Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Богат, беден /Ъруин Шоу/

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Богат, беден /Ъруин Шоу/ Empty
ПисанеЗаглавие: Богат, беден /Ъруин Шоу/   Богат, беден /Ъруин Шоу/ I_icon_minitimeВто 1 Май 2018 - 11:27

Богат, беден /Ъруин Шоу/ Bogat10

Едно семейство, три съдби.
Джордах са американска фамилия, в чиято история се преплитат вечните теми за любовта, омразата и сблъсъка между поколенията. Майката и бащата са озлобени един срещу друг неудачници, които са твърде далеч от сбъдването на американската мечта. Трите им деца са обречени да градят живота си от дъното.
Единият син, Рудолф, е прилежен ученик, който упорито и неотклонно се стреми към богатство и обществено признание. Брат му Том е агресивен неудачник, който умее да получава своето само със силата на юмруците си. Сестра им Гретхен е лекомислена хубавица, която мисли, че лесният и приятен живот е на една ръка разстояние, но греши.
Тримата наследници на фамилията Джордах поемат в различни посоки, решени да не повтарят грешките на родителите си, но кръвта вода не става. И колкото и да различни да са житейските им избори, те винаги се оказват зависими един от друг. А парите не са и никога няма да бъдат мерило за това кой е постигнал щастието.



Чели ли сте книгата? Или може би ви е в списъка за книги, които трябва да прочетете?
Върнете се в началото Go down
julie07




Брой мнения : 19
Join date : 26.05.2018
Age : 47

Богат, беден /Ъруин Шоу/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Богат, беден /Ъруин Шоу/   Богат, беден /Ъруин Шоу/ I_icon_minitimeСъб 26 Май 2018 - 23:47

Не просто прочетена,а многократно препрочитана и адски любима!На всеки препоръчвам горещо! Smile
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Богат, беден /Ъруин Шоу/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Богат, беден /Ъруин Шоу/   Богат, беден /Ъруин Шоу/ I_icon_minitimeПон 28 Май 2018 - 22:29

julie07 написа:
Не просто прочетена,а многократно препрочитана и адски любима!На всеки препоръчвам горещо! Smile

И аз я препоръчвам горещо на всеки! Прочетох я с огромно удоволствие. Въпреки големината й, историята не се размива и няма моменти, в които да ти доскучае. Героите са изградени много добре и са изключително интересни личности. Много ми допада фактът, че историята се развива с години и проследяваме израстването и падението на всеки от семейството.
Смятам, че книгата би допаднала на много хора, независимо дали обичат този жанр.
Върнете се в началото Go down
Мари




Брой мнения : 18
Join date : 15.12.2019
Age : 30

Богат, беден /Ъруин Шоу/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Богат, беден /Ъруин Шоу/   Богат, беден /Ъруин Шоу/ I_icon_minitimeНед 15 Дек 2019 - 18:44

Една от любимите ми книги! Просто е страхотна, чела съм я няколко пъти. Когато започнах да я чета за пръв път съм стояла по късните нощи, за да видя какво се случва. Много е интересна и определено всеки трябва да я прочете.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Богат, беден /Ъруин Шоу/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Богат, беден /Ъруин Шоу/   Богат, беден /Ъруин Шоу/ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Богат, беден /Ъруин Шоу/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: