Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Как се е изменил вкусът ви за книги?

Go down 
+3
liusi
Искра
Streamers_98
7 posters
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Как се е изменил вкусът ви за книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Как се е изменил вкусът ви за книги? I_icon_minitimeВто 17 Май 2016 - 18:19

Кои жанрове сте преоткривали и изоставяли през годините си на читател, към кои сте се връщали; въобще, как се е изменял вкусът ви за литература от първата прочетена книга насам?
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Как се е изменил вкусът ви за книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Как се е изменил вкусът ви за книги? I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 17:31

По отношение на книгите съм като по отношение на музиката - харесвам всичко общо взето. Вкусът ми за книги е непостоянен и нямам твърдо любим жанр от художествената литература. Чета криминални книги, любовни, фентъзи, научна фантастика... какво ли не, стига да ми допадне и да ме грабне. Голяма почитателка съм на Стивън Кинг, може би е писателят, от когото съм чела общо взето най-много книги. Важното за мен е това, което е написано, да те кара да мислиш, да откриваш истини, да те увлича и да ти харесва. Всяка книга си има чар и послание. Smile
Върнете се в началото Go down
liusi

liusi


Брой мнения : 54
Join date : 05.02.2014

Как се е изменил вкусът ви за книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Как се е изменил вкусът ви за книги? I_icon_minitimeВто 27 Мар 2018 - 12:27

Преди четях само исторически любовни романи, а сега чета всичко с изключение на драматичните и без философските... Wink
Върнете се в началото Go down
neviradeva




Брой мнения : 15
Join date : 22.07.2011

Как се е изменил вкусът ви за книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Как се е изменил вкусът ви за книги? I_icon_minitimeСъб 21 Юли 2018 - 10:35

Преди четях само любовн романи, а сега чета почти всичко!
Върнете се в началото Go down
Gergana8310




Брой мнения : 26
Join date : 23.12.2018

Как се е изменил вкусът ви за книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Как се е изменил вкусът ви за книги? I_icon_minitimeНед 23 Дек 2018 - 11:56

Преди години четях само исторически любовни романи,сега чета почти всичко,освен фентъзи.
Върнете се в началото Go down
kares_leni




Брой мнения : 24
Join date : 21.12.2013

Как се е изменил вкусът ви за книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Как се е изменил вкусът ви за книги? I_icon_minitimeЧет 21 Фев 2019 - 19:06

Общо взето чета всичко, което ме грабне, но това осъзнах, че зависи много от настроението ми и от етапа в жовота ми. Преди четят главно трилъри и криминалета, минах през любовните романи, психолологически книги, поезия, български автори и пак се върнах на вампирите. Smile
Върнете се в началото Go down
Мари




Брой мнения : 18
Join date : 15.12.2019
Age : 30

Как се е изменил вкусът ви за книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Как се е изменил вкусът ви за книги? I_icon_minitimeНед 15 Дек 2019 - 18:27

Преди не обичах да чета фентъзи, обаче сега чета толкова много такива книги, че чак аз се чудя на себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как се е изменил вкусът ви за книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как се е изменил вкусът ви за книги?   Как се е изменил вкусът ви за книги? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как се е изменил вкусът ви за книги?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Чат - книги
» Промоции на книги
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: