Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен

Go down 
+12
wentlee
zefira
Eyes on Fire
Artemis
MaץheM
no7alone
Lady Cullen
merelain
FeNkaTa_RoNaLdo
Искра
twilighttt
elementamon
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Heilichka

Heilichka


Брой мнения : 26
Join date : 29.06.2010
Age : 32

Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен   Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен - Page 2 I_icon_minitimeНед 12 Дек 2010 - 21:22

Хейдън е един от любимите ми актьори просто е страхотен , лично аз най-много го харесвам в Factory Girl харесва ми играта и излъчването му във филма, разбира се и другите му филми също не са за изпускане. In Love
Върнете се в началото Go down
lica

lica


Брой мнения : 40
Join date : 10.03.2011

Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен   Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен - Page 2 I_icon_minitimeЧет 17 Мар 2011 - 6:41

Love himm In Love In Love Най-го харесвам в Телепорт и Междузвезни войни 2 sunny
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен   Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен - Page 2 I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 16:04

Страхотен актъор,нямам думи да го опиша....един от тримата ми любими и много се радвам,като чета тук,че не само аз мисля така.Страхотни роли е изиграл,най-любим ми е в Междузвездни войни,което ми напомня,че скоро не съм ги гледала Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен   Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Hayden Christensen/Хейдън Кристенсен
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: