Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Филм по книга

Go down 
+21
katq871
Dark_love
Cecko
Nimfa87
Таня
NVasileva
Дафинка
fallangel
gabivladi
gu6ter4eto
dessy_2201
simonacat
nikoleta_alex
Julieta
Gergana8310
stelincetosis
Kristina.ignatova
tio_tio@abv.bg
petia91
vs_koleva
Beta
25 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeСря 2 Май 2018 - 10:15

Фенове ли сте на филмите ,съдадени по книга?Харесва ли ви адаптацията,която е създадена?Кои са любимите ви филми от тази категория?


Лично на мен ако съм чела книгата,филма почти винаги ме разочарова.Изключение е "Властелинът на пръстените".Поредицата мога да я гледам милиони пъти и няма да ми омръзне.И там си има забележки в сравнение с книгата,но мога да ги преглътна.
Върнете се в началото Go down
vs_koleva




Брой мнения : 25
Join date : 19.05.2018

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeСъб 19 Май 2018 - 17:58

Имам доста добри попадения с всички книги,които са филмирани на Спаркс.Да не забравям и нюансите хихих.
Върнете се в началото Go down
petia91




Брой мнения : 15
Join date : 15.05.2018

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeСъб 18 Авг 2018 - 13:30

В повечето случаи оставам разочарована от филмите . До сега съм попадала само на един филм , който да ми хареса и то може би защото изгледах първо филма и нямах очаквания .
Върнете се в началото Go down
tio_tio@abv.bg

tio_tio@abv.bg


Брой мнения : 39
Join date : 21.08.2018
Местожителство : София

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeВто 21 Авг 2018 - 14:39

Рядко филма покрива книгата, но не е невъзможно. "Мостовете на Медисън" с Клинт Истууд и Мерил Стрийп, актьорската игра пресъздаде емоцията на книгата на 100%.
Върнете се в началото Go down
Kristina.ignatova

Kristina.ignatova


Брой мнения : 16
Join date : 05.09.2018

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeВто 11 Сеп 2018 - 0:32

Планината помежду ни - Чарлс Мартин
Ангели и демони ( Шестото Клеймо) - Дан Браун
То - Стивън Кинг (и като цяло всички негови екранирани творби)
Върнете се в началото Go down
stelincetosis




Брой мнения : 21
Join date : 21.12.2018

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeСъб 22 Дек 2018 - 8:52

За съжаление и аз ако съм чела книгата, в повечето случай филма е разочароващ!
Върнете се в началото Go down
Gergana8310




Брой мнения : 26
Join date : 23.12.2018

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeНед 23 Дек 2018 - 11:31

Харесват ми филмите по книги.Нямам търпение да излезе „След” на Анна Тод.
Върнете се в началото Go down
Julieta

Julieta


Брой мнения : 18
Join date : 08.02.2019

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeПет 8 Фев 2019 - 18:31

Любимата ми писателка е Нора Робъртс, но филмите създадени по нейните книги не ми харесаха много. Единствено за мен сполучливи бяха филмите "Властелинът на пръстените"/любимият ми/ и "Здрач".
Върнете се в началото Go down
nikoleta_alex




Брой мнения : 15
Join date : 25.01.2019
Age : 39

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeНед 10 Фев 2019 - 16:48

Ако ми хареса филма, много се радвам да прочета книгата. И въпреки, че някой филми по книги, които съм чела, не бяха съвсем разочароващи, пак не са както си го представях
Върнете се в началото Go down
simonacat




Брой мнения : 16
Join date : 31.01.2019

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeСъб 16 Фев 2019 - 13:32

Книгите са винаги по-хубаво от филма. Все пак във филма не може да бъде показано всичко, което го има в книгата и понякога се губят връзките между нещата. Много пъти като ти хареса филма, а не си чел книгата, след това прочиташ и книгата.
Върнете се в началото Go down
dessy_2201




Брой мнения : 25
Join date : 18.01.2009

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeСря 17 Юли 2019 - 12:05

Обикновено филмите по книга не оправдават очакванията ми, но Здрач-поредицата ми харесва
Върнете се в началото Go down
gu6ter4eto




Брой мнения : 21
Join date : 16.09.2019

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeПон 16 Сеп 2019 - 9:17

Обикновено филмите по книга не оправдават очакванията ми.
Върнете се в началото Go down
gabivladi




Брой мнения : 17
Join date : 10.10.2019
Age : 24
Местожителство : гр. София

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeЧет 10 Окт 2019 - 18:58

Обикновено след книгата филмите са разочароващи, защото всеки си го представя по свой начин, с личните си усещания и по собствен вкус, но ако първо гледам филма, а после прочета книгата не е чак толкова разочароващо, защото вече имам някакъв образ в главата.
Върнете се в началото Go down
fallangel




Брой мнения : 14
Join date : 18.10.2019

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeПет 18 Окт 2019 - 21:53

Повечето пъти книгата е по-добра, но пък повечето фантастични филми са страхотни, Хари Потър, Игра на тронове, Хобит и подобни. Педесет нюанса сиво на книга е много по -добре
Върнете се в началото Go down
Дафинка




Брой мнения : 5
Join date : 22.08.2019

Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitimeНед 17 Ное 2019 - 12:59

Винаги когато гледам филм по някоя книга оставам разочарована. Гледала съм филми по книгите на Нора Робъртс, но пак книгата е по-добрият вариант.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Филм по книга Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Филм по книга   Филм по книга I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Филм по книга
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Любим филм?
» Препоръчай филм
» Искате ли филм по поредицата?
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Последният филм, който гледах ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: