Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Hell's kitchen-България

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Hell's kitchen-България Empty
ПисанеЗаглавие: Hell's kitchen-България   Hell's kitchen-България I_icon_minitimeПет 13 Апр 2018 - 19:16

Hell's kitchen-България 1516438539

Световноизвестното риалити състезание за професионални готвачи Hell’s Kitchen стартира в телевизионния ефир на България. Трикратно номинираното за наградата “Еми” британско предаване, на което лице в САЩ е най-популярният готвач в света - Гордън Рамзи, ще е част от пролетния сезон на NOVA. Телевизионното зрелище Hell’s Kitchen – формат на ITV Studios, се излъчва в 19 държави по целия свят с над 50 сезона и повече от 700 участници.

Най-обещаващите професионални кулинари на България ще се впуснат в надпреварата на живота си, за да се докажат и да разберат кой от тях е най-добрият. Победителят ще определи шеф Виктор Ангелов.

"Hell’s Kitchen е най-голямото кулинарно предизвикателство - както за мен, така и за участниците. Форматът комбинира способността на шеф готвачите да се справят с поставените задачи с кулинарния им талант пред погледа на цяла България. Освен амбициозни готвачи, търсим кулинарни таланти със силни характери, защото професионалната кухня е подчинена на висока дисциплина. Може да си добър шеф, но за да си добър състезател се изискват различни качества", споделя шеф Виктор Ангелов, за който Hell’s Kitchen България е следваща стъпка в безупречната му кариера.

Победителят в  Hell’s Kitchen ще получи 100 000 лева и договор в ресторанта на шеф Ангелов.

Водещ

Hell's kitchen-България 991-ratio-shef-viktor-angelov

“Hell’s kitchen е най-големият кулинарен формат, който дава възможност на професионалните готвачи да покажат какво могат. Правейки този формат, ние ще повдигнем завесата и ще покажем реално взаимоотношенията в една кухня”, споделя шеф Виктор Ангелов.

Известният кулинар влиза в ролята на водещ на световноизвестното състезание за професионални готвачи в България. Виктор Ангелов е отдал на кулинарното изкуство повече от 25 години от живота си. Завършил е  Училището по туризъм и ресторантьорство като професионален готвач през 1991 г., но споделя, че най-голямата школа за него е кариерата му в хотелската верига Sheraton, където 7 години работи в Германия, България и Албания. Той е първият българин достигнал до позиция главен готвач в 5-звезден хотел от световна верига.

Вдъхновява се от старите рецепти и традиции в кулинарията за създаването на нови ястия. Иновативността му проличава в новаторската  концепция open  kitchen,  на първия му ресторант Chef’s, където готвачите приготвят и лично сервират ястията на гостите си. Chef’s  печели три пъти наградата “Ресторант на годината“ в България. Успехът го инспирира да създаде още два ресторанта Chef’s, всеки от които е с различна концепция.

“България може да се превърне в дестинация за кулинарен туризъм”, убеден е шеф Ангелов и споделя, че не може да си представи ястия без невероятния аромат на родните подправки, а мечтата му е да популяризира неповторимия вкус на българските подправки, сирене и зеленчуци.

“Педантичността е качество, което трябва да притежават всички главни готвачи. Смятам, че силното ми качество, което ми е помогнало да успея, е отборната игра”, споделя известният кулинар своята рецепта за успех в професионалната кухня. Шеф Виктор Ангелов признава, че вижда в готвачите, с които работи, съмишленици и най-важно за него е да имат отношение към работата.


Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Hell's kitchen-България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hell's kitchen-България   Hell's kitchen-България I_icon_minitimeСря 18 Апр 2018 - 22:21

От време на време го гледам, но не го следя. На моменти ми допада, но в други - се дразня на цялото разхищение и някак изглеждащото нагласено проваляне от страна на уж професионални готвачи... Шеф Ангелов много го харесвах, когато участваше в Мастършеф, но тук, честно казано, не ми харесва как се държи - твърде много ми се струва, че се прави на Гордън Рамзи, а поне от това, което показваше в Мастършеф, не е като него.

Като цяло идеята на шоуто е интересна, но Мастършеф повече ми допада.
Върнете се в началото Go down
elikoleva




Брой мнения : 22
Join date : 14.06.2018

Hell's kitchen-България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hell's kitchen-България   Hell's kitchen-България I_icon_minitimeПет 15 Юни 2018 - 16:27

Гледах цялото предаване и ми хареса.Искаше ми се Филип да спечели,но се изложи на финала точно. Изумена съм колко некомпетентни бяха участниците и не е знаеха или не можеха да направят елементарни неща. Надявам се следващия сезон да се запишат по-сериозни готвачи
Върнете се в началото Go down
bdb95




Брой мнения : 15
Join date : 28.06.2019

Hell's kitchen-България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hell's kitchen-България   Hell's kitchen-България I_icon_minitimeПет 28 Юни 2019 - 23:37

Номер 1 предаване за откриване на кулинарни таланти в България.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hell's kitchen-България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hell's kitchen-България   Hell's kitchen-България I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Hell's kitchen-България
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Masterchef България
» Гласът на България
» Егмонт България представя:

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: