Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Биографии и книги на звезди

Go down 
АвторСъобщение
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 8:07

Тук ще публикуваме издадените на българския пазар биографии и книги на популярни личности.
Може да задавате въпроси. Може да публикувате мнение.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 8:09

Роналдо

Биографии и книги на звезди Ronaldo_Cover_Print_back1463405583
Страници: 208, цветни
Първата биография на Кристиано Роналдо за деца!

На осем години е, когато отборът, в който играе, губи всички мачове. На дванайсет напуска семейството си и заживява в общежитие в Лисабон. На петнайсет получава диагноза аритмия, която трябва да сложи край на кариерата му. На двайсет и четири... вече е сред най-скъпо платените играчи на всички времена.

„Роналдо“ е разказ за желязната воля и за решителността по пътя към върха. За извънредния талант и за съпътстващата го упорита работа. За футболния отбор, за който понякога трябва да се правят истински жертви. И най-вече – за сбъдването на една мечта.

Текстът е изпъстрен със забавни случки от живота на Кристиано и е илюстриран с много негови снимки на игрището и извън него.


Съдържание:
Въведение:
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 8:11

#Сподели (Хаштаг Сподели)

Биографии и книги на звезди Front_back1456489082
Страници: 128, черно-бели
Възраст: +16
Аз съм просто човек, който прави нещо, което обича.

Споделянето ме доведе до тук.

Виж мен. Мен, ако можех да съм аз.

Не ме харесвай заради това, че другите ме харесват.

Кой си ти?

Ти значиш много.

… мислиш си на 16, че вече знаеш кой си. Точно си си го въобразил и се оказва, че нищо не знаеш.

Приемам те такъв, какъвто си.

Колко грешки ще правиш, ако знаеш.

Не игнорирай себе си.

Защото е най-лесно да скролнеш надолу.

Не позволявай никога да ти казват кой трябва да бъдеш.

Не спирай да мечтаеш.

Споделяй повече.

Аз споделям с теб себе си.


Авторът:
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 8:41

Тази книга те обича

Биографии и книги на звезди 97895427168081452685065

Възраст: +16
Страници: 240, цветни

Дебютната книга на интернет сензацията Феликс Шелберг, по-известен сред почитателите на влогърството като PewDiePie, запознава читателите с уникалното чувство за хумор на шведския геймър, представено под формата на негови цитати, пародиращи популярните книги за самопомощ. Всяка от тези мисли е илюстрирана със забавни и провокативни изображения, предназначени преди всичко за поколението на YouTube.




Авторът

Феликс Шелберг, или PewDiePie, е най-популярният влогър на планетата. Видеата в неговия YouTube канал надвишават рекордните 10 милиарда гледания, а абонатите му са над 40 милиона, което го прави една от най-знаменитите личности в съвременната поп култура. Развитието на канала му продължава с пълна сила, а броят на последователите му се увеличава експоненциално – на всеки 3,6 секунди един човек в света избира да го последва. Авторитетното американско списание TIME включва международната звезда на дигиталния свят на първо място в списъка си с 30-те най-влиятелни личности в интернет, редом с президента на САЩ Барак Обама, Бионсе и Дж. К. Роулинг. 26-годишният влогър е известен и със своите благотворителни акции, често реализирани с помощта на верните му почитатели.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 8:42

Просто Тини

Биографии и книги на звезди 97895427163961449334485
Страници: 200, цветни
Възраст: +10
Тук ще намерите всичко за мен.

Исках да напиша тази книга, защото знам, че сме изключително свързани. Старая се да отворя сърцето си към вас и да ви покажа себе си.

Някои ме виждат единствено в ролята ми на Виолета, с която винаги ще се гордея, но аз съм Мартина и искам да ме опознаете такава, каквато съм, ПРОСТО ТИНИ.
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 11:44

Хората на София / People of Sofia

автор: Вихрен Георгиев
Страници: 192, цветни
Тип: Фотоалбум
Биографии и книги на звезди 97895427163891448354322
People of Sofia е нещо повече от обикновен фотоалбум. Преди всичко e безценен поглед над света ни, улавящ динамиката на големия град, пъстротата на лицата, с които се сблъскваме всеки ден, и, най-вече – богатството на истории, мисли, идеи и мечти, които често остават скрити в забързаното ни ежедневие. People of Sofia е проект, целящ да накара всеки да се замисли за безкрайно разнообразните светове, стаени в на пръв поглед безличната тълпа, която подминава с лека ръка ден след ден. People of Sofia е естественото проявление на общочовешкия ни стремеж да опознаем себе си, запознавайки се с останалите.

От автора:
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitimeСря 18 Май 2016 - 11:51

Животът на Синатра

Антъни Съмърс, Робин Суон

Биографии и книги на звезди Zhivotyt-na-sinatra-antyni-symyrs-robin-suon
Страници: 520
Издателство: Рива
Издадена: 02-12-2015 г.
Бестселър на "Ню Йорк Таймс" и на "Лос Анджелис Таймс".

Изпъстрен с откровения, това е първият завършен разказ за една кариера, изградена върху неподправен талант, безусловна воля... и връзки с престъпния свят. Антъни Съмърс и Робин Суон разкриват изумителна нова информация за контактите на Синатра с мафията, неговия богат любовен живот и сложните му взаимоотношения с американските президенти. С изключителна прозорливост са анализирани връзките му с мафията, тръгнали от едно сицилианско село, и вълнуващите интервюта с неговите любовници. Непубликувани досега разговори с Ава Гарднър хвърлят светлина върху трагичната страст, която подчинява живота му, едва не го съсипва и превръща най-добрите му творби в затрогваща изповед. "Животът на Синатра" е пълната житейска история на този сложен, белязан от пороци гений.

"В детството си Франк Синатра навярно е чул от по-възрастните, че неговите близки и Лучано идват от един и същи сицилиански град. Трябва да го е разбрал от Франческо, който след смъртта на жена си живее със семейството на Синатра и често наглежда внука си, когато родителите му излизат. Нещо повече, Франческо доживява до деветдесет и една, дълго след като Лучано се сдобива със скандална известност, а Франк Синатра - с международна слава."
Из книгата
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitimeСъб 21 Май 2016 - 7:49

Създаването на Pink Floyd The Wall

Биографии и книги на звезди 107225
Издадена: 15-08-2013 г.
Цена: 79лв
Издадетлство: Изток - Запад
Страници: 256
Предговор от Роджър Уотърс.

Официалната и пълна книга за "Стената", включително нови коментари на Роджър Уотърс, Дейвид Гилмор, Ник Мейсън и режисьора на филма - сър Алън Паркър.

Джералд Скарф е британски карикатурист, който е отговорен за множество от анимациите за легендарния филм "The Wall" по едноименния албум на Pink Floyd и неговото представяне на живо от Roger Waters.

"Стената" на "Пинк Флойд" е един от най-емблематичните и оригинални албуми в историята на рока. Образите, сценичните представления и филмът по албума са създадени в тясно сътрудничество с Джералд Скарф, а неговият архив включва оригиналните сторибордове, анимации, концептуални скици, модели и други триизмерни материали, наред с много снимки от процеса по създаването и изпълнението на представленията на живо и заснемането на "Стената".
Книгата описва хаотичната и неспокойна атмосфера, при която протича работата с Роджър Уотърс и "Пинк Флойд". Предговорът към книгата е написан от Роджър Уотърс, а другите членове на групата, както и режисьорът на филма - Алън Паркър, са включени в книгата с множество коментари. Последната глава е посветена на сценичното представяне "Стената", което покори Северна Америка и Европа.

Отзиви за книгата
"Тази книга е гениална - според мен е невероятна!"
Роджър Уотърс

За Джералд Скарф:

Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Биографии и книги на звезди Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Биографии и книги на звезди   Биографии и книги на звезди I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Биографии и книги на звезди
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Чат - книги
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: