Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Моите плейлисти

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Моите плейлисти Empty
ПисанеЗаглавие: Моите плейлисти   Моите плейлисти I_icon_minitimeСря 18 Ное 2015 - 16:39

За какво имате плейлист?

За концентация,
за фитнес, за бягане,
за 'домашно' с приятели, за семейни събирания,
за пътуване на дълги/кратки разстояния... за секс?

Смятате ги за вредители или за помощници, какво е плейлиста за вас?
Spoiler:


Like a Star @ heaven  Like a Star @ heaven  Like a Star @ heaven
Сродни теми
Какво е музиката за вас?
Музиката като инструмент за въздействие
Песните, които ме вдъхновяват...
На коя песен бихте искали да правите секс?


Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Моите плейлисти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моите плейлисти   Моите плейлисти I_icon_minitimeНед 15 Май 2016 - 15:37

Готина темичка Smile

По принцип имам плейлисти и в YouTube и в Spotify. В ютюб са ми много разхвъряни, като повечето от плейлистите не ги ползвам. Тези, които попълвам са - Currently addicted, сиреч тези, по които съм страшно зарибена в момента и искам да слушам нон-стоп и наброяват 20тина песни.
Това са в момента:

Другият, използват в ютюб е озаглавен Old but gold, общо взето като се наситя на песните от първия ги хвърлям към тоя. Haha!

По-подредени и актуални са ми в Спотифай, тъй като го използвам по-често. Може да видите плейлистите, имам някои скрити Haha!, но главните ми поне тук.
Всичките ми плейлисти съм ги кръстила с имена на песни или нещо от сорта Haha! Примерно имам един Don't stop the madness, сигурно се сещате кво има вътре - Hardwell, Tiesto, избухващи общо взето. В Bedroom wall пък са ми тъжните, лирични песнички, той е по-нов, след като пенсионирах Born to die Haha! Стана манджа с грозде от обяснения, хахах. Обичам си плейлистите общо взето, от тях мога да извадя какви ли не неща, за които не съм се сещала от години <3
Върнете се в началото Go down
 
Моите плейлисти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: