Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джони Деп/Johnny Depp

Go down 
+49
krasiva
kasiljs
mimencety_stz
darkbloom
LisaEl
juliana86
miladi_aY
denity89
tedsi1
milenceto123
cold_lady_
sisistoeva
angelina87
nells97
nilgyun
byh4o
nikivesy
Aleks
vlado
GerryBass
maniaka12
mim4ity
elena_24
chochii
lovehurts
Beta
elena1916
mimssy_baby
rainetoo_96
shaky_kn
a_beni
rozi_bj
Mini7yY
Caius's Huge Fan
Chemical
chushka
Elune
Lioness
Spunk
caprice
fairytale.in.the.twilight
pirategirl
b.e.l.l.a
misspoesy
vampire_haidy
gal4eto9052
no7alone
elementamon
Искра
53 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeСря 15 Апр 2009 - 0:58

Джони Деп / Johnny Depp

[You must be registered and logged in to see this image.]

Джони Деп (роден Джон Кристофър Деп II на 9 юни 1963 година) е американски актьор, известен с изпълненията си на нестандартни, ексцентрични персонажи като Джак Спароу в трилогията Карибски пирати и Едуард Ножиците в едноименния филм.
Работил е съвместно с режисьорът и близък негов приятел Тим Бъртън по общо седем филма, най-последни от които са Суини Тод: Бръснарят демон от Флийт Стрийт (2007) и предстоящият Алиса в страната на чудесата (2010). Деп печели признание за превъплъщенията си в действително съществували личности като Едуард Ууд Мл. в Ед Ууд.
Филми с участието на Деп са отбелязали над $2.2 милиарда в бокс-офис приходите на Съединените Щати и над $4.7 милиарда по света. Деп е номиниран за три награди Оскар и е печелил Златен глобус и Награда на гилдията на актьорите.

Биография:
Роден е в градчето Оуенсбъроу, щат Кентъки, САЩ на 9 юни 1963 г. Той е син на Джон Кристофър – строителен инженер и Бети Сю Палмър – сервитьорка. Джони Деп има един брат – Дани и две сестри – Деби и Кристи. През 1970 г., когато Джони е на 7 години, семейството му се премества във Мирамар, Флорида, където баща му има по-добри възможности за работа. През почти цялото детство на Джони семейството му често се мести от едно място на друго, което повлиява на израстването на Деп.

През ученическите си години Джони започва да се занимава с музика и свири на китара в различни училищни банди. Родителите му се развеждат, когато той е на 15 години, а недълго след това Джони напуска училище. Той започва да се занимава по-сериозно с музика и през следващата година това се превръща в основното му занимание. Той свири с групата „The Flame“, прекръстена след това на „The Kids“, която свири предимно по барове и заведения, а понякога по различни празненства. Постепенно „The Kids“ стават доста известни на местно равнище и решават да се опитат да запишат някои от своите песни. За целта младежите се насочват към Лос Анджелис като междувременно преименуват групата на „Six Gun Method“.

По това време Джони Деп се жени за Лори Ан Елисън. Тя е сестра на барабаниста на групата и Лори и Джони сключват брак на 20 декември 1983 г. Отчасти сватбата става причина за допълнителни противоречия между членовете на групата, така че договор за запис така и не се подписва. След като не успяват да запишат никоя от песните си „Six Gun Method“ се разпада. След това Джони се присъединява за кратко към няколко други групи, но никъде не се застоява за дълго.

След като Джони Деп и Лори се преместват да живеят заедно, Лори започва да работи като гримьорка, а Джони сменя множество различни професии. След това Лори запознава Джони с актьора Никълъс Кейдж, който съветва Деп да се насочи към актьорската професия, за да може да издържа себе си и жена си. Филмовата кариера на Джони започва бавно, а междувременно през 1985 г. се стига до развод между Джони и Лори. От 1999 г. той живее заедно с Ванеса Паради, от която има две деца – Лили-Роуз и Джак. Малко преди да заживее с Ванеса, Джони има кратка връзка с манекенката Кейт Мос.

Филмография:
* Gonzo: The Life and Work of Dr. Hunter S. Thompson (2008) (разказвач)
* Суини Тод - Бръснарят демон от Флийт стрийт (Sweeny Todd - The Demon Barber Of Fleet Street) (2007)
* Карибски пирати: На края на света (At World's End) (2007)
* Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца (Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest) (2006)
* Булката труп (Corpse Bride) (2005) (глас)
* Чарли и шоколадовата фабрика (Charlie and the Chocolate Factory) (2005)
* Развратникът (The Libertine) (2004)
* Таен прозорец[1] (Secret Window) (2004)
* Пътят към Невърленд (Finding Neverland) (2004)
* Happily Ever After (2004)
* Карибски пирати: Проклятието на Черната перла (Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl) (2003)
* Имало едно време в Мексико (Once Upon a Time in Mexico) (2003)
* Lost In La Mancha (2002) (документален)
* Дрога (Blow) (2001)
* Мъжът, който плачеше (The Man Who Cried) (2001)
* От Ада (From Hell) (2001)
* Преди да падне нощта (Before Night Falls) (2000)
* Шоколад (Chocolat) (2000)
* Деветата порта (The Ninth Gate) (1999)
* The Source (1999)
* Жената на астронавта (The Astronaut's Wife) (1999)
* Слийпи Холоу (Sleepy Hollow) (1999)
* L.A. Without a Map (1998)
* Страх и омраза в Лас Вегас[2] (Fear and Loathing in Las Vegas) (1998)
* Смелост (The Brave) (1997)
* Дони Браско (Donnie Brasco) (1997)
* Cannes Man (1996)
* Новият Дон Жуан (Don Juan DeMarco) (1995)
* Мъртъв (Dead Man) (1995)
* За нула време (Nick of Time) (1995)
* Ед Уд (Ed Wood) (1994)
ризонска мечта (Arizona Dream) (1993)
* Бени и Джун (Benny & Joon) (1993)
* What's Eating Gilbert Grape (1993)
* Stuff (1992)
* Freddy's Dead: The Final Nightmare (1991)
* Едуард Ножиците (Edward Scissorhands) (1990)
* Ревльото (Cry-Baby) (1990)
* Взвод (Platoon) (1986)
* Private Resort (1985)
* A Nightmare on Elm Street (1984)

Предстоящи филми:
* The Man Who Killed Don Quixote (2010)
* Алиса в страната на чудесата (Alice in Wonderland) (2010)
* The Rum Diary (2009)
* Shantaram (2009)
* Public Enemies (2009)
* The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009)

Снимки:
[You must be registered and logged in to see this link.]

***

Хайде сегаа... Най-най-големият, да ви видя мненията за него Smile


Последната промяна е направена от Искра на Нед 7 Юни 2009 - 10:54; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeСря 15 Апр 2009 - 1:05

Ауу, Искре, изпревари ме. Haha! Тъкмо пишех на word-а филмографията Haha!
Един НЕВЕРОЯТЕН актьор !! Винаги се превъплащава толкова добре в ролята си, че направо си глътваш граматиката. Забавен, сериозен, меланхоличен, ужасяващ - всякакъв. И винаги персонажа добива този негов чар. In Love За външния вид ... е, няма смисъл да говоря, нали? Сами виждате. Когато бях по-малка ме беше много страх като гледах Едуард Ножиците, но пък всеки път щом го даваха не пропусках. И чак сега осъзнавам, че подсънателно съм се възхищавала на Деп. Haha!

P.S. Браво, Искре, хубаво ревю му направи. Smile
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeСря 15 Апр 2009 - 1:19

Ох, ох, ох... Джони Деп - нима само името не е достатъчно, за да разбере човек за какво и кого иде реч? Просто не вярвам да има някой, който да не е чувал за него, да не е гледал поне един негов филм. Май няма да си подбера много точни думи... Но ще опитам. Освен красотата, сексапила и силния характер, които излъчва, съм напълно задължена да се съглася с Мони - и то с причина - той е наистина невероятен актьор. Той винаги очарова с актьорската си игра - каквато и да е ролята му. Винаги добавя и щипка Деп в героите, които играе, ако сте забелязали... Способен е да ви разплаче от смях с роли като тази на капитан Спароу, както и да изиграе нещо толкова чувствено и тъжно (Дон Жуан, Едуард Ножиците); също така може да ви ужаси и стресне (Суини Тод). Каквато и роля да играе, това си е Джони Деп - любим мой актьор. Наистина си заслужава възхищението...

П.П.: Мони, сорка, че те изпреварих Haha! И да живее чичко Гуугъл, ревюто е негова заслуга Smile
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeСря 15 Апр 2009 - 8:33

ох, на кака сладура! Лично аз не мога да намеря думи, с който да опиша колко е изумителен, страхотен, адски секси актьор. Няма да говоряр а ще оставя делата му да покажат що за човек е!!!
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeСря 15 Апр 2009 - 14:58

Искра написа:
Ох, ох, ох... Джони Деп - нима само името не е достатъчно, за да разбере човек за какво и кого иде реч? Просто не вярвам да има някой, който да не е чувал за него, да не е гледал поне един негов филм. Май няма да си подбера много точни думи... Но ще опитам. Освен красотата, сексапила и силния характер, които излъчва, съм напълно задължена да се съглася с Мони - и то с причина - той е наистина невероятен актьор. Той винаги очарова с актьорската си игра - каквато и да е ролята му. Винаги добавя и щипка Деп в героите, които играе, ако сте забелязали... Способен е да ви разплаче от смях с роли като тази на капитан Спароу, както и да изиграе нещо толкова чувствено и тъжно (Дон Жуан, Едуард Ножиците); също така може да ви ужаси и стресне (Суини Тод). Каквато и роля да играе, това си е Джони Деп - любим мой актьор. Наистина си заслужава възхищението...

П.П.: Мони, сорка, че те изпреварих Haha! И да живее чичко Гуугъл, ревюто е негова заслуга Smile

Не мисля, че има по - добро описание. Любимият ми актьор, човек, който умее да се превъплъщава перфектно в ролите си, гледах дори анимацията "Булката труп", при положение че изобщо не ми допада този жанр. Е, влюбих се в нея, и то само защото Деп озвучаваше главния герой. Смятам, че е жалко, че хората се запознаха с работата му чак след "Карибски пирати", но все пак по - добре късно, отколкото никога, нали? На мен лично, освен впечатляващата трилогия (дай боже да има и четвърта част Haha! ) любимият ми филм (изобщо) е Finding Neverland. Единственият, на който съм ревала истински, на който се смях истински, и който ме трогна. Просто... наистина, умее да създава невероятни неща, това е един човек, който е достоен за възхищение! In Love
Върнете се в началото Go down
vampire_haidy

vampire_haidy


Брой мнения : 183
Join date : 21.01.2009
Age : 28
Местожителство : sofiq

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeСря 15 Апр 2009 - 15:17

голям сладур е! In Love
Върнете се в началото Go down
misspoesy

misspoesy


Брой мнения : 296
Join date : 26.04.2009
Age : 28
Местожителство : Fox River

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeПет 1 Май 2009 - 21:49

Поклон пред Джони Деп! Това е велик човек, актьор, личност.. да не говорим колко е възрастен и още колко е чаровен на тези години. Няма такъв втори!
Върнете се в началото Go down
b.e.l.l.a




Брой мнения : 1
Join date : 06.06.2009
Age : 29
Местожителство : България

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeСъб 6 Юни 2009 - 21:13

супер сладък е! Cute много готин!всички филми с него,които съм гледала,са много хубави. In Love
Върнете се в началото Go down
pirategirl

pirategirl


Брой мнения : 188
Join date : 18.01.2009
Age : 30

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeПон 8 Юни 2009 - 11:34

Охо за Джони Деп ли? Ами това беше първата ми истинска и най-силна мисля мания... Бях направо луда по Карибски пирати, по Джак Спароу. It wasn't me После Реших да изгледам и почти всичките други филми с негово участие... Останах просто изумена. Няма втори като него. Той си подбира ролите по това дали му харесват или не, а не по това колко пари ще спечели и колко слава ще му донесат... Повечето му филми не са от най-известните, но пък са от най-хубавите, които съм гледала: Шоколад, Пътят към Невърленд, Аризонска мечта, Бени и Джун, Защо тъгува Гилбърт Грейп, Едуард Ножиците... и естествено трите части на Карибски пирати... Много обичам когато двамата с Тим Бъртън се съберат, защото се получава нещо фантастично... lol!
И последно : уважавам го мнооого, защото е избрал да се махне от Холивуд и да си живее спокойно с Ванеса Паради ( която е голяма сладурана и щастливка) и с двете си дечица във Франция.... Абе сладур отвсякъде и кой би казал като го види, че е на 46 години? Той въобще не изглежда на толкова! просто го обожавам. Той ми е най-най-най-любимия актьор!!! In Love
Върнете се в началото Go down
fairytale.in.the.twilight

fairytale.in.the.twilight


Брой мнения : 32
Join date : 15.07.2009
Age : 29
Местожителство : ...Somewhere in my own world...

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 10:44

Джониии! Моя идол! Страхотен актьор, много талантлив, много секси. (най-отгоре в списъка ми "The sekiest guys on the planet"). Оох, Карибски пирати съм гледала толкова много пъти и трите части, че по едно време си помислих, че съм бъгната. Haha! Абеее страхотен е Джони Деп, няма втори като него. Винаги перфектно се превъплъщава във всяка роля иии абе уникален! Уникален! Просто нямам думи! I love you I love you I love you
Върнете се в началото Go down
caprice

caprice


Брой мнения : 503
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Благоевград

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeПет 17 Юли 2009 - 13:42

Даже не знам какво да кажа за него.Той е толкова уникален, че просто няма думи, с които да бъде описам.За мен това е най-големият актьор.Гледала съм го в много филми, да не кажа всичките му и все съм оставала с добро впечатление.Също така няма какво да се лъжем, той е толкова секси.Има едно такова прекрасно излъчване...Великолепен е!Дори и гласът му ме привлича...
Единствен по рода си!
Не случайно той е любимият ми актьор . . .
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeНед 2 Авг 2009 - 20:38

Джони-е-секси. Haha! И е невероятен актьор, не знам защо не съм писала. o.O

Не знам защо никога не мога да кажа нещо повече, за актьор, който ужасно много харесвам.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeВто 4 Авг 2009 - 2:46

О, да...Джони Деп!Страхотен актьор, може да се въплати в какъв ли не-лош и секси, добър...Обаче го обожавам като Джак Спароу, няма такъв просто!
Да, харесвам го много и се нарежда сред любимите ми актьори.
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeСря 19 Авг 2009 - 18:12

Оооо това е моята любов...
Един изключителен актьор!Гледала съм повечето от филмите му, просто са велики.Има изключително излъчване - толкова е магнетичен и привлекателен.Просто няма втори като него, това е истината.Джони е човек, с изключителен талант.
Върнете се в началото Go down
chushka

chushka


Брой мнения : 75
Join date : 03.02.2009
Age : 29
Местожителство : София

Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 1:30

Джони е любовта на живота ми Haha! .Освен, че е умопомрачително чаровен и притежава, както аз я наричам, наркоманската красота, той просто е добър във всичко, което прави. Той е идеалът ми за мъж. Често си представям как се подмладява с 30 години и се женим Haha!.
Та така сериозно... Това, за което най-много му се възхищавам е, че на него не му пука, Той просто прави това, което му доставя удоволствие. А за актьорската му игра няма какво да кажа... Това го прави добър актьор, че той избира филмите си по персонажите, а не по бюджета. Той никога не създава два еднакви образа и с това никога не омръзва. Във всеки филм Джони Деп влага чат от себе си или поне успява да те убеди, че го е направил и те кара, едва ли не, да преживееш историята във филма.
Както и да е... цял ден мога да си говоря за Джонко, но каквото и да говорим, той пак си остава най-добрият.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Джони Деп/Johnny Depp Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Джони Деп/Johnny Depp   Джони Деп/Johnny Depp I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Джони Деп/Johnny Depp
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: