Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Supernatural/Свръхестествено

Go down 
+76
evani
Русалка
Siara.V
comatose
achi89
stefani24
Black Devil
krasiva
kasiljs
mimencety_stz
LisaEl
D.Fan
juliana86
Мейси
Ivanova92
pufilina80
in4eto7
afriel
Mockingjay
bullet4myvalentine
juleto_98
Elene_Maria_Virtue
BB_fan_xD
sisistoeva
b1skv1tka
...beyond the sunrise...
vanifity
Aleks
sssss
mim4ity
GerryBass
harabelka
mia_chan
ajvi
banditkata23
mstrovila
devilsmate
gali68
just_obsessed
aLeXx
hristozia_85
emira_had
isi123
julianna
magdalasf
darkness_angel
vessti
n.de4eva
guokowa
albenii
Deichuna
dimitriibelikov
slunchev_luch
Never surrender^
tanqdimi
dreaM
vmaniq4enata
ivka_94_1991
Beta
Izabella_Swan
Nessie
ianeto_277
no7alone
sayonara
Melrose
renito0o0o
New Moon
zefira
azsamkalina
pirategirl
Spunk
Alice Cullen
LiGLa7aA
lin
emotion
elementamon
80 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

По-добрият брат?
Сам
Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_vote_lcap27%Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
Дийн
Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_vote_lcap73%Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_vote_rcap
 73% [ 8 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeНед 2 Авг 2009 - 11:18

emotion написа:
Supernatural season 4 Gag Reel/Bloopers
Нямам търпение да излезе цялото нещо Haha! Сцената с писъкът на Дженсън = precious xDD Една определена сцена на Джаред = иска да убие фенките си <33 Да, както винаги са уникални. И макар гадното качество, отвратителния звук - заслужаваше си да го изгледам няколко пъти. ^^

В нета са излязли първите 5 минути от първа серия на 5 сезон, ама качеството е мизерно... И все пак 10 септември е толкова далеч...
Оооо жълтата треска е уникалния епизод ^^ Haha! сцената с котката просто кърти от всякъде Haha! Абе J2 са уникални шматки просто Cute
Върнете се в началото Go down
renito0o0o

renito0o0o


Брой мнения : 435
Join date : 02.09.2009
Age : 30
Местожителство : В импалата

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeСря 2 Сеп 2009 - 23:48

Хаха, и на мен Жълта треска ми е любимият. И то точно тази сцена с котката - крещи като жена! Haha! Haha! А и когато идва Лилит... Много луд! За Дийн бих казала само...

THE EYE OF THE TIGER!
Върнете се в началото Go down
http://the--bulgarian-bonbon.tumblr.com/
New Moon

New Moon


Брой мнения : 1404
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Форкс

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 23:08

Абе някой ми каза, че скоро щял да излиза 5 сезон? В смисъл, че ще бъде този месец. Някой няма ли малко информация за новият сезон, някой трайлър поне да е излязал? Exclamation Exclamation Question
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Сеп 2009 - 0:15

Да, скоро е. o.O Даже много скоро - 10 септември. При нас на 11.
Наизлезли са купища промо снимки, които ако тръгна да качвам ще задръстя страницата, пък й компа е убийствено бавен, затова давам линк направо към сайта - Season 5 Episode 1 - promotional pictures Season 5 Episode 2 - promotional pictures

Клипове има, колкот да искаш. Не съм ги гледала, защото не си падам по спойлерските неща.
Supernatural Season 5 Promo
5x01 - Sympathy For The Devil Promo
5x01 - Sympathy For The Devil - Sneak Peek
5x01 Clip 1
5x01 Clip 2
5x01 Clip 3
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Сеп 2009 - 12:45

Нямам търпение само още 5 дена,5 мъчителни дена Haha! леле откачам ^^
Аз пък си падам по спойлерите,нищо че след 10 минути сякаш не съм ги гледала,тръпката убива всичко видяно Haha!
Нямам търпение Cute
Върнете се в началото Go down
New Moon

New Moon


Брой мнения : 1404
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Форкс

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Сеп 2009 - 20:23

Ох и аз нямам търпение да излезе най-накрая...Мерси за инфото emotion Cute Точно ти ми беше казала, че ще излиза септември месец...Олей от клипчетата които видях не се и съмнавам че новият сезон ще бъде страхотен..този сериал просто винаги ме е изненадвал, дано Кастиел отново да е в сериала много ем кефеше и искам да го видя отново Cute
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeЧет 10 Сеп 2009 - 0:10

Episode 1 - Sympathy for the Devil
Дата на излизане в България: 11.09.2009г.
Supernatural/Свръхестествено - Page 2 SN501
Supernatural/Свръхестествено - Page 2 TnSN501-00
Върнете се в началото Go down
New Moon

New Moon


Брой мнения : 1404
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Форкс

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeПет 11 Сеп 2009 - 18:48

Гледах го, гледах го....току-що гог ледах....Аууу колко се кефя...Невероятен епизод, супер, страхотно. Отново Сам и Дийн...Ох, малко беше странно в началото първо в оная църква, после пък изведнъж в този самолет, аз така и не разбра как се оказаха тан? Nooo way! Ангелите ли бяха или демоните? Малко не ми се вярва да са демоните, по-скоро май е бил Кас...Ох така ми стана гадно, когато разбрах, че е умрял, и после тоя тъп Закарая има нещо гнило в него, пак не вярвам, крият нещо отново, поне така си мисля, така се зардвах когато Кас се появи, ама интересно, нали беше мъртъв, как са го съживили? Ий, тоя дявол сега намери тялото, оня Ник къв беше..Идиот как може да му повярва? Question Тъп ли е?....Малк не ми стана ясно относно тоя Михаил къв беше, оръжието, че той може да победи дявола, ама Дийн да не си помисли да казва "да". Не, не искам...Стана ми супер яко, когато бяха в болницата при Боби и Дийн вика да си намерят друга планета Haha! Haha! Точно така, ама накрая Дийн е прав да не вярва много на Сами, макар че ми се струва че вече е добре. Супер няма тая тъпа кучка Руби Twisted Evil Twisted Evil Олей да видим сега какво ще стане, след като тоя тъп Ник каза Да на дявола, сега ще започва екшана...
Нямой да знае кога ще излиза 2 епизод? Question
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeПет 11 Сеп 2009 - 18:56

Промо снимки на еп.2
и от еп.3

ЕДИТ:Парис Хилтън ще учавства в 5 епизод на Свръхестествено. affraid
снимка
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeПет 11 Сеп 2009 - 20:19

Аз също го гледах преди няколко часа и още съм много развълнувана. :bounce:
Бяха ми залипсвали тея 2мата красавците In Love. Аз също не схванах как се преместиха от църквата в самолета, но от разговора на Кас и Закарая(като 2рия нещо вече започвам все повече да не го понасям) си мился, че или е Луцифер и някой от неговите помощници или Бог Nooo way! Абе ще се разбере... Кас толкова се радвам, че не е мъртъв. Много ме кефи. Който и да го е съживил сигурно е някой печен! Само съм много ядосана, че върнаха тъпата Маги?! Аз едва чаках преди да я убият и тая пак се появи. Ама честно да си кажа повече ме кефеше в първото си тяло. Там ми изглеждаше най-подходяща.
Луцифер обаче успя да убеди тъпия Ник. Оплете го с милите си думички, че обичал Бог и за тва го затворили. Да ги разправя ня баба ми тея Evil or Very Mad А къде отиде това, че не понасял хората?!
Относно новите герои нещо не съм много съгласна. Парис просто не знам на коя кокоша глава му е хрумнало да я вкарва във филма Mad Тя няма място в такъв сериал! Също така тази дето се смяташе номер 1 фена на книгите на "supernatural", просто не мога да я трая. Помня, че сам я гледала в някой от филмите на Дисни и знам, че и тогава не можех да я трая. Остава ми само да се надявам да е само в този епизод!
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeСъб 12 Сеп 2009 - 0:03

Успокойте се с тази Парис. Само един епизод ще се преживее, пък и е почти сигурно, че ще умре брутално, така че нямам нищо против да я гледам с кол в челото.

Малко повече инфо.
Цитат :
В сряда Кристин от E!Online разби всички с новината, че Парис Хилтън ще бъде гост звезда в Свръхестествено.

През този сезон Сам и Дийн, ще бъдат изправени пред самия Сатана и Апокалипсиса. Възможно ли е появяването на Парис да бъде важен аспект в Свръхестествено?

Информацията, която Крипки потвърди относно Парис Хилтън за появата й в шоуто, което се завръща на 10 септември:
"Ако някой иска да види кръвожадната Парис в атака и да убие някого, това е вашият шанс", заяви Крипки, който допълни, че той е чесно казано шокиран, че Парис се е съгласила да го направи.

"Ние написахме ролята за нея", каза Сара Гембъл. "Радостни сме, че тя каза да. Ще играе ролята на демон, който е във формата на ... Парис Хилтън. Ако знаете нашия стил на работа, значи знаете, че ще бъде доста забавно. Фактът, че тя прие да играе в този епизод, говори за нея, че определено има чувство за хумор. Тя се справи чудесно, скоро ще го видите".



Сега за епизода. Изгледах го преди 1-2 часа, тъй като предпочитам да го зяпкам вечер. Някакси тръпката е още по-голяма. Доколкото успях да смеля информацията, мисля че беше една страхотна премиера. Вярно, че не се дадоха почти никакви отговори, а се поднесоха десетки въпроси, но... си беше невероятно. И само на мен ли ми се стори, но Джаред и Дженсън играха много по-добре от останалите сезони. Естествено, че не искам да кажа, че играят лошо. Но сега са сякаш с едно стъпало по-нагоре. Не знам... с такова впечатление останах.
Стана ми страшно тъжно като гледах тъжния puppy face на Сам. И това напрежение между двамата братя... още не мога да го възприема. Като се сетя какви бяха преди отношенията им и като видя как Дийн сега не му вярва... :[ А добре, че Боби беше обладан иначе думите, които изрече бяха повече от потресаващи.
Както винаги не липсваха и лафове и тази луда фенка не беше толкова луда де Haha! Все пак прилично изкукуригала е. Израдва ме, да. Haha! Хах, физиономиите на Сами си бяха убийствени xD
А какъв кеф падна, когато Кас се появи. То нямаше такова яко появяване и натриване на нос. Този Закарая веднага си сви опашлето.
Колкото за този Ник, където Луци се всели в него - еми трудно може да не се поддадеш. Жена му и детето му са били изколени! Луци си играеше със съзнанието му по-отвратителен начин... Оплете го с думи. Няма начин да не се пречупи! Когато загубиш някой искаш възмездие и то му беше обещано. Съвсем нормално да каже "да".
Последната сцена ме довърши обаче... е, нямаше начин Дийн да прости туко така, но ми стана кофти. И изиграха всичко перфектно!
И сега за друго не се сещам... ако има ще едитвам.
И се получи прилично дълго мнение, което не смятах да е толкова дълго, но така се получи. Чакам си следващия петък <333

Edit: Иииии интрото беше велико <3 Най-доброто досега, според мен (;


Последната промяна е направена от emotion на Съб 12 Сеп 2009 - 2:15; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeСъб 12 Сеп 2009 - 1:16

I'm such a dumb ass!
Съвсем забравих мамка му,и като видях темата ми идеше да се изям от яд..
Излезе!Най-после излезе по дяволите..толкова го чаках..
И сега съм във еуфория!Ааах..само да се свали..ах!
Колкото до Парис.. WTF?!Иначе според мен наистина ше я бива за злобна кучка..макар да не мога да и гледам кирливата физиономия.. много ме дразни тая,честно..
Мога да кажа само..ОМГ
Току що го изгледах ии мамка му останах без думи..
Първо,като за начало ми харесва как се появява надписа във едно такова със кръв,тва може би е едно от най-яките :Д
След тва..онова във църквата и след тва във самолета,ако не беше Господ та на.. разпрах го по думите на Кас,иначе като ефекти го бяха изпипали супер мощно..
Радвам се че и Сами е излекуван,като му видях кучешката физиономия като разказа на Боби за апокалипсиса направо ми идеше да се разрева..само той може да прави такива кучешки физиономий..САМО ТОЙ!Наистина тези задници и двамата страшно ми липсваха,колкото и псувни да изяде Сам не мога да не му се радвам..като ги видях и направо ми идеше да ъм се хвърля и двамата на вратовете,а не като оная ъъ Бети само да пипам..ох майко.. Haha! Само да ми паднат,ще пипам не ами..
Иии супер много се радвам,че Дийн е меча,или там квото е,щото си знаех че той ще оправи всичко,макар че много много не згрях дали е хубаво или не да е меча..предполагам,не.
"Ангелски презерватив" Хахахха тва ме уби,наистина ми липсваше и сърказма му..
Ангелите са задници,определено..обаче кас пак ме съмнява и пак стигам до изовда че самия господ го е съживил,не вярвам да го изкарат и него кучка,като ангелите му..
Хипер интересно става,отначало се чудих на Дийн защо се прави,че нищо не е станало,обаче на края на епизода ме уби на място.. Не отричам че Дийн е дяволски прав за всичко,за това че не може да му има доверие и прочие,но тази скапана кучешка физиономия може да разтопи и най-коравосърдечния..Макар,че не вярвам Дийн да не му прости.. да,верно че обрече всички,верно че го предаде и избра оная пача,обаче.. гледайте кво прави една физиономия..честно да ви кажа не мога да го гледам така,къса ми се сърцето,особено на последното изречение на Дийн..Определено беше удър под кръста..ах не мога да издържа до следващия.. *sammy face*
Ааа забравих да кажа за Луцифер.. като го слушах и аз щях да кажа да в интерес на истината.. даже май почва да ме кефи.. за сега съм на мнение че е пич,но може би всичко е един маскарад само онзи да каже да.. абе що не си намират по-хубави приемници..все някви от кол и желязо ги подбират..както и да е,определено ми подчепи любопитноста,тоя "носител на светлината"
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeСъб 12 Сеп 2009 - 2:31

И аз го гледах, сутринта в 7 и преди малко пак. Haha!
Първо - Finally, they're back! *sun* Липсваха ми сарказма, физиономиите и всички други готини неща.
Второ - заащооо, защо бяха сменили музиката на the road so far? Искам си Carry on my wayward son
Трето - жесток начален Supernatural надпис! I love you
Четвърто - най-готиното пропукване и начало на Апокалипсиса! Очаквах Луци (много смешно звучи) да излезе от тая дупка като някое сбръчкано старче със злобен поглед и ехиден смях, ама не... различава се от стереотипа, рight?
Пето - признавам Луци за долен и коварен тип, кефи ме! Haha! Нищо чудно, че Ник се съгласи, то не беше едно сладкодумие, едно чудо... Кой не би се съгласил? Пича му предлага отмъщение за семейството. Обаче онея jedi mind tricks с кръвта, детския плач бяха ужасно гадни.
Шесто - жестоко появяване направи Кас! Най-големия е просто, любимец ми е несъмнено. Отива му да рита задници с това ножле.
Седмо - само аз ли мразя puppy face-а на Сам?! Сериозно, побърква ме. Ненавиждам такива жални физиономии, пък и не съм и фен изобщо на face-a на Сам, so... идва ми да му избода хубавите оченца. Haha! Виж като видя сълзите в очите на Дийн е друго нещо, ама кучешки физиономии, не, мерси.
Осмо - гласа на Дийн, когато е ядосан е адски секси. In Love
Девето - готин номер извъртя на Закарая (проклето садистично долно... сещате се ;D) в къщата на Чък.
Десето - фенката ме дразни, изкуствена психарка и точка.
Единадесето - близкия план на Импалата, когато Боби спира пред хотела - любимият ми кадър!
Дванадесето - кой по-добре би се вписал в ролята на проклета кучка от Парис?! Аз пък много искам да я видя в ролята й, любопитно ми е, пък и й се радвам, so...
Тринадесето - не мога да разбера какви са тия философии и нерви дето ги вкарвате в някои от по-горните мнения? И какво толкова не можахте да разберете от епизода, малко все едно не сте го гледали някои... Anyway, nothing personal. Wink
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeСъб 12 Сеп 2009 - 23:16

А бе, седнах и прочетох коментарите ви ( без спойлерите) и си викам "Що до сега не съм го гледала?" Просто катоо видях клипчето с Дийн и Сам, реших, че трябва да се гледа. Е сега дърпам серийките и започвам. Дано ми хареса!
Върнете се в началото Go down
ianeto_277

ianeto_277


Брой мнения : 191
Join date : 04.05.2009
Age : 28
Местожителство : The cake is a lie.

Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitimeНед 13 Сеп 2009 - 19:52

Преди около седмица започнах да го гледам и вчера свърших първи сезон. Страхотен, уникален, единствен, велик. Някои серий даже гледах по два пъти. Има си дозата ужас, фентъзи, научна фантастика дори и романтика. Nooo way! Сам и Дийн са неповторими. Въпреки всички трудности продължават да се държат един за друг. И двамата са голями сладури, но нрава на Дийн определено ми допада повече. Не мога да съдя Сам за отношението му в определени моменти, действително преживя много. Създанията, с които се борят са доста ... внушителни. Аз попринцип съм от страхливите и от време на време се будя благодарение на измислено скърцане с кука. Haha! Сериите с Кървавата Мери и Жената в бяло също бяха страшнички ... Но продължавам да следя сериала с огромен интерес и желание а още. Това е от мен за сега, няма да пиша нищо за демоните от по-високата част на йерархията и ангелите, защото знам за тях прекалено малко. Като изгледам всички сезони ще напиша по-обстоен коментар. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Supernatural/Свръхестествено - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Supernatural/Свръхестествено   Supernatural/Свръхестествено - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Supernatural/Свръхестествено
Върнете се в началото 
Страница 2 от 10Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Сериали-
Идете на: