Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ed Sheeran

Go down 
+3
Искра
Beta
Streamers_98
7 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Ed Sheeran Empty
ПисанеЗаглавие: Ed Sheeran   Ed Sheeran I_icon_minitimeВто 10 Май 2016 - 6:36

Едуард (Ед) Кристофър Шийрън
(на английски: Edward Christopher "Ed" Sheeran)
британски певец, музикант и поет
Ed Sheeran 53b45a510d274_-_cos-01-ed-sheeran-xl
източник: уикипедия
credit image:cosmopolitan.com


Биография и творчество
Ражда се в Хебдън Бридж, Западен Йоркшър, и израства във Фремлингъм, Съфолк. През 2008 г. се премества в Лондон с цел развитие на музикална кариера. През 2011 г. Ширън пуска независимо ий-пи, No. 5 Collaborations Project, което магнетизира вниманието на Елтън Джон и Джейми Фокс. Следва договор с Ъсайлъм Рекърдс. Неговият дебютен албум, +, включва синглите The A Team и Lego House, и получава сертификат за петкратен платинен албум в Обединеното кралство. През 2012 г. Ширън е почетен с две награди Брит за "Най-добър мъжки солов творец" и за "Пробив в британската музика". The A Team получава награда Айвър Новело за "Най-добра музикална и лирическа песен". През 2014 г. става "Най-добър нов творец" на 56-ите награди Грами.

Популярността на Ширън в чужбина се натрупва от 2012 г. нататък. В САЩ взима участие в четвъртия студиен албум на Тейлър Суифт - Red - и пише песни за Уан Дайрекшън. The A Team е номинирана за "Песен на годината" на церемонията по връчване на наградите Грами през 2013 година, и изпълнява песента там в дует с Елтън Джон. Голяма част от 2013 година посвещава на турнета в Северна Америка, както и като подгряващ музикант за The Red Tour на Суифт. През есента на 2013 г. прави три тотално разпродадени представления в Медисън Скуеър Гардън в Ню Йорк, където е хедлайрнер. Неговият втори студиен албум носи името x (чете се като английската дума multilpy, т.е. 'умножено'), който на 23 юни 2014 г. става достояние на пазара. Той достига номер 1 в Класацията на британските албуми, както и в Билборд 200 в САЩ. През 2015 г. x получава награда Брит за "Най-добър британски албум на годината", и е номиниран за Албум на годината на 57-ите ежегодишни награди Грами. Като част от световното турне, с което популяризира x, Ширън свири на три концерта в лондонския стадион Уембли. Това се случи през юли 2015 г., и те са най-солидните му самостоятелни представления в цялата му кариера до сега.

Албуми
+(plus):

x(multilpy):
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Ed Sheeran Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Ed Sheeran I_icon_minitimeВто 10 Май 2016 - 8:32

Обичам го това момче!Обичам гласа му,обичам тембъра му,не мога да се наситя на творчеството му.Прекрасни балади,невероятни текстове,музика,аранжимент.Мога да го слушам час,ден,седмица,година.....И няма да ми омръзне.Плакала съм на песните му,смяла съм се.Той е изумителен!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Ed Sheeran Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Ed Sheeran I_icon_minitimeВто 10 Май 2016 - 14:21

Много е талантлив, прави много свежи и хубави песни, с прекрасни текстове. Слушам го често, от по-новите изпълнители за мен той определено е номер 1 във всяко отношение.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Ed Sheeran Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Ed Sheeran I_icon_minitimeСря 28 Мар 2018 - 22:16

Страшно много го харесвам. Вдъхновява ме с всяка песен, а и със самата му история - трудното детство, заекването и спането по пейките не са го спрели да преследва мечтата си. Като личност
също ми допада, от това което съм гледала като интервюта.
Върнете се в началото Go down
raq2003




Брой мнения : 17
Join date : 11.02.2014

Ed Sheeran Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Ed Sheeran I_icon_minitimeСря 4 Апр 2018 - 16:21

Страхотни песни!!!
Върнете се в началото Go down
nikoleta_alex




Брой мнения : 15
Join date : 25.01.2019
Age : 39

Ed Sheeran Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Ed Sheeran I_icon_minitimeНед 10 Фев 2019 - 16:52

Страхотни песни, с дълбок смисъл и красиви клипове
Върнете се в началото Go down
bdb95




Брой мнения : 15
Join date : 28.06.2019

Ed Sheeran Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Ed Sheeran I_icon_minitimeПет 28 Юни 2019 - 23:55

Страхотни песни, пълни с много смисъл и чувства. Музикален гений.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ed Sheeran Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ed Sheeran   Ed Sheeran I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ed Sheeran
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: