Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Какво е музиката за вас ?

Go down 
+51
monzi
hamsterchee
Русалка
vlado
kriseto_pz
ronnie178
autovip
mia_chan
elena1916
ajvi
harmaqni_gr
dani_97
desislava83
Nikssi
annadimova85
dangerous95
lovehurts
Chocolate
Lady_Vampire_
twilightgirl
darkness_angel
Silvi_2711
a_beni
petuniq
albenii
Todomodo
ivka
beni1979
SuperWesye
Peyton*
chirsi
Diane Knight
Melrose
_My_Bloody_Romance
pattx
lost_soul999
New Moon
lin
foxylady
vampire_haidy
FoXy
presy
gal4eto9052
Искра
twilighttt
londongirl
elementamon
princessmoni
Six Feet Under The Stars
marina9310
Spunk
55 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Е ?
1. Музиката е моят живот.
Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_lcap76%Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_rcap
 76% [ 68 ]
2. Обичам да слушам музика.
Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_lcap22%Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_rcap
 22% [ 20 ]
3. Все ми е едно - с музика или без.
Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_lcap1%Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
4. Не обичам да слушам музика.
Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_lcap0%Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5. Ненавиждам музиката.
Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_lcap0%Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 89
 

АвторСъобщение
New Moon

New Moon


Брой мнения : 1404
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Форкс

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeНед 22 Мар 2009 - 0:05

Не мога без музика...Просто не мога...Аз даже заспивам със музика пускам си я лекичко и така заспивам...Има толкова песни които адски ми харесват както и преводите...Винаги когато ми хареса някоя песен гледам и превода на песента...Както и да е "Музиката е моят живот."
Върнете се в началото Go down
lost_soul999

lost_soul999


Брой мнения : 168
Join date : 04.02.2009
Age : 31
Местожителство : In my own reality

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeНед 22 Мар 2009 - 23:51

O няма ден,в който да изляза някъде без mp3-то.Не мога да си представя живота ми без музика...Може да ви прозвучи детинско ама 1 път мп3-то се беше изтощило до толкова,че нямаше дори ток в батерията да изпише,че е паднала.И аз като си помислих,че се е разваило мп3-то и направо са разревах...говоря ви съвсем сериозно..но просто не мога без музика...
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/the_one_7
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 16:18

музиката си е дрога Haha! пуснеш ли си веднъж няма спиране Haha!
аз както всички много обичам да слушам музика Haha! затова и си взех музикален телефон Haha!
наистина последното, което правя преди да заспя е да слушам музика и първото, което правя като стана (ако снощи съм си я спряла) е да си я пусна пак Haha! после цял ден с хеднсфрито и такаа
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
_My_Bloody_Romance

_My_Bloody_Romance


Брой мнения : 888
Join date : 20.03.2009
Age : 27
Местожителство : Сливен

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 16:33

Музиката е всичко за мен ,не мога без нея .Май това е моята дрога .Да чуя любима песен ,да й се насладя с цялото си съзнание ... най-великото чувство ,което мога да изпитам . In Love Музиката винаги ме е зареждала с енергия ,давала е път на въображението и всичко си е идвало на мястото .Толкова ценно нещо ми е музиката sunny
Върнете се в началото Go down
http://hereyesdontlie.blogspot.com/
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 16:42

Музиката е моят живот....моето бягство от реалността,моите емоции са тясно свързани с нея...всеки ден е различен,като всяка песен която харесвам или вяка група,която слушам...моя начин да преживея труден ден,моята причина за усмивка или пък за убито настроение(ако се оставя да бъда завлечена на място,където пускат чалга)при мен денят не е хубав или завършен,ако не си пусна поне 1 песен от любимите ми...
Върнете се в началото Go down
Diane Knight

Diane Knight


Брой мнения : 42
Join date : 15.07.2010
Местожителство : The Middle of my Fantasy

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeВто 20 Юли 2010 - 22:42

Музиката Е моят живот, начинът ми да изразя себе си. Винаги изливам всяка емоция в свирене, композиране или просто слушане. Чрез музиката мога да осъзная някои неща, да намеря отговорите на въпроси, които ме измъчват. Това е просто...ами най- върховната връзка между тялото и духа, божествено дело. Посветените на това изкуство хора, творците вникват по уникален начин във всяко едно нещо от живота. Музиката учи на това. Винаги съм си представяла, че ако вземеш един музикант и го затвориш в килия, окован, давайки му само хляб и вода, колкото да не умре от жажда и глад, той пак ще намери начин да твори, дори измъчен, в агония. Музиката е и хипнотична, може да те накара да вярваш в неща, да ти внуши, но това до голяма степен зависи и от разбиранията на хората, все пак всеки възприема нещата по различен начин.
За мен живот без музика, е като живот без мечти!
Върнете се в началото Go down
chirsi

chirsi


Брой мнения : 365
Join date : 04.06.2010
Age : 28
Местожителство : Сливен *

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeВто 20 Юли 2010 - 23:20



Точно казано какво мисля Smile Както се каза в по- горното мнение
" За мен живот без музика, е като живот без мечти! "
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПет 23 Юли 2010 - 17:53

Гласувах с "Все ми е едно - с музика или без." Харесвам музиката, отпуска ме и ме разтоварва, но не е живота ми. Мога със и без нея. Cute
Върнете се в началото Go down
SuperWesye

SuperWesye


Брой мнения : 278
Join date : 28.06.2010
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПон 11 Окт 2010 - 10:16

Музиката е моят живот!Където и да ида,просто трябва да слушам музика.Без музика ми е толкова еднообразно и скучно,че ми се иска да се нарежа и да пукна. Луд смях Направо не си представям как са живеели първобитните хора. Луд смях
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Дек 2010 - 23:13

Обожавам да слушам музикааа....... In Love
Ноо,никогаа чалгаа.... Mad
Върнете се в началото Go down
ivka

ivka


Брой мнения : 33
Join date : 09.12.2010

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 13:07

Просто не мога без музиката, правя всичко на музика, постоянно си тананикам някаква песен или мелодия... просто не мога да си представя живота без музика
Върнете се в началото Go down
Todomodo

Todomodo


Брой мнения : 93
Join date : 30.07.2010

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 14:24

Музиката за мен е ежедневие.
Върнете се в началото Go down
albenii

albenii


Брой мнения : 48
Join date : 22.07.2010
Age : 28

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Дек 2010 - 20:15

Обичам да слушам музика, обичам музиката, не мога да си представя света без музика, но не..Не мога да кажа, че музиката е моят живот, колкото и да ми е помагала да се отпусна слушането на някоя песен. Света би бил ужасно място, живота би бил ужасен, без музиката, но за мен музиката не е моя живот. Обичам да слушам музика при това доста силно, но след 2-3 часа ми омръзва или ако слушам със слушалки започнат да ме дразнят слушалките. Така че гласувам с "Обичам да слушам музика"
Върнете се в началото Go down
petuniq

petuniq


Брой мнения : 20
Join date : 08.12.2010

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Дек 2010 - 22:03

Музиката е живот за мен независимо какво слушам стига да ми харесва от върл метъл до класика..... Какво е музиката за вас ? - Page 2 701699
Върнете се в началото Go down
a_beni




Брой мнения : 42
Join date : 30.01.2009

Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 25 Дек 2010 - 18:43

Музиката за мен е начин на живот! Не мога и не искам да си представя живота си без музика!Тя е начин на мислене, на изразяване на емоциите в текстове, не с думи, начин да избягам от реалността и да се скрия в мой собствен свят, вдъхновение... изобщо най-великото и възвишено нещо на този свят! Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е музиката за вас ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е музиката за вас ?   Какво е музиката за вас ? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво е музиката за вас ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» JAZZ музиката
» Музиката като инструмент за въздействие
» Какво правим тук?
» Какво четете в момента?
» [ПРОЧЕТИ!] Ииии какво правим тук ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: