Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим Empty
ПисанеЗаглавие: Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим   Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим I_icon_minitimeСря 25 Апр 2018 - 10:46

[You must be registered and logged in to see this link.]


„Фантастични животни и къде да ги намерим“ (на английски: Fantastic Beasts and Where to Find Them) е британски фентъзи драматичен филм от 2016 г., създаден по едноименния роман от Дж. К. Роулинг. Филмът е разклонение поредицата „Хари Потър“. Режисьор на филма е Дейвид Йейтс, а сценарият на е Роулинг и е неин дебют. Продуценти на лентата са Дж. К. Роулинг, Дейвид Хейман, Стийв Клоувс и Лионел Уигрем. Действието се случва през 1926 г. Ексцентричният магизоолог Нют Скамандър пристига по много важна работа в Ню Йорк и там се среща с най-видните представители на Американската магьосническа общност.
▪️ Еди Редмейн – Нют Скамандър
▪️ Катрин Уотерстън – Порпентина „Тина“ Голдстин
▪️ Алисън Судол – Куини Голдстин
▪️ Дан Фоглър – Джейкъб Ковалски
▪️ Колин Фарел – Персивал Грейвс
▪️ Саманта Мортън – Мери Лу
▪️ Езра Милър – Кредънс
▪️ Кармен Еджого – Серафина
▪️ Фейт Ууд-Благров – Модести
▪️ Джон Войт – Хенри Шоу
▪️ Рон Пърлман – Гнарлак
▪️ Джен Мъри – Частити
▪️ Джони Деп - Гелърт ГриндълуолдIn Love


Ноември месец очакваме втора част.
Какво ще кажете за това завръщане в света на магията?
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим   Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим I_icon_minitimeПет 27 Апр 2018 - 13:13

Гледах го и останах очарована.
Много ми хареса - имаше една такава страшно приятна атмосфера. Не баш като Хари Потър, но филмът беше направен много добре. Еди Редмейн има един много странен чар, на непохватен и лузър Haha!
Препоръчвам го с две ръце, на мен адски много ми допадна и чакам втория филм с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
vs_koleva




Брой мнения : 25
Join date : 19.05.2018

Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим   Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим I_icon_minitimeСъб 19 Май 2018 - 18:00

Не ме впечатли.
Върнете се в началото Go down
mucullina

mucullina


Брой мнения : 18
Join date : 09.03.2014

Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим   Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим I_icon_minitimeСъб 26 Яну 2019 - 14:09

Чела съм всички Хари Потър книги, гледала съм всички филми и този свят (на магията) ми липсваше.
Т. е. само защото този горепосочен свят е пак тук, филмите за Фантастичните животни много ми харесват Smile
Върнете се в началото Go down
elpar14




Брой мнения : 16
Join date : 15.07.2019
Age : 24

Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим   Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим I_icon_minitimeПон 15 Юли 2019 - 22:24

Много го харесах. Много ми хареса как са направени фантастичните животни. И ми хареса да се потупя отново в света на магиите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим   Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Fantastic Beasts and Where to Find Them/Фантастични животни и къде да ги намерим
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Колко? Как? Къде?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: