Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Heroes/Герои

Go down 
+36
achi89
kasiljs
Искра
pufilina80
Ivanova92
maniaka12
ajvi
emii.x
julianna
magdalasf
bwdoll
pufi_kz
chochii
Розабел Хелтън
sta_ny
vecheto
wentlee
vampire bride
bubzz
emotion
rozi_bj
ZUZKAyeah
MaץheM
Alice Cullen
sironojka
caprice
lost_soul999
pattx
ianeto_277
Spunk
lin
merelain
FoXy
elementamon
gal4eto9052
Spunkk*Ransom
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
vecheto




Брой мнения : 49
Join date : 07.08.2010

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 23:09

ООО едно от любимите ми сериалчета .Дано да направят нов сезон, като фен на фантастиката , този сериал ме радва много...
Върнете се в началото Go down
sta_ny




Брой мнения : 40
Join date : 01.07.2010

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeПон 10 Яну 2011 - 1:12

Първи сезон си го свалих от нета и се зарибих яко по сериала още в началото на 2008г., спомням си, че бях настинала доста сериозно и се чувствах много зле а не можех да спра да гледам.
Върнете се в началото Go down
Розабел Хелтън

Розабел Хелтън


Брой мнения : 21
Join date : 08.09.2010
Age : 31

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeСъб 15 Яну 2011 - 23:31

Обичам го това сериалче! Heroes/Герои - Page 3 660845
Преди месец си дръпнах четвърти сезон, които завърши... Heroes/Герои - Page 3 712967 Доколкото разбрах още нищо не се знае за пети. Дори мисля че не са започнали снимките, което е наистина тъжно..
Направо се влюбих в Питър още от първи сезон. Heroes/Герои - Page 3 918790 Голям е сладур, а и способността му е готина. Макар че се промени...
Наистина невероятен сеиал!
Върнете се в началото Go down
chochii




Брой мнения : 35
Join date : 06.04.2009
Местожителство : Bulgaria

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeПон 28 Фев 2011 - 13:39

Страхотен сериал ! Някъде четох, че може да има двучасов епизод като завършек на сериала! Дано Smile
Върнете се в началото Go down
pufi_kz

pufi_kz


Брой мнения : 26
Join date : 14.09.2010

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeЧет 3 Мар 2011 - 15:41

Аз четох, че преговарят с актьорите за още един сезон или филм, нещо като Сексът и градът.Би трябвало до края на този месец да се разбере.
На мен лично ми е любимия сериал от жанра, нямам думи, просто перфектен!
Върнете се в началото Go down
bwdoll




Брой мнения : 38
Join date : 08.03.2011
Age : 42
Местожителство : Ботевград

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeНед 13 Мар 2011 - 17:26

Започнах да го гледам с голямо желание , в началото беше доста интригуващ , но някъде към края на 2 сезон се отказах . Може би ще го прегледам някой ден отново .
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 16:11

Страхотен сериал,много ми липсва във вторник вечер,дано да направят филм и още един заключителен сезон!
Върнете се в началото Go down
julianna




Брой мнения : 44
Join date : 12.04.2011

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeСря 13 Апр 2011 - 21:28

страхооооооооооотен
Хиро ми е мн интересен, голямо е сладурче
Върнете се в началото Go down
emii.x

emii.x


Брой мнения : 52
Join date : 04.04.2011
Age : 30
Местожителство : Nowhere.

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeНед 12 Юни 2011 - 14:31

Яд ме е... Защо не го продължиха Question Mad
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 21:18

Невероятен е.
Върнете се в началото Go down
maniaka12

maniaka12


Брой мнения : 172
Join date : 12.12.2010
Age : 26

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeНед 19 Юни 2011 - 17:10

merelain написа:
Много як сериал!!! Винаги съм обичала филми със свръх способности и готини ефекти. Когато го видях за 1ви път ми падна ченето, преди него само тръпнех, за някоя нова част на Х-мен Heroes/Герои - Page 3 809675
Лошото е че бях забравила какво става в 2ри сезон и като си свалих 3ти и нищо не помнех Heroes/Герои - Page 3 809675 сега наваксвам с Нова. Малко ме дразни факта, че го дават от толкова късно, сериала е много хубав и 23:45 не е подходящо време за него, а в 8 ми дават простотии


Хм, на същото мнение съм. Обожавам сериала! Въпреки, че вече го дават от 1:00 Heroes/Герои - Page 3 809675
Върнете се в началото Go down
Ivanova92




Брой мнения : 42
Join date : 04.02.2012
Age : 32

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 21:27

Беше ми любим докато не го спряха , но все още се надявам да го продължат .
Върнете се в началото Go down
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 23:08

Харесвам такъв стил филми.
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeПет 6 Юли 2012 - 18:44

Преоткрих го преди няколко дни. Преди съм го засичала по ТВ, но съм гледала откъслечно разни епизоди. Знам, че е с изключително красивия и сексапилен Майло Вентимиля, но чак сега реших да обърна внимание на сериите.
Та, изгледах първи и втори сезон, сега започнах трети. Още съм в началото му, но все пак няма как да не кажа две-три думи.
Първо, супер много ми харесва самата идея - свръхспособности, разни ненормални събития, край на света и т.н., историите на всички персонажи. Много добра идея.
Второто: много добър актьорски състав - всички според мен играят супер, ролите, които изпълняват, много им лежат.
Трето - прекрасният Майло само ми се доиздигна в очите. Направо се влюбих в него и ролята му на Питър Петрели. Адски е чаровен, секси, страхотен глас и като погледне с онзи поглед.. направо разтапя. Haha! In Love Така че общо взето е излишно, но ще подчертая, че той ми е любимецът в сериала. Кефи ме и Али Лартър - Ники/Джесика/Трейси.. Останалите - всички ги харесвам, има някои, които на моменти ме дразнят, а най-антипатична ми е майката на Питър и Нейтън - Анджела Петрели.
Ще си доизгледам сезоните и пак ще кажа окончателно мнение, но това, което имам засега, е, че сериалът е супер готин и ми се нареди сред любимите. Smile
Върнете се в началото Go down
kasiljs




Брой мнения : 40
Join date : 11.12.2012

Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitimeВто 25 Дек 2012 - 20:22

Страхотен сериал, аз много го харесвам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Heroes/Герои - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Heroes/Герои   Heroes/Герои - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Heroes/Герои
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: