Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Търся книгата...

Go down 
+75
Des123
Cecko
NVasileva
Chocolate
Streamers_98
rosali
lordgrafa
радина666
the mortal vampire
stefani24
Lady_Vampire_
Galinka11
MVM
nilgyun
black_paranoia
elena1916
sevinch_ahmedova
mstrovila
minimal00
flora1898
iv13
freetogo
kamenceto90
gibon
twilightgirl
chirsi
Nessie
Nikita
Selen
Dark Angel
molin
lululu
pumpkin
Eternal Love
milenaka
mimS
Stacey_D_Heyndkuestar
fuckin_rules
Hisi
Blo0dy_KiD
Alice Cullen
Melrose
Spunkk*Ransom
sunshine.
BB_fan_xD
cullengirl
[=IvEbU=]
p0lit0o
polinceto
DrEaMs_GiRl
ivkacool
angelski_grqx
Rainbow
massiekur
Spunk
lukito
Kristityyy
Искра
Blue_Dream
vmaniq4enata
gaby_gab
bubzz
Miss KapriZzz
no7alone
Lioness
cornelia_star
^-^Dreamy-Twilight^-^
eli4ka95
ninka84
Mury
Silence_love
wentlee
elementamon
sisito0o0o0
gal4eto9052
79 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
freetogo

freetogo


Брой мнения : 43
Join date : 05.02.2009
Age : 32
Местожителство : In the hell

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeСря 19 Яну 2011 - 21:46

Търся поредицата на Софи Кинсела за Ребека Блумууд.Книгите общо за 6-Тайният живот на Беки Б.,Беки б. в Манхатън,Сватбата на Беки Б.,Беки Б и аферата с чантата и още 2 .Търся ги ,ако оже да са на бг,за да мога да си ги кача на телефонаSmile)))))))))))
Върнете се в началото Go down
iv13




Брой мнения : 50
Join date : 06.10.2010

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeСъб 22 Яну 2011 - 23:37

Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeВто 15 Фев 2011 - 17:15

Здравейте, някой да е чувал за Poison Study на Maria V. Snyder? Също така бих искала да знам от къде мога да я изтегля. В 4shared я няма. Благодаря Wink
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeВто 15 Фев 2011 - 18:38

flora1898, ТУК би трябвало да може да я прочетеш онлайн. Отдолу има и няколко бутона за сваляне, но когато разархивирам, ми се появява книгата в неизвестен формат + програма за отварянето на формата. Не съм я пробвала да я инсталирам. А малко по-долу на ТАЗИ СТРАНИЦА има линкове и към другите две книги от поредицата за онлайн четене - Magic Study и Fire Study. Надявам се да съм ти била полезна. Smile
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeСря 16 Фев 2011 - 10:50

wentlee, Благодаря Smile
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeЧет 10 Мар 2011 - 21:26

Geist by Philippa Ballantine - някой да е чувал за тази книга? Ако да, предложете от къде да я изтегля. Smile
Върнете се в началото Go down
minimal00

minimal00


Брой мнения : 30
Join date : 23.02.2011
Age : 31

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeНед 10 Апр 2011 - 2:31

някой може ли да ми даде линк за фен преводите на всички книги на I Am Number Four на Pittacus Lore....Може и на английски да са, не ми пречи но за предпочитане е да са преведени Haha! Благодаря предврително Smile
Върнете се в началото Go down
mstrovila

mstrovila


Брой мнения : 54
Join date : 24.05.2011

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeПет 27 Май 2011 - 19:40

kamenceto90 написа:


А ако някой знае откъде мога да намеря "Братството на черния кинжал" на бг в интернет.
Благодаря предварително Smile
И мен ме интересува това.
Върнете се в началото Go down
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: търся си книга   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeСря 1 Юни 2011 - 20:13

Аз си търся последната, четвърта книга от поредицата "Сватбена агенция" - Щастливи завинаги на Нора Робъртс. Ако някой знае откъде мога да си я намеря, моля да сподели с мен!
Но се опасявам , че трябва да следя онлайн книжарниците за да си я закупя! Никак не съм търпелива. Нямам търпението да я дочакам на българския пазар. Освен нея искам час по скоро да се снабдя и с книга 5 от Братството на черния кинжал - Освободена любов.
Знаете ли кога издателство Ибис има намерение да я публикува, както и останалите книги от поредицата???
Аз си правя колекция и непременно имама намерение да си ги закупя всичките!
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeСря 1 Юни 2011 - 23:25

mstrovila написа:
kamenceto90 написа:


А ако някой знае откъде мога да намеря "Братството на черния кинжал" на бг в интернет.
Благодаря предварително Smile
И мен ме интересува това.

Коя книга от "Братството на черния кинжал" ви трябва?
Върнете се в началото Go down
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: търся книгата   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeСъб 4 Юни 2011 - 15:57

Търся петата книга от Братството на Черния кинжал за Вишъс Smile
Върнете се в началото Go down
black_paranoia




Брой мнения : 19
Join date : 13.06.2011

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 14:14

daredevil написа:
Ако някой случайно намери или знае къде може да продават или от къде да си поръчам книгата "С дъх на канела", да ми пише незабавно!Ще му бъда много, много, ама наистина много благодарна!

eli4ka95 написа:
Някой може ли да ми помогне да намеря тези книги: С дъх на канела, Тетрадката или The Notebook на БГ, A walk to rember или Незабравимата на БГ от автора Николас Спаркс. Дали е на англ или на бг не ми пука въобще, просто искам да ги намеря, а незнам къде. Мерси предварително ако някой ги намери.

Hisi написа:
Търся книгата "С дъх на канела" ,защото от издателството вече е изчерпана и немога да си я поръчам. Crying or Very sad
Благодаря предварително.

Мога да ви ги пратя.Пишете ако още ви интересува.

bubzz написа:
чете ми се нещо на джейн остин,но не намирам нищо освен Гордост и предразсъдъци,която и да е нейна книга ако някой може да намери


Имам всичко или почти всичко на Джейн Остин на компа. Ще ти ги пратя ако искаш.Пиши ми на лична.
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 10:20

freetogo написа:
Търся поредицата на Софи Кинсела за Ребека Блумууд.Книгите общо за 6-Тайният живот на Беки Б.,Беки б. в Манхатън,Сватбата на Беки Б.,Беки Б и аферата с чантата и още 2 .Търся ги ,ако оже да са на бг,за да мога да си ги кача на телефонаТърся книгата... - Page 7 176800)))))))))))
Регистрирай се на този сайт: http://escape-bg.net/
Напиши в търсачката Sophie Kinsella и ще ти излязат повече книги отколкото в Читанка.
Ако се затрудниш пиши ми, ще ги сваля и ще ти ги пратя
Търся книгата... - Page 7 176800
Върнете се в началото Go down
MVM




Брой мнения : 42
Join date : 09.07.2012

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeПет 31 Авг 2012 - 17:51

sevinch_ahmedova написа:
Търся петата книга от Братството на Черния кинжал за Вишъс Smile
Мисля че всички книги,излезли до сега могат да се намерят тук : http://account-co.com/index.php
Върнете се в началото Go down
Galinka11




Брой мнения : 40
Join date : 11.10.2012
Местожителство : Добриич

Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitimeЧет 11 Окт 2012 - 23:19

Бих искала да попитам дали на някого му се намират Да преследваш гадже вампир от Даяна Лорънс и Alexandru; A vampire legacy от Ребека Родс по възможност на бг, но първата може и на английски Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Търся книгата... - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търся книгата...   Търся книгата... - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Търся книгата...
Върнете се в началото 
Страница 7 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Търся...
» Търся превод
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Паднали ангели/ Fallen – екранизация на книгата на Лорън Кейт

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: