещата се обърнаха на 180 градуса.Толкова стана интересна,че не можех да я пусна.Само си виках"айде още една страничка и ще ставам да си върша работата".И така близо 1500 страници.
2."Капитанската дъщеря" на Пушкин-пак скучна работа до един превратен момент.И нея не можех да я оставя,докато не я довърших.
3."Проишествие на тихата улица" на Павел Вежинов-тази книга до проишествие е пълно отегчение,след това ти се разкриват разни неща и ти се опитваш сам да намериш виновника.Много неочакван обрат.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри   Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри I_icon_minitimeСъб 19 Дек 2015 - 13:06

Толкова съм критична, че почти не се случва, но си имам и такива книжни моменти.

- На първо място, "Пандемониум" на Лорън Оливър. Отбягвах я година и половина, докато не я взех от скука/умопомрачение. И не можах да я оставя, докато не я завърших. Страшно добра, при положение, че е клетото средно дете в трилогия.
- "Създадена от дим и кост" на Лейни Тейлър. И друг път съм говорила за нея. Почти не бях чела мнения или каквото да е и силно ме изненада.
- О, и "Топли тела"! Купих я за рожден ден на приятелка, защото ми звучеше готино, от куриерската фирма ми я доставиха, аз я отгърнах, за да видя първите изречения и след няколко минути ми беше ясно, че дружката ми ще си получи книгата вече отгръщана и четена. И за нея не знаех почти нищо и това беше най-готиното.
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
raq2003




Брой мнения : 17
Join date : 11.02.2014

Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри   Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри I_icon_minitimeВто 3 Апр 2018 - 10:10

Поредицата на Сара Маас - Стъкления трон, не очаквах да е толкова добра!
Върнете се в началото Go down
Valverde




Брой мнения : 21
Join date : 08.07.2018
Age : 28

Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри   Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри I_icon_minitimeНед 8 Юли 2018 - 20:50

Книгата Зоопарк на Джеймс Патерсън.
Върнете се в началото Go down
Мари




Брой мнения : 18
Join date : 15.12.2019
Age : 30

Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри   Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри I_icon_minitimeНед 15 Дек 2019 - 18:46

Книгите на Холи Блек, тъй като имаше доста голям хайп. Оказа се, че се страхотни.
Върнете се в началото Go down
Dark_love




Брой мнения : 25
Join date : 11.01.2020

Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри   Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри I_icon_minitimeПет 17 Яну 2020 - 10:17

Валс в тъмнината беше книгата, която започнах да чета с негативно отношение, но историята просто ме завладя.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри   Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Книги, които нямам намерение да чета
» Аудио книги
» Крадецът на книги
» Чат - книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: