Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 F.O. /Михаил Митев/

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

F.O. /Михаил Митев/ Empty
ПисанеЗаглавие: F.O. /Михаил Митев/   F.O. /Михаил Митев/ I_icon_minitimeВто 1 Май 2018 - 15:26

F.O. /Михаил Митев/ Oa10

Михаил Митев, по-известен със сценичното си име F.O., e български рап изпълнител, композитор, текстописец и музикален продуцент.
Михаил Митев е роден на 28 ноември 1984 година в Бургас. Завършва ветеринарна медицина, а след това работи като брокер на недвижими имоти.
Започва да се занимава по-сериозно с музика през 2012 г. в легендарната бургаска хип-хоп групата „Нокаут“. Малко по-късно се запознава и започва съвместна работа с бургаския лейбъл "056″. Сериозен прогрес върху кариерата му оказва парчето „BIG MEECH“, записано съвместно с варненския рапър Dim4ou. След големия интерес към изпълнителя започва приливът от покани за благотворителни концерти и клубни партита. Стилът му бързо се популяризира и през 2013 г. заедно с Антон „G.F.E.“ Иванов, основал „MFStudio“, създават музикалната компания „MFZanimation“. Главните дейности, по които работят, са продуциране и издаване на рап, RnB, рок и алтернативен рок. Понастоящем музикалната компания обединява под шапката си два от най-продуктивните бургаски лейбъли: „MFStudio“ и “056″.
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

F.O. /Михаил Митев/ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F.O. /Михаил Митев/   F.O. /Михаил Митев/ I_icon_minitimeВто 1 Май 2018 - 16:06

Като чуя F.O. и единственото,което изплува в съзнанието ми е песента "Слушай рап,спаси салфетка". Haha! Доста други песни съм засичала по музикалните канали и то главно по BoxTv,но никоя не съм запомнила.Изобщо не ми е направил впечатление.Да не говорим,че в споменатата по-горе от мен песен си мислех,че друг е F.O. Silly me
Върнете се в началото Go down
 
F.O. /Михаил Митев/
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: