Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Eminem

Go down 
+26
ronnie178
vampireLife
rosemary96
foxy140194
diiiworld
bobura
dell
Cveti Ognqnova
viki_nankova
happylove
shaky_kn
beni1979
BeLLa*CuLLen
renito0o0o
pattx
MaץheM
sironojka
FrozenFlower
Melrose
Haley**
gal4eto9052
RavenHeart
elementamon
Искра
foxylady
FoXy
30 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeСря 29 Юли 2009 - 11:31

Еминем е един от любимите ми рапъри. Харесвам всичките му песни, не мога да се сетя някоя, която не си е заслужавала слушането или нещо с лириките не е било наред. Готиното при него е, че предимно сам си пише текстовете и съответно влага много от себе си, разкрива се и споделя често срещани проблеми в някои парчета. Фенка съм му от 5-6 клас и досега го слушам много, много често. Той и Тупак за мен са направо музикални идоли, никой не може да се сравни с тях като извисеност, стил и дори звучност и смисъл на песните.
Освен че пее добре, изглежда добре, което също си е плюс :Р
Новият му албум, за разлика от Мони, на мен ми хареса страшно. Усещам някаква промяна в стила, но не фрапантно голяма. Като цяло любимите ми песни от Relapse : Beautiful <3, Medicine, Must Be The Ganja, и последна - Crack a Bottle. Първата е много красива, много силна и внушителна. Може както да те разчувства, така да те натъжи, да те поласкае.. всестранна. Следващите две, които посочих мен ме запълват с енергия и някак си демонично усещане, силно..
Като цяло от песните му имам страшно много любими, но ще изброя само няколко от тях, само да не решите, че това е всичко .. Lose Youself, Sing For The Moment, When I'm Gone, Till I Collapse, 8 Mile, Without Me, Superman, Go To Sleep Bitch, Love You More, Cleanin' Out My Closet, Evil Deeds etc
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeЧет 30 Юли 2009 - 16:22

И пак незнам дали знаете - Beautiful си има клип - https://www.youtube.com/watch?v=DRvu9zCBOTY (:
enjoy
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeСря 2 Сеп 2009 - 17:26

Добър е... Даже много добър! Не съм от най-големите му фенки, но има много хубави и смислени песни. Е... Има и изключения, но... Както и да е! Сред любимите ми са Loose Yourself, Hailie's song, Evil Deeds, Beautiful, Mockingbird и When I'm Gone.
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
BeLLa*CuLLen

BeLLa*CuLLen


Брой мнения : 318
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : Варна

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeЧет 3 Сеп 2009 - 14:06

Eminem ми е от любимите изпълнители.Какво да кажа- Страхотен си е!!Имам много любими негови песни:Beautiful,Lose Yourself,When I'm Gone,Like Toy Soldiers,Ass like that,The Real Slim Shady,Sing for the moment,Mocking Bird,Crack A Bottle и много,много други...
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeНед 4 Окт 2009 - 16:13

Намерих няколко забавни и леко просташки интервюта Haha! : #1 #2 Аз доста се посмях, тъй че приятно гледане.
ЕДИТ: Ето и фрийстайла от предаването: EMINEM NEW funny freestyle May 2009
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeЧет 9 Дек 2010 - 23:33

Той си миее слабост особеноо напоследък е сърахотеен!!! In Love
С, Риана особено са върхаа!!! In Love
Обожавам гоо сладура!!! In Love
Върнете се в началото Go down
shaky_kn

shaky_kn


Брой мнения : 42
Join date : 16.11.2010
Age : 30
Местожителство : Кюстендил

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeВто 21 Дек 2010 - 21:28

Обожавам го!!!!!!!!!! Cute In Love music
Върнете се в началото Go down
happylove

happylove


Брой мнения : 39
Join date : 06.01.2010
Age : 27
Местожителство : Благоевград

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeПет 24 Дек 2010 - 0:50

In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
viki_nankova




Брой мнения : 38
Join date : 22.07.2010

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeСъб 1 Яну 2011 - 20:51

love the way you lie, not afraid, no love In Love
Върнете се в началото Go down
Cveti Ognqnova




Брой мнения : 458
Join date : 26.05.2010
Age : 27
Местожителство : The world of sorrow...

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 16:17

Еминем - рапър от класа . Да ви кажа , мама много го харесва Haha! Има хубави песни , слушала съм само тези от предишното мнение , и те са добри . Само като му цензорират песните , много лошо правят ! Не се интересувам много от този тип музика
Върнете се в началото Go down
dell




Брой мнения : 42
Join date : 18.11.2010

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Яну 2011 - 17:36

Мен ако питате Еминем слага в джоба си всички други рапъри .. даже и Снуп Дог :ДД Еминем е нанадминат !!
Върнете се в началото Go down
bobura

bobura


Брой мнения : 77
Join date : 19.08.2010
Местожителство : София

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeСря 26 Яну 2011 - 2:19

Обичам него и песните му!
Върнете се в началото Go down
diiiworld

diiiworld


Брой мнения : 11
Join date : 30.01.2011

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeНед 30 Яну 2011 - 6:44

Eminem е под номер 3 в личната ми музикална класация, въпреки , че напоследък го слушам доста повече от преди и определено доста повече от тези, които са под номер 1 и 2. Особено песента 3 A.M. от 'Relapse' - направо ме побърква, уникална е. А пък 'Recovery', хмм, не вярвах, че Eminem ще издаде албум, който да измести 'The Eminem Show' - категорично, моя личен фаворит сред албумите му. Но 'Recovery' е просто страхотен!
Върнете се в началото Go down
foxy140194




Брой мнения : 26
Join date : 30.06.2010
Age : 30

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeПет 4 Мар 2011 - 17:35

АЗ ОБОЖАВАМ ЕМИНЕМ! I love you In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
rosemary96

rosemary96


Брой мнения : 41
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София, България

Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitimeЧет 31 Мар 2011 - 21:54

Страхотен е!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Eminem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Eminem   Eminem - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Eminem
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Музика-
Идете на: