Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeСъб 14 Мар 2009 - 13:19

Здравейте!
Тук както и в музиката може да пускате отделни теми за актьори/сериали/филми/предавания и тн, но е наложително, задължително бих казала... когато пускате нова тема за който/каквото и да е било да ни го презентирате с достатъчно информация. Писнало ми е да събирам хилади последователни мнения в едно, има опция - едит и когато сте пропуснали да добавите нещо към мнението си цъквате там и го добавяте.
Преди да пуснете нова тема, моля Ви, огледайте дали вече няма такава.
Ще ТРИЯ мнения, който съдържат по три думи. Изказвайте си целите мнения. Ще трия мнения на латиница, ако ще и цял роман да сте написали. Smile
Считам, че от днес 14-03-2009 сте прочели всичко това и после няма да ми бъдат задавани въпроси като "Къде ми е темата" или "Къде ми е мнението".
Е, това е... за сега.


Последната промяна е направена от Spunk на Съб 20 Юни 2009 - 22:24; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 13:10

Темата за "Новолуние" отиде в архива. Реших, че в тази секция няма да коментираме Twilight series /филмите/, има си отделен форум за това.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeПон 30 Мар 2009 - 18:34

Темата за обсъждане на филми и сериали отиде в архива.
Сега, ще помоля всеки, който иска да пусне по някоя тема за любимия си филм/сериал и прочее, като добави инфо и тн.
Реших, че за всеки филм или сериал ни трябва отделна тема, за да може да се коментира всякога от всички. Smile
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 11:18

Не мислех, че ще се налага да пиша, че снимки, които разстягат страницата не бива да се слагат. o.O
Но ето сега ви е написано.
Никакви снимки, които разстягат страницата. НЕ стига, че е грозно, но и дразнещо.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeНед 3 Май 2009 - 13:31

Така, трябва да сте наясно, че правилата на раздел "Музика", който модерирам аз, важат и тук.
Spunk написа:


1. Мнения, които не са написани на български език (не говоря за чуждестранни групи, изпълнители, песни и тн.) ще бъдат ТРИТИ.
2. Мнения, които са написани по ТоЗиИи нАччИиИн ще бъдат ТРИТИ.
3.Мнения, които са написани по този начин ще бъдат ТРИТИ. Първо, че цялата каша от цветове драни очите, второ че е ужасно.
4. Преди да пуснете нова тема, проверете дали вече няма такава.
5.Отнасяйте се с респект към останалите и мнението им.
6.Теми, подтикващи към спорове ще бъдат ТРИТИ.
7.Гледайте отговорите Ви да имат общо със зададената тема, а не да пишете свободни съчинения.
8. Забравих да спомена, че мнения които имат по 20 емотикони ще бъдат ТРИТИ.
9. И последно за сега, което отново се отнася за мненията Ви. Отнема по-малко от минута да драснете няколко реда и да изкажете собствено мнение, цитирайте колкото си искате, но ще кажа, че мнения, които представляват само цитат ще бъдат ТРИТИ.Отнема няма и 10 секунди да напишете едно "Да, съгласен/а съм" и дори просто "Да".


+ Това, че мнения в темата "Какво гледахте за последно", които съдължат само името на филма/сериала и тн. или пък името и "Много е хубав" ще бъдат ТРИТИ. Напишете поне с два реда какво ви е харесало и какво не във филма, иначе как останалите ще разберат за какво иде реч ?
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeПет 7 Авг 2009 - 10:33

Да, хора, и тук. Arrow Заминавам и до 18 - ти няма да ме има. Когато се върна ще се оправя с мненията.
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeВто 29 Сеп 2009 - 16:57

Sun. написа:
САМО ОЩЕ ЕДИН ДА ДАДЕ ЛИНК ЗА СУБТИТРИ ПРЕЗ НЕЩО ДРУГО ОТ САЙТА, НА КОЙТО СА КАЧЕНИ, АЗ ЛИЧНО ЩЕ ГО ИЗХВЪЛЯ ОТ САЙТА!!!

Идиоти... които не уважават труда на хората. И после защо да се дразним, че ни крадат преводите, КАТО ВИЕ ПРАВИТЕ СЪЩОТО, ИДИОТИ!

Exclamation
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeНед 18 Авг 2013 - 15:40

Добавям ново правило:
Мнения състоящи се само от емотикони не искам да виждам!

Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitimeЧет 15 Май 2014 - 23:47

Понеже не четете, да ви го напиша с големи букви да не го подминете:

Мненията в темата "Последният филм, който гледах..." трябва да се състоят от заглавието на филма и ПОНЕ ДВЕ ИЗРЕЧЕНИЯ! Също, има тема за последният сериал, който сте гледали в раздел СЕРИАЛИ! НЕ обичам темите ми да се спамят! Нарушилите това правило биват предлагани за БАН!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.   [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
[ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Първа спирка - тук
» Препоръчай книга
» [ПРОЧЕТИ!] Ииии какво правим тук ?
» Шелан vs Херлен – най-неловка първа среща
» Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: