Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Български или чуждестранни изпълнители ?

Go down 
+14
rosemary96
vampire bride
_My_Bloody_Romance
MaץheM
nikolet4eto
FeNkaTa_RoNaLdo
tizian4eto
marina9310
no7alone
vanity
presy
Alice Cullen
polinceto
Spunk
18 posters
Иди на страница : Previous  1, 2

Е ?
1.Български
Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_vote_lcap2%Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 1 ]
2.Чуждестранни
Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_vote_lcap98%Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_vote_rcap
 98% [ 50 ]
Общо гласове : 51
 

АвторСъобщение
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български или чуждестранни изпълнители ?   Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 19:05

В България има някой наистина талантливи изпълнители,но мисля че аз самата предпочитам чуждестранните.
Върнете се в началото Go down
rosali

rosali


Брой мнения : 346
Join date : 29.05.2011
Age : 26

Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български или чуждестранни изпълнители ?   Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 18 Авг 2012 - 21:58

По принцип бих казала български, но напоследък качество на родната музика хич го няма.
Има няколко групи, които харесвам, но иначе слушам чуждестранна музика.
Не че нямаме таланти - имаме и бих казала, че някой български изпълнители (говоря за класики като Ахат и Лили Иванова) са не само на световно ниво, а и много на него. Има адски много американски и европейски изпълнители в момента, които за мен не са истински творци, и които печелят публиката повече със скандали от колкото с истински талант и същите тези хора определят тенденциите на пазара. И въпреки това съм за чуждестранните изпълнители.
Върнете се в началото Go down
http://fleurdamourthings.tumblr.com
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български или чуждестранни изпълнители ?   Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_icon_minitimeПон 17 Сеп 2012 - 18:48

За съжаление през последните години българските изпълнители не могат да се похвалят с много качествени песни с изключение естествено на някой от тях. Има и някоя и друга песен, която можеш да заслушаш. Аз определено съм запозната по-добре с Американски и Английски певци и групи отколкото от нашите български. Което е много жалко, но там е истинкия шоубизнес за кино и музика Smile
Върнете се в началото Go down
ina.lina




Брой мнения : 36
Join date : 24.11.2012
Местожителство : София

Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български или чуждестранни изпълнители ?   Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_icon_minitimeВто 27 Ное 2012 - 21:11

чуждестранните са повече и има по голям избор
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Български или чуждестранни изпълнители ?   Български или чуждестранни изпълнители ? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Български или чуждестранни изпълнители ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Любима песен, на омразните Ви изпълнители
» Най-омразна песен, на любимите Ви изпълнители
» Вампирски целувки I-VIII - превод на български /каталог на главите/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: