Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 The L word/Ел връзки

Go down 
+5
azsamkalina
Eyes on Fire
Eternal Love
elementamon
gal4eto9052
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

The L word/Ел връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The L word/Ел връзки   The L word/Ел връзки - Page 2 I_icon_minitimeВто 9 Фев 2010 - 11:25

От известно време насам не мога да спя добре и си пускам Фокс Лайф. И сериалът, който дават по това време, е именно "Ел връзки".
Не знам от колко време хващам сериите, гледам адски разбъркано и нередовно, но съм изгледала доста епизоди. Снощи пак ми се наложи да се приспивам с ТВ и гледах серията, в която на Бет и Тина им се роди бебето. Ако някой може да ме ориентира това кой сезон е? scratch Защото сега погледнах в ТВ програмата и от днес вече няма да дават "Ел връзки", а пускат "Кварталът на богатите" (отново!)...
Та, иначе мнението ми за сериите:
Героините са някви странни, аз като цяло съм адски толерантен човек и хомосексуалността не ми е проблем, но все пак си е различно нещо и сериалчето ми се струваше някак адски необичайно на пръв поглед. Както и да е, това се възприема след гледането на няколко епизода Haha! Всички имат интересни характери, около тях се случват доста неща - странни и не толкова странни.. И както във всеки друг сериал и в този има интриги, любов, истина, размишления.. Любимка май ми стана Бет, макар че понякога ме дразни като направи оня измъчен поглед; Шейн няма да я коментирам - Мон и Гал достатъчно са се изказали Haha! ; Джени и мен не ме кефи, някак ми е прекалено странна; Алис и Дейна - по-скоро са ми безразлични, не мога да определя дали ми харесват много или пък ме дразнят... отиват си като двойка и имат забавни изцепки и разговори. Ии май е това. Сериалът не е лош; за хора като мен става за запълване на време (то като цяло сериалите са си за това, де). Smile
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

The L word/Ел връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The L word/Ел връзки   The L word/Ел връзки - Page 2 I_icon_minitimeВто 9 Фев 2010 - 11:36

Искра написа:
Снощи пак ми се наложи да се приспивам с ТВ и гледах серията, в която на Бет и Тина им се роди бебето. Ако някой може да ме ориентира това кой сезон е? scratch
Аз съм на 2-ри сезон и Тина е в 5-тия месец. Което означава, че или е края на втори или началото на 3-ти. Но щом няма да го дават повече, значи е 13-тия "(последен) еп. на 2-ри сезон (: Или просто аз не схващам и Тина ще ражда в 3-тия Haha!

Иначе аз започнах отдавна да го гледам, но ми се натрупаха други неща и го спрях с края на 1-ви сезон. Сега скоро пак го започнах и мога да кажа, че отново ме завладя това невероятно филмче ^^ Харесвам всички (с изключение на Джени), а Шейн ми я любимка In Love Не знам защо, но това момиче е невероятно, а като я гледам ниастина искам да и скоча Haha! Хелена - не мога да я понасям!!! Такова отвратително и нагло същество отдавна не бях виждала някъде и действията и ме нервят супер много... Дано да я махнат, макар че до колкото ми казаха ще бъде до края на 6-тия сезон..
Явно все още имам доста да наваксвам със сезоните, но скоро ще стане и предполагам ще мога да дам по-смислен коментар върху всичко.
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

The L word/Ел връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The L word/Ел връзки   The L word/Ел връзки - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Сеп 2010 - 20:27

Едва сега сериозно започнах да го гледам. Мога да кажа, че Алис е една от най-шантавите героини, обитаващи света на сериалите. Хич я няма на моменти и ми изглежда много отнесена. Обаче е съвсем сериозна по отношение на Таша. Макс е жестока. И честно все си мисля, че и тя не знае дали иска да е мъж или жена. Джени ме изкарва извън кожата ми още от първия епизод. Еб***и и гадината. Ужасна е и е цяло чудо, че изобщо някой я търпи. Бет и Тина са много сладки, но на моменти ме дразнят с непрестанната драма помежду им. И накрая Шейн - ей на такава мацка мога и да пусна и направо обръщам резбата. Haha! Сериозно, страшно ме кефи. И на пук на всички доказа колко е сериозна, когато реши да се грижи за брат си.
Харесвам сериала. Обаче свърши, нали? Или греша. Както и да е - няма да е лошо, ако има продължение.
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

The L word/Ел връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The L word/Ел връзки   The L word/Ел връзки - Page 2 I_icon_minitimeНед 19 Сеп 2010 - 22:48

wentlee написа:
И накрая Шейн - ей на такава мацка мога и да пусна и направо обръщам резбата. Haha! Сериозно, страшно ме кефи. И на пук на всички доказа колко е сериозна, когато реши да се грижи за брат си.
Харесвам сериала. Обаче свърши, нали? Или греша. Както и да е - няма да е лошо, ако има продължение.
Е, това е Шейн все пак <33 то кой не би се влюбил /обърнал реазбата/ заради нея In Love
а да, сериала свърши. До колкото бях чула са мислели да направят филм, ама нещо са пропаднали нещата. Много ме хвана яд Silly me
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The L word/Ел връзки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The L word/Ел връзки   The L word/Ел връзки - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The L word/Ел връзки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Blood Ties/Кръвни връзки
» „Кръвни връзки“ – Ришел Мийд

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: