Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Последната книга, която прочетох

Go down 
+173
mai land
Мари
Janica
Таня
NVasileva
ninelle
fallangel
Romina
Дафинка
ivkaiva3
dessy_2201
pnmihailova
nmk_262
mirence70
Ina
маринели
Denitsa
Gergana8310
krassy123
netinka
RhageLover
марти7074
Dfghjk
antoan
irina37
elinor83
Vanya Pekova
Valverde
sta_ny
NiKoLcHeToOo
kremchetokika
Susituu
Малката русалка
vs_koleva
ivykiwi
raq2003
mushmulkata
radi842
Tais
emotion
Streamers_98
the mortal vampire
haou_airen
hhxx
nansi0521
gerganasto
drebi6ok1973
mira2006
iveto1806
stefaniya
Adi81adi81
littledwarf
mi666i
Divine
opinionated
inarra
joo86
djiogara
sevinchas
yasmina
Chocolate
papazova
mimi40
sss79
hai_lin97
MVM
RavenKnight
Мейси
rosali
miss_l0veee
pufilina80
deedee1991
Bloopy
twilight9404
RavenHeart
hriskataaa
Elune
Yris
vasi738
nilgyun
Pale_Doll
Scorpio
Avis
byh4o
ronnie178
daki8
black_paranoia
shadowkiss
piki
kati2211
sevinch_ahmedova
Nikssi
gali68
FromHell
geriqn
ziz
annadimova85
magdalasf
Nightmare_Girl
gold_alex
nina1968
elena1916
missoctober
vamp_girl33
Kristityyy
monaliza
poli8009
mirela95
lovee_
albenii
kamenceto90
rim17
radivana
dani4ko
santutzo
MisS_KaPriZna
charmira
slunchev_luch
Heilichka
zinaida
elinka
etam
mamamia
Deichuna
djuli
vikincety_24
darkness_angel
Silvi_2711
moni794
ShiVeR
perla333
polinceto
gibon
Cveti Ognqnova
bella_edward_love
Silence_love
Antoniq93
flora1898
rozza93
wentlee
Melanroh
pijama
Caius's Huge Fan
Beta
Bilson
jalice
chirsi
presy
wither.
Priestess
voice_of_heaven
fuckin_rules
milencety
ivka_94_1991
twilight_i94
Rainbow
Artemis
Lioness
krisi1023
Искра
twilighttt
Melrose
Glrk
rozi_bj
twilightgirl
lady_abadon
Eternal Love
lin
Alice Cullen
sayonara
FoXy
gal4eto9052
Nessie
177 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next
АвторСъобщение
Yris




Брой мнения : 32
Join date : 30.12.2010

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeВто 30 Авг 2011 - 23:44

Академия за вампири на Ришел Мийд 3 част. Доста се натъжих. Грабвам следващата. Умирам отлюбопитство да разбера какво става...
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeПет 16 Сеп 2011 - 21:27

"Писмата на Душевадеца" - К.С.Луис

Много добра книга! Един мой приятел ми я даде, като горещо ми я препоръча. Действително си заслужава да се прочете. В началото ми беше малко странна, самият начин на писане ми беше нов, различен, а и нещата, за които Луис пишеше, ми бяха леко недостъпни. Но след като се поувлякох напред в книгата, започнах да осъзнавам много неща в нея и да търся послание и истинност, която е огромна, в думите на автора (в книгата всичко е през погледа на Душевадеца, който пише писма до своя племенник Горчилко, който е неопитен и млад изкусител). Всъщност в тази книга аз все едно чета и виждам своите недостатъци, които са чисто човешки и почти всеки ги притежава. Много, много ми хареса, препоръчвам я на всеки. Напоена с хумор, философия и истинност книга.

"Вещицата от Портобело" - Паулу Коелю

Невероятна книга! Прочетох я за един ден, едвам се отлепих, за да свиря и ям. Грабна ме още от самото начало, докато я четох, постоянно цялата изплувах в пот от вълнението, което ме застигаше. Коелю пише изключително увлекателно, много харесвам стила му. А самата история е наистина завладяваща, особено по този оригинален начин, по който е представена (не биографично, а чрез разкази на хора, познаващи Атина, главната героиня). Другото, което страшно много ме завладя в тази книга, бе това, че страшно много си приличаме с главната героиня. Това още повече повдигна духа ми. Горещо препоръчвам тази книга, много завладяваща!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeПет 23 Сеп 2011 - 22:33

"Червения дракон" на Томас Харис.
Готина книга определено, то щом е за Лектър, няма как. Обаче честно казано от книгите "Мълчанието на агнетата" май повече ми харесва, докато при филмите е обратното.
Иначе конкретно за книгата. По-различна е от филма, има разни промени, които са направили в лентата. Честно казано това е може би единственият филм, който повече ми харесва от книгата - дали е така защото съм я прочела след като съм гледала вече филма... или пък защото филмът ми е любим много и заради актьорския състав... Не мога да кажа. Все пак обаче препоръчвам, разбира се. Заслужава си четенето. Smile
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeНед 25 Сеп 2011 - 0:11

Yvette's Haven by Tina Folsom от серията "Scuanguards Vampires".
Самата серия е обещаваща. За сега има само четири книги, но се очакват още. Не може да се сравнява с Братството на Черния Кинжал или Dark Hunters, но има потенциал. Съдържанието е увлекателно и често има някои неочаквани обрати. Както в повечето книги за вампири и тук главните герои се влюбват до полуда в рамките на два-три дни, но не изглежда претрупано. Даже напротив, накрая на всяка книга от поредицата се сещах, че героите се познават от едва ли не вчера, но динамиката в книгата е доста силна и се губи представа за времето.
Върнете се в началото Go down
hriskataaa

hriskataaa


Брой мнения : 35
Join date : 24.09.2011
Местожителство : София

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeПон 26 Сеп 2011 - 15:49

Устоите на Земята-Кен Фолет
Наистина завладяващ роман.Много обемен,но това не значи,че е разхвърлян.Има наколко сновни сюжетни линии,които се развиват паралелно,но са описани еднакво добре.Историята е изчерпателна,не е имало моменти,в които да си мисля,че нещо липсва или,че не е доизпипано.Разказва по много интересен начин за живота на героите.На преден план е просто един строеж ,но това е само повърхността.Всъщност историята внушава много човешки истини,разказва за любовта и омразата,за отмъщението,за наранената гордост и на какво е способен човек,когато мисли за децата си.Има над какво да се размишлява,докато я четеш.Засяга голям спектър от човешки ценности и взаимоотношения и показва как те не се променят с времето;как хората тогава,както и днес,страдат,обичат се,борят се да постигнат целите си и как миналият и съвременният свят много си приличат.Макар и по различен начин,заради епохата,и двете реалности са груби,жестоки,хората страдат,богатите тъпчат всичко живо,а бедните са онеправдани и незащитени.
Искрено я препоръчвам на хора,които харесват исторически романи,защото този е изключително завладяващ. Smile Smile
Върнете се в началото Go down
RavenHeart

RavenHeart


Брой мнения : 146
Join date : 22.04.2009
Age : 31

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeПон 17 Окт 2011 - 22:34

град на паднали ангели- Касандра Клеър
Историята и се е поизчерпала, и за мен не е на нивото на първите три книги, но пък пише много добре и знае как да те накара че продължиш да четеш
Върнете се в началото Go down
twilight9404

twilight9404


Брой мнения : 40
Join date : 18.01.2009

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeПон 17 Окт 2011 - 22:45

"Преди да умра"-Джени Даунъм [u] Наистина много интересна и те кара да се замислиш за всички неща който изживяваш през живота си и може би че не трябва да спираш да мечтаеш и да преследваш мечтите си!!! Friends Friends
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeВто 18 Окт 2011 - 10:09

Вълче биле на Андреа Креймър. Вече дадох мнение в темата,но и тук ще кажа,че книгата е интересна ако харесвате такъв жанр.
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeВто 15 Ное 2011 - 23:15

Хммм последната книга,която четох беше на Норето Робъртс - Свещеният камък. Доста добро,но аз все пак съм пристрастна,защото няма нейна книга,която да не ми е харесала.
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 9:44

Щастливи завинаги на Нора Робъртс. Това е последната книга от тетралогията Сватбена агенция. Беше романтична и увлекателна като всичко на Нора. Сега ще чакаме да видим какво ново ще пусне.
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeПет 6 Яну 2012 - 10:20

След дълго отлагане прочетох първите две книги на ''Среднощен ловец''. Харесва ми въпреки, че предпочитам описанието за вампирите, което ни представя Уорд! :Р Е все пак съм пристрастна, може би за това неината гледна точка ми харесва повече In Love Но среднощен ловец си заслужава да се чете Bravo
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeПет 6 Яну 2012 - 16:41

Агата Кристи - Великата четворка

Може би една от най-добрите й книжки. Доста заплетена и сякаш неразрешима загадка, голяма главоблъсканица какво ще се случи, как ще се случи и тн. Като един Агата Кристи фен, съм доста доволна! Smile
Върнете се в началото Go down
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeВто 10 Яну 2012 - 14:29

"Вийет" - Шарлот Бронте

Невероятна книга! В началото някои неща ми бяха прекалено завлачени, прекалено много описателност имаше, която на моменти измаря, но после не можех да я оставя! Главните героини на Шарлот винаги ме пленяват, а и историите й също. Много добър роман!
Върнете се в началото Go down
deedee1991

deedee1991


Брой мнения : 43
Join date : 28.01.2012
Age : 33
Местожителство : Русе

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeПет 3 Фев 2012 - 2:26

Дж. Р. Уорд
БРАТСТВОТО НА ЧЕРНИЯ КИНЖАЛ
ВЕЧНА ЛЮБОВ


Edit : НЕВЕРОЯТНА Е!!!
Върнете се в началото Go down
pufilina80




Брой мнения : 44
Join date : 04.02.2012
Age : 44
Местожителство : испания,леон

Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitimeСъб 4 Фев 2012 - 6:34

последната книга която прочетох е от поредицата Черния Кинжал
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последната книга, която прочетох - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последната книга, която прочетох   Последната книга, която прочетох - Page 15 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Последната книга, която прочетох
Върнете се в началото 
Страница 15 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Първата книга, която прочетох...
» Последната книга, която си купихте?
» Търся книгата...
» Песента, от която съм обсебена в момента
» Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: