Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Колко често четете?

Go down 
+225
Мари
Janica
Romina
fallangel
anetageo
pnmihailova
mai land
milena.d
dushi
Julieta
kikito8605
Denitsa
LadySi
antoan
марти7074
irina37
elinor83
neviradeva
Susituu
Малката русалка
vs_koleva
raq2003
Veni821110
radi842
Chrisi1122
miglenaciq
Алекс Иваново
jenvief
gabita
Kremena Rasheva
lordgrafa
Nichi
snejana1978
royal
marieta97
azz
g_arabadjieva
valya
malkata_
Chocolate
verty
mariasims
tteta
Diamond
Stilyana
drebi6ok1973
mira2006
GerryN_
stefaniya
Adi81adi81
DeniNik
ally
biliana_911
Tais
gerganasto
mimi1221
inarra
allbena
sevinchas
neli_iv
yasmina
eleos
bloom_f
Veniiiiiiiii
isnickolebaby
asq1254
Русалка
sss79
mihaylina
reni78
penka1234
lili82
jinchen
savovkiril
tini76
gabimabi
h19
joana_j
Shinigami
ina.lina
mimencety_stz
vellisha
joly
juliana86
MVM
viteniq
Streamers_98
evasterling
RavenKnight
LisaEl
krisi koeva
lydotokote
miss_l0veee
pufilina80
loLy
rosali
danne_1
veskuuuuu
afriel
Bloopy
afrodita586
Mockingjay
venitu257
mimzzityyy
mushmulkata
giuvi
sisi_2007
sisistoeva
Yris
nestinarka
qnsssi
nells97
jjanet
nilgyun
mkrtchyam
Pale_Doll
Avis
vlado
zax
frants
ronnie178
daki8
thedarklady
GerryBass
mim4ity
autovip
mia_chan
ajvi
venum
black_paranoia
harmaqni_gr
piki
kati2211
mstrovila
zuzi
devilsmate
desislava83
maq94
benbenka
Nikssi
FromHell
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
bonisa
flora1898
magdalasf
annadimova85
Nightmare_Girl
kam22
breaking_dawn_fan
mamamia
Relapse
silviya_borisso
chochii
gold_alex
mistar4o
kat666
missoctober
Lanfear
vamp_girl33
poli8009
freetogo
Teddie
guokowa
sta_ny
greenwitch
jein_black
perla333
elena1916
viki_nankova
elito_4471
mir4eto97
lovee_
a_beni
Lady_Vampire_
rendence
albenii
valenceto
rim17
elinka
Silvi_2711
djuli
Antoniq93
selene
twilightgirl
twilight_i94
Glrk
monss
Nessie
cullens_fen4e
starsxx
Chemical
chushka
llxshadowxll
sunshine.
Elune
Dark angel16
massiekur
lukito
Rainbow
_My_Bloody_Romance
eledven
nikito55
FrozenFlower
kiril_atanasov
DrEaMs_GiRl
Eternal Love
Bella~
nadeto0222
An
Snejky
rozi_bj
someonelikeyou
edward_4ever
nikolet4eto
slim4e
Spunk
Lady Cullen
marina9310
twilighttt
Искра
presy
Alice Cullen
gal4eto9052
229 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Колко често отваряте някоя книга?
Винаги когато мога
Колко често четете? - Page 9 I_vote_lcap92%Колко често четете? - Page 9 I_vote_rcap
 92% [ 299 ]
Рядко ми остава време
Колко често четете? - Page 9 I_vote_lcap7%Колко често четете? - Page 9 I_vote_rcap
 7% [ 23 ]
Предпочитам хубав филм
Колко често четете? - Page 9 I_vote_lcap1%Колко често четете? - Page 9 I_vote_rcap
 1% [ 4 ]
Изобщо не чета
Колко често четете? - Page 9 I_vote_lcap0%Колко често четете? - Page 9 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 326
 

АвторСъобщение
sisistoeva




Брой мнения : 36
Join date : 29.08.2011

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeПет 2 Сеп 2011 - 20:26

Винаги когато мога и имам настроение за тов.
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 16:56

Обичам да чета.Имам цял списък с книги които искам да прочета,но напредвам бавно,защото в момента нямам време.
Върнете се в началото Go down
giuvi

giuvi


Брой мнения : 23
Join date : 04.05.2010

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeВто 20 Сеп 2011 - 1:05

Чета когато мога , иска ми се да прочета доста книги но за жалост , живеем в такива времена че немога да си позволя да си накупя всички книги които искам , и все пак четенето е едно от малкото ми удоволсвия ...
Върнете се в началото Go down
mushmulkata

mushmulkata


Брой мнения : 70
Join date : 22.09.2011

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeПет 23 Сеп 2011 - 0:11

Едва ли ще ми повярвате но чета всеки ден от сутрин до вечер It wasn't me В момента все още си търся работа и имам много свободно време,а четенето на книги е любимото ми занимание. Не си купувам книги..ако си закупя някоя то е защото не мога да я намеря в нета,а искам да я имам . In Love Имам около 220 книги на компютърат си,и още 30 за прочитане.Всеки божи ден съм във най различни сайтове и си търся книги. In Love Всичките ми книги са на български,защото не съм много добра с английският Haha!
Върнете се в началото Go down
mimzzityyy

mimzzityyy


Брой мнения : 35
Join date : 30.10.2011
Age : 30

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeНед 30 Окт 2011 - 15:20

Обожавам да чета..Имало е дни,в които съм чела от сутринта до вечерта...
Върнете се в началото Go down
venitu257




Брой мнения : 25
Join date : 06.11.2011

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeНед 6 Ное 2011 - 17:45

Snejky написа:
Предопочитам да седя вкъщи и да чета отколкото да се забия в някое кафе. Четенето и слушането на музика са любимите ми неща!! :Р

Аз съм на същото мнение. Според мен е много забавно да четеш книга. Smile
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 14:38

Книгите за мен действително са като наркотик за наркоман. Не бих могла да си представя свят, в който да няма книги за четене! Разбира се, че чета винаги, когато мога. Жалкото е, че когато те грабне ежедневието това "винаги" не е съвсем често... Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
afrodita586

afrodita586


Брой мнения : 31
Join date : 09.11.2011
Age : 28
Местожителство : София

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 14:59

Ми да видимм.. Ами всеки ден! Ии доста често почна ли книга (дак кажем 400стр) я прочитам за един ден... Това е едно ма много хубаво заболяване :Д Не мога да вдигна глава от книгите! Те ме отвеждат в друг свят и преставам да обръщам внимание на всичко и всички. Smile До сега съм почела доста книги ии сега съм се запасила с още около 160 книги на компа! Но някак си ми е по прияртно, когато ги чета от книгите. Зарязвам всичко и се отдавам на четенето! В училище почти през цялото време чета и учителите не ме пипат. jumping happily jumping happily

И общо взето чета където ми падне. Както казаха по горе - книгите са като наркотик - не можеш без тях.


На скоро открих този форум ии съм много щастлива. Сега мога да откирвам още, да се надяваме, че ще открия и приятели!

П.С. Добра съм с българския... Ако на някой му потрябва помощ за редакция или изцяло друг да прави това, аз съм на среща. Пишете ми и ще се разберем! Smile :Р :Р :Р cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 0:08

Постоянно чета,без да преувеличавам. Изключително рядко се случва да не съм забола нос в нещо за четене и то не учебници!
Върнете се в началото Go down
afriel

afriel


Брой мнения : 36
Join date : 23.11.2011
Age : 31
Местожителство : Лондон

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeЧет 24 Ное 2011 - 23:57

Много обичам да чета, но рядко имам свободно време. Случва се да почна една книга, после да започна друга, и накрая се оказва, че чета 5 книги едновременно Haha! Понякога ми отнема месеци да прочета една книга o.O
Върнете се в началото Go down
veskuuuuu

veskuuuuu


Брой мнения : 53
Join date : 12.11.2011
Age : 43
Местожителство : кипър,пафос

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeПет 25 Ное 2011 - 17:00

чета винаги,когато съм свободна,а това е по 13,14 часа дневно.понякога сън не ме лови.обичам всичко-за вампири и върколаци,любовни романи,прози и някои съвременни,зависи в какво настроение съм
Върнете се в началото Go down
danne_1

danne_1


Брой мнения : 56
Join date : 11.11.2011

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeПон 28 Ное 2011 - 9:32

Постоянно чета, особенно сега когато нямам работа, но дори когато имах, една книга от порчдъка на 200 страници си я изчитах за един ден без проблем.Всичко чета стига да ми задържи вниманието първите 10 страници и на български и на английски, защото много ми се иска да чета повече съвременни романи, а не от преди 5-10 години.За да сме в крак с времето, така да се каже.
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeНед 4 Дек 2011 - 20:54

Винаги, когато мога, но напоследък не съм чела нищо освен българска класическа литература. Сега правим интерпретации на най-известните творби на Смирненски, Вазов и прочие, а за да направиш една хубава интерпретация трябва да знаеш едва ли не на изуст произведението, трябва да познаваш стила на писателя, неговия житейски път, а за това се иска четене. Е хубавото в случая е, че в това ме бива и ми харесва та нямам проблем, но пък има толкова книги които бих искала да прочета, а от БЕЛ-а е ми остава време. Дори за Коледа съм си избрала две поредици книги с по 5-6 части всяка и си нямам на престава кога ще ги чета.

Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
loLy

loLy


Брой мнения : 115
Join date : 10.12.2011

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeНед 11 Дек 2011 - 18:59

Когато имам време. И естествено, когато намирам хубави книги, а не поредната боза, де. Haha! През вакациите не отделям нос от някоя интересна книга.
Върнете се в началото Go down
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 6:37

чета постоянно.в момента съм безработна и това правя по цял ден.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Колко често четете? - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Колко често четете?   Колко често четете? - Page 9 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Колко често четете?
Върнете се в началото 
Страница 9 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Колко? Как? Къде?
» Четете ли приказки?
» Какво четете в момента?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: