Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Go down 
+44
An8_11
Tolli
sisana
VikiE
gabivladi
DD2112
vesi_tsvyatkova
mirna82
Dfghjk
kares_leni
manika
PrincessWarrior
маринели
bykristas
stelincetosis
марти7074
Fani
mariana_tot
ruselina
irina37
tio_tio@abv.bg
nadislaw
RhageLover
teoleo
elikoleva
kremchetokika
ralna
rim17
Todomodo
wentlee
liusi
strega
Искра
snejana1978
djiogara
нел-j
Veni821110
mushmulkata
silvi_sz
mia_chan
penka1234
poli8009
beni1979
Lioness
48 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
АвторСъобщение
liusi

liusi


Брой мнения : 54
Join date : 05.02.2014

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeПет 11 Май 2018 - 0:21

Благодаря за новата глава.
Леле леле май Ви ще направи някоя беляя..... Mad Sad
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeПет 11 Май 2018 - 0:27

А след малко следват още главички! Smile Само да ги прегледам по-обстойно.
Върнете се в началото Go down
нел-j

нел-j


Брой мнения : 79
Join date : 19.06.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeПет 11 Май 2018 - 8:21

Благодаря за главите, момичета. Става все по-интересно. In Love
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeПет 11 Май 2018 - 12:12

Момичета златни сте! Kiss 2 sunnyy
Кога спите снощи видях аз една глава и си викам айде утре ще си я прочета с кафето и гледам сутринта и мисля че още сънувам преведени толкова много глави Silly me Silly me Silly me
Благодаря ви! Friends

Един бърз анализ на прочетеното значи много се гордея с Лейла евала как постави Тор на място не е истина просто.... а сега като каза и на Рот направо ще им се стъжни на двамата с Куин супер кеф!
Ви много ме ядоса и не можах да разбера дали изневери на Джейн и ако е посмял не знам за Рот ама аз собственоръчно ще го удуша.... Evil or Very Mad
Още малко и сме на финала и всичко ще се разбере нямам търпение!
Още веднъж Благодаря ви момичета за бързия и качествен превод! Bravo
Върнете се в началото Go down
djiogara

djiogara


Брой мнения : 309
Join date : 18.04.2011
Age : 36
Местожителство : Saint-Nazaire

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeСъб 12 Май 2018 - 13:13

Благодаря за новите глави!
Ах, каква е свърши Куин... Просто нямам думи. И да не иска да взема малката! Дано Блей му налее малко разум, защото изглежда, че не е съвсем наред.
И кой седи на мястото на Скрайб Върджин?! Ласитър!!! Когато за  пръв път се появи в поредицата не съм си представяла, че ще се издигне до тук. Хареса ми, че Лейла намери вътрешната си сила. Иска се много сила, доза смелост и малко лудост да се изправиш срещу който и да е брат. Оказва се, че тя притежава достатъчно. Думите ѝ му удариха така нужния шамар и го поставиха на място. Новината, че Кор му е брат ... очертава се да е интересно. Думите на Рот, че Кор държи момчетата си на вериги и че усещал силата в него ми харесаха много. Кор също е силен боец, както и шайката копелета с него и биха биха чудно подкрепление на братята. Може би ще има мир между тях. Също така много ми допадна как Рот хвана Ви за врата и поне за момент Ви замълча.
А какви ги върши Троу? Иска да задмине Омега и да стане новият злодей ли? Тази сюжетна линия също ще е интересно да се проследи, защото имам усещането че Рот и братята ще имат доста грижи от ново естество.
Ще ми е много интересно да прочета всичко до края, включително и какво ще стане с Трез. И накрая може би Мери, шелан на Рейдж, ще събере всички мъже за групова терапия. Имат нужда да поставят главите си в ред.
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeПон 14 Май 2018 - 12:00

Вече сме почти на Финала! Bravo
Чак не ми се иска да свършва Crying or Very sad
Благодаря ви момичета! Kiss 2 sunnyy
Върнете се в началото Go down
Veni821110




Брой мнения : 26
Join date : 27.03.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeПон 14 Май 2018 - 18:03

Още малко,още малко ! Като излязат всички глави ще се затворя вкъщи,ще заключа,ще изпратя децата при баба им и ще си изключа телефона и се почва четене excited
Върнете се в началото Go down
liusi

liusi


Брой мнения : 54
Join date : 05.02.2014

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeВто 15 Май 2018 - 11:03

Леле мале, така ми се иска да прочета накрая как ще свърши с Лейла и Кор, но от друга страна не ми се иска да свърши. Все си мисля, че Ласитър ще заповяда на Рот да остави шайката в града, а още по любопитно ми е как ще реагират на неговата нова длъжност. Bravo jumping happily
Човърка ме и въпроса с онази репортека Джо, дали ще има в тази книга нещи и от нея... как ли ще реагира на сваления си сайт. jumping happily Нямам търпение Мани и Бъч да разберат за нея...
Благодаря за скоростния превод. Продължавайте все така Worship
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeВто 15 Май 2018 - 11:22

След съвсем малко дни ще имате и последните глави! :Р Има една дупка между преведените глави, но имам малко повечко ангажименти, но ще се постарая бързо да преведа, както и да редактирам и да ви пусна и последните глави от книгата. Smile
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeВто 15 Май 2018 - 20:33

Обичаме ви! Kiss 2
Когато имате възможност тогава ние ще си чакаме кротичко.... Kiss 2 sunnyy
Върнете се в началото Go down
нел-j

нел-j


Брой мнения : 79
Join date : 19.06.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeСря 16 Май 2018 - 20:25

Благодаря, момичета. In Love In Love In Love
Ви ме притеснява. Какво му стана на тоя човек?!
Върнете се в началото Go down
djiogara

djiogara


Брой мнения : 309
Join date : 18.04.2011
Age : 36
Местожителство : Saint-Nazaire

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeСря 16 Май 2018 - 20:29

Благодаря! Очаквам с нетърпение да прочета как ще се развият нещата за Лейла и Кор, Куин, както и какви ще ги свърши Ви.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeСря 16 Май 2018 - 20:49

Прекрасни сте!
Аз искам да се извиня отново, тъй като сега аз бавя пускането на последните 10-11 глави, останали са 3-4 глави за превод, но доста неща ми се изсипаха на главата, но още утре се залавям да довърша всичко, тъй като съм запланувала уикенда да ви зарадвам и да си прочетете последните главички.
Върнете се в началото Go down
Veni821110




Брой мнения : 26
Join date : 27.03.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeЧет 17 Май 2018 - 8:55

Супер! Точно така тайничко се надявах да мога да я прочета уикенда SmileSmileSmile Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitimeПет 18 Май 2018 - 19:55

Ето и последните глави. Книга 15 вече е изцяло преведена и публикувана във форума ни.
Благодарим на всички, които ни вдъхваха сили с прекрасните си коментари и невероятното си търпение. Надяваме се да не сме ви разочаровали. Вие сте най-невероятните читатели и наистина много ви благодарим!

След като прочетете всичко, свободно си коментирайте тук, а междувременно тук - [You must be registered and logged in to see this link.] давайте предложенията си за превод и също така споделете дали бихте искали, след като си вземем малко почивка, да започнем превод на книга 16 или нещо друго, пък 16та книга малко по-нататък.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
Върнете се в началото 
Страница 6 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Братството на Черния Кинжал 5 - Lover Unbound /каталог на главите/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: