Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Книги, които нямам намерение да чета

Go down 
+4
Малката русалка
liusi
emotion
Chocolate
8 posters
АвторСъобщение
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeНед 3 Апр 2016 - 13:42

Определена книга излиза на пазара, става много популярна, всички я четат и я превъзнасят, но... на теб просто не ти се иска да припарваш до нея. Шестото ти чувство се обажда, че въобще няма да ти хареса.
Или класика, която изглежда е любима на толкова много хора, но теб не те заинтересова по абсолютно никакъв начин.

Коя е книгата (или книгите), които просто нямате намерение да прочетете? Защо?
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeВто 19 Апр 2016 - 13:26

Горе-долу всички книги, издавани от издателство Ибис или по-точно - тийн поредиците им и всякаквите там свръхествени книги. Общо взето съм израснала този период и тези четива са ми прекалено наивни, безинтересни и еднакви. Преди години можеше и да ги чета, сега вече не.
За други не се сещам в момента, сигурно има.
Върнете се в началото Go down
Chocolate
VIP
Chocolate


Брой мнения : 947
Join date : 27.07.2010
Age : 26

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeСъб 11 Юни 2016 - 0:50

Уф. "Гневът и зората" на Рене Ахдие. Не съм чела нито страничка от нея, но ми изглежда болезнено прехвалена, overwritten и доста... куха като сюжет. Не разбирам с какво толкова са запълнени тия 400 страници, но не искам и да разбирам. Изчетените ревюта ми стигат.

Колкото до класиките, за нищо на света не можете да ме накарате да прочета каквото и да е на Дикенс. Фактът, че са му плащали на дума и затова всичките му книги са тухли ми е достатъчен. Колкото и натоварени със смисъл да са, отказвам да прочета която и да е от книгите му със знанието, че една значителна част е пълнеж, защото му е трябвало да изкара пари.

От студенти по английска филология съм чувала много лоши неща за "Heart of Darkness" на Джоузеф Конрад, но за него никога не съм имала никакви намерения. :Д
Върнете се в началото Go down
http://catbookjournal.blogspot.bg/
liusi

liusi


Брой мнения : 54
Join date : 05.02.2014

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeВто 27 Мар 2018 - 12:30

Прочетох първата книга от четирилогията Календарът от Егмонт. Отвратителнаа е. Съжелявам за изгубеното си време, а можех да подхвана нещо друго...
Върнете се в началото Go down
Малката русалка

Малката русалка


Брой мнения : 20
Join date : 29.05.2018
Age : 33

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeВто 29 Май 2018 - 15:36

"Аз, Анна Комнина" - изключително бавна книга откъм действие.
Просто загуба на време, да не говорим, че шрифтът беше покъртително дребен ... :/
Върнете се в началото Go down
Valverde




Брой мнения : 21
Join date : 08.07.2018
Age : 28

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeНед 8 Юли 2018 - 20:45

И аз като liusi споделям мнението и за Момичето от календара. Само, че аз започнах първата книга и така и не я довърших.
Няма да довърша и поредицата Паднали ангели на Лорън Кейт. Дадох и втори шанс с втората книга, но така и не ме впечатли.
Върнете се в началото Go down
Мари




Брой мнения : 18
Join date : 15.12.2019
Age : 30

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeСря 18 Дек 2019 - 20:18

Със сигурност не обмислям да чета нищо от Джон Грийн.
Върнете се в началото Go down
mai land




Брой мнения : 20
Join date : 17.04.2019

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeНед 29 Дек 2019 - 19:26

Никога не чета книги на Даниел Стийл - досадна ми е, еднообразен стил, изтъркани любовни истории.
Върнете се в началото Go down
Марияна Георгиева




Брой мнения : 6
Join date : 11.06.2020

Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitimeЧет 11 Юни 2020 - 17:58

На Паулу Коельо една изчетох с голяма мъка. Реших другите да не ги подхващам въобще.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Книги, които нямам намерение да чета Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Книги, които нямам намерение да чета   Книги, които нямам намерение да чета I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Книги, които нямам намерение да чета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Книги, които не съм очаквал/а да бъдат толкова добри
» Какво четете в момента?
» Чат - книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Книги + музика

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: