Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Metallica

Go down 
+23
silviya_borisso
bwdoll
diiiworld
Cveti Ognqnova
lady_abadon
Melrose
Artemis
hamster_potter
Elune
voice_of_heaven
twilight_i94
vampire bride
nikito55
MaץheM
BoBBy
_My_Bloody_Romance
KaTeTo_GirL
^-^Dreamy-Twilight^-^
ispis
Искра
rozi_bj
gal4eto9052
alix993
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
hamster_potter




Брой мнения : 20
Join date : 09.11.2009
Age : 28
Местожителство : Sf

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeСря 11 Ное 2009 - 22:27

Обичам гиииииии I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you . И сужалявам,че не успях да отида на техния концерт Sad Sad . Започнах да слушам метъл в 6ти клас и започнах с Металика. Една моя саучничка казва:Ако умра,ще ме погребете с песни на Металика! И аз така ,те са ми слабост....слушам още много други групи,но Металика чуя ли....
Върнете се в началото Go down
Artemis

Artemis


Брой мнения : 1494
Join date : 19.06.2009
Местожителство : Rainbow Country

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeВто 29 Дек 2009 - 2:03

Йеее! Металика! Гледам не съм се разписала тук.
Обожавам ги! Супер много ги слушам.. Какво повече да кажа, Металика са си Металика - Няма други като тях. In Love
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeЧет 4 Мар 2010 - 23:12

Металика отново в България! 22 юни, стадион Васил Левски! Повече инфо-тук!
Върнете се в началото Go down
lady_abadon

lady_abadon


Брой мнения : 2078
Join date : 27.02.2009
Age : 30
Местожителство : in the love letters that i wait ♥♥♥

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeПет 5 Мар 2010 - 18:06

Нони, такова канене да е да отида на техен концерт и нашите да не ме пуснат, резбираш ли. Защото са два учебни дни.
По "Металика" ме запали всъщност най-добрия ми приятел. Така като ме питаш се сещам точно за 3 техни парчета, но пък винаги, когато ги чуя, ги разпознавам. Не съм им някакъв фанатизиран фен, но определено ми харесват. Има нещо особено диво в тях, което супер много ми харесва. Те сякаш показват истинския мелодичен рок-метъл, преди да запознат да го развращават и окепазяват. Класици, просто класици...
Върнете се в началото Go down
http://www.november-is-full-with-kisses.blogspot.com/
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeНед 20 Юни 2010 - 21:17

Идоли Cute
Върнете се в началото Go down
diiiworld

diiiworld


Брой мнения : 11
Join date : 30.01.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeНед 30 Яну 2011 - 7:38

Сигурна бях, че има тема за METALLICA и я намерих Smile Ееее ама са велики бееее! Обожавам ги, или не, аз съм си баш от тези 'върли' фенове, дето ги боготворят! Да има как всеки ден да съм на техен концерт, да се кефя на невероятната музика и да куфея до припадък excited ееех щях да най-щастливия човек на земята.... Чакам с нетърпение да разбера плановете им за 2011 год. А такива не може да няма, все пак има какво да отбелязват, 30 години METALLICA си е сериозно нещо. А следващият път, като дойдат в БГ или някъде наблизо се надявам отново да съм там, пред сцената, дерейки гърло и вдигнала високо ръце размахвайки 'рогата на дявола'
Върнете се в началото Go down
bwdoll




Брой мнения : 38
Join date : 08.03.2011
Age : 42
Местожителство : Ботевград

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeПон 14 Мар 2011 - 11:39

Аз съм от по - старите им фенове и за мен истинската Metallica e до 1991 . От Load , Reload i St.Anger харесвам само определени песни .
Върнете се в началото Go down
silviya_borisso

silviya_borisso


Брой мнения : 44
Join date : 01.08.2010
Age : 41
Местожителство : Sofia

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeВто 15 Мар 2011 - 13:44

Имат доста добри песни!
Върнете се в началото Go down
Luna_Raven

Luna_Raven


Брой мнения : 40
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Местожителство : Pisek

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeСря 10 Авг 2011 - 16:50

страхотна група In Love обожавам ги In Love
Върнете се в началото Go down
blablablah




Брой мнения : 31
Join date : 18.08.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeЧет 18 Авг 2011 - 15:50

Това е една от най - добрите групи за всички времена!
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 15:34

Харесват ми 3 тяхни песни.Добри са Bravo
Върнете се в началото Go down
maria99

maria99


Брой мнения : 17
Join date : 27.11.2011

Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitimeНед 27 Ное 2011 - 16:23

Страхотни са
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Metallica - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Metallica   Metallica - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Metallica
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: