Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Академия за вампири

Go down 
+111
Dulce amargo
radi555
soleil7
lordgrafa
royal
g_arabadjieva
azz
ivana1995
monzi
Diamond
Stilyana
drebi6ok1973
iveto1806
ally
AmericaSinger
mi666i
dindiiv
allbena
melanis9
dfmdfmdfm
asq1254
Русалка
gik
mimi40
mihaylina
nina99
bobi st
the mortal vampire
jinchen
krisi1122
savovkiril
Black Devil
MVM
Streamers_98
Antonelly
qn4eto1234
Мейси
Ivanova92
LisaEl
krisi koeva
Little Dhampir1000
qnsssi
venitu257
arven4eto
juleto_98
mushmulkata
jjanet
...beyond the sunrise...
vanifity
Avis
dimitriibelikov
vlado
zax
iliana.k
harabelka
rosali
maq94
benbenka
gali68
monny13
kateto_9379
Carly
georgi_radev2
rolly
nadiaali
annadimova85
rosemary96
Inkogniti22
bwdoll
dangerous95
breaking_dawn_fan
lovehurts
wentlee
Elena Gilbert
insomnia163
mai4eto666
Teddie
sta_ny
greenwitch
Magnollia
jein_black
bonbonche_581
mamamia
raned
elito_4471
mir4eto97
happylove
santutzo
etam
dani4ko
slunchev_luch
anityyy12
rainetoo_96
Mury
Antoniq93
LoveVampires
flora1898
chirsi
Vesna_gl
selene
Kristityyy
bubens
bella90
Nessie
sayonara
Melrose
Alice Cullen
Lioness
twilightgirl
Искра
twilight_i94
115 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 11 Апр 2010 - 15:33

Spoiler:

Та...
Бе, не знам. Стивън Стрейт съвсем мъничко ми подхожда за Дмитрий, и то с дълга коса, но много малко. За Роуз не съм видяла засега момиче, което да ми наподобява на нея из интернета.
За Кристиян и Лиса...
Кристиян горе-долу така, но не баш.
Лиса горе-долу така.
Не си ги представям така, но са близки до това, което имам за представа.
За другите не намерих...


Последната промяна е направена от daredevil на Нед 11 Апр 2010 - 22:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 11 Апр 2010 - 16:07

За Дмитрий няма подходящ. Haha! Май няма и да има ми се струва.
Кристиан - да, Гаспард Улиел наистина прилича, на този уолпейпър особено. Понякога прави прекалено злобни някви физиономии, но като цяло ми се вписва като Кристиан.
Лиса.. - Елизабет Харнойс ми се струва подходяща. Ето и как изглежда самата тя.
За Роуз нямам избрана още.. ще едит-на после, ако след време мерна някоя, която да ми се стори подходяща. Smile

EДИТ:
Малко пропуснах другите Haha!
Мейсън - горе-долу така.
Кирова пък си я представям горе-долу като онази, която играеше Макгонъгъл, но с доста по-остър нос и с малко по-злобна физиономия.
И засега само за тези съм открила... Пак ще едит-вам Haha!
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 11 Апр 2010 - 17:10

Aх,Стивън,Стивън..и аз съм се замисляла за него,но да,нещо не ми се вписва.
Гледах че повечето си я представят Роуз,като Мегън Фокс,която изобщо не ми допада,
няква прекалено лигава ми е.

Аз пък доста я оприличавам на Кейт Бекинсейл.
Ето така най-вече,
И тук
Във Ван Хелсинг е повече от прекрасна.
И смятам че има всичко което може да се търси във една бъдеща Роуз.Красива е,има хубаво тяло и е участвала във филми където е pretty badass Haha!
Не знам как обаче като е на 37 в момента,ще изиграе Роуз.
Иначе,другата ми фаворитка е Еванджелин Лили от Изгубени
Ето
И още една..
Хаха,аз ви затрупах..Но,нещо всички ми се струват..прекалено стари за Роуз :Д

Лиса..си я представям като нещо в стил Скарлет Йохансон,само дето Лиса не я описват толкова..секси,хах.
Ето тук също
Елизабет Банкс също не е лоша,като за Лиса
А какво ще кажете за Кристен Бел?
Цък?

Ии,за момчетата още не съм помислила,че още преглеждам да видя щя намеря ли перфектната Роуз и Лиса (:
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 11 Апр 2010 - 22:15

Ся съм в шок! Не е честно, господи.... Ама цялата тази работа като я гледам, малко ми мяза вече само от спойлера на сериал ... хубава е книгата сигурно, не съм я чела, но от резюмето ...
Spoiler:
Не че не искам и аз да ги изям с интерес, но ми изглежда мааалко глупаво така. Но извинявам се, ама Кристиян аз не си го представям като онзи Стивън, прекалено ми изглежда симпатичен. Само по лекия незаинтересован поглед на Кристиян трябва да крещи колко е опасен ии евентуално секси. Академия за вампири - Page 2 701699Академия за вампири - Page 2 809675А за Дмитрий няма да говорим, мисля, че там, който и да е актьора няма да бъдем доволни.. То това е изкуството на перфектността в на всеки главата. Ама Дани си е права, че ако ни праснат някой кат Роб.. ще бъде некво отвратително. Просто книгите са затова - да може всеки да си представи героя както си иска. Затова и избираме да четем книги, а не например да гледаме филми. Знам, че ще ме изядете за коментара, че книгата от сега леко я виждам като сериал, но ... Вие сте добри хора, ще ми простите? Моля ви? Просто искам да кажа, че не съм чела книгата, нямам право много да говоря, но от пръв поглед ми изглежда така... Не вярвам, че Ришел Мийд обаче може да го направи като сериал, тя дори и най - голямата интрига ще я изобрази по начин, по който ние да я възприемем. И съм сигурна, че съм толкова пристрастна от това, че ме шокира новината.
Spoiler:
Добре де , може... ама не е честно...  


Последната промяна е направена от twilightgirl на Сря 10 Юли 2013 - 0:26; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 11 Апр 2010 - 22:28

Искам да ви помоля да си маркирате спойлерите! Има хора, които още и една книга не са прочели, пък ако ви изчетат мненията, ще разберат как свършва цялата поредица. Haha!
Редактирайте си мненията, моля ви.
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeПон 10 Май 2010 - 15:27

Академия за вампири - Page 2 Vampire-academy-3

ОЧАКВАЙТЕ НА 17.05.2010

Aкaдемията „Св. Владимир“ не е училище като всяко друго. Скрита дълбоко в горите на щата Монтана, в нея се обучават млади вампири и техните бъдещи пазители – дампирите.

Две раси вампири населяват нашия свят. Едните, мороите, са смъртни и влaдеят магиите със земни елементи. Другите, стригоите, са неживи и зли – хранещи се с невинни жертви. Дампирите – полувампири, полухора, са посветили живота си на мороите като техни пазители.

Лиса Драгомир е моройска принцеса. Тя е смъртен вампир с рядка дарба и неразрушима връзка със земните магии. Роуз Хатауей е дампир и най-добра приятелка на Лиса, обучаваща се да бъде неин персонален пазител.
Роуз знае, че е в разрез с правилата да обича друг пазител. Грижата за Лиса би трябвало да е на първо място. Но когато става въпрос за страхотния Дмитрий Беликов, правилата просто няма как да не бъдат нарушени.

Напоследък нещо странно се случва с Роуз. Призрачни сенки витаят из Академията и загатват за надвиснало зло. Безсмъртните неживи са наблизо и жадуват за отмъщение...
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeПон 17 Май 2010 - 15:38

Е, официалният български превод на третата вече би трябвало да е факт по по-големите градове. Надявам се сте започнали вече да четете "Целуната от сянката", защото съвсем скоро ще можете да видите български фен превод и на четвъртата част - "Кърваво обещание" - и то тук, в нашия форум.

Приятно четене! Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeПон 24 Май 2010 - 16:42

Фенки на руския красавец Дмитрий, прочетохте ли третата? :Р Аз съм доста очарована от поредицата, с всяка част ми става все по-интересно и самата история се заплита все повече и повече, от което, разбира се, ни се иска да научим възможно най-бързо какво ще се случи по-натам.

И понеже преди време преоткрих Хейдън, в когото виждам перфектен Ейдриън, реших да ви споделя снимка, на която е просто идеален Ейдриън Ивашков In Love :

Академия за вампири - Page 2 4384910617_f6711a8a9f_m
Върнете се в началото Go down
bella90

bella90


Брой мнения : 135
Join date : 06.04.2010
Age : 33
Местожителство : Plovdiv

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeПет 28 Май 2010 - 1:37

Гуфъл вече е пълен с колажи и всеки споделя кой е неговъя фаворит.
номай и аз ще подкрепя тази"
Ben Barnes -Димитрий
Megan Fox-Роуз
не са ли сладки?
Поне горе долу...мисля,че става за комбинация Smile

А колкото до Лиса и Кристиан имам няколко фаворита :Р
можеби Кристиан(но както е тук през 2006 но не и сега )
П.П. Предложението на Искра за Ейдриън ми допада Wink
Върнете се в началото Go down
bubens

bubens


Брой мнения : 272
Join date : 28.04.2009
Age : 28
Местожителство : София :))

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 20:54

Хора,някой знае ли откъде мога да си сваля Blood Promise на английски? Знам,че ще кажете да потърся в Гуугъл ,но наистина вече търсих и не намерих нищо.Сестра ми ми каза за един сайт - 4shared.com ама ми иска някаква програма и нещо не ми стана да си го изтегля ,така че ако някой знае нещо ,моля да драсне едно ЛС или да отговори тук -както реши (: .
Върнете се в началото Go down
Kristityyy

Kristityyy


Брой мнения : 936
Join date : 05.04.2009
Age : 31

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeСря 2 Юни 2010 - 22:33

Ето, аз намерих това - http://www.4shared.com/document/dSrNznGu/Richelle_Mead_-_Vampire_Academ.html?err=no-sess

Пак е от 4shared.com, но аз като цъкнах "Download Now" и изчаках и ми се изтегли книгата Smile Ако нещо не стане, пиши - ще потърся нещо друго (:
Върнете се в началото Go down
bella90

bella90


Брой мнения : 135
Join date : 06.04.2010
Age : 33
Местожителство : Plovdiv

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeПет 4 Юни 2010 - 17:34

Kristityyy написа:
Ето, аз намерих това - http://www.4shared.com/document/dSrNznGu/Richelle_Mead_-_Vampire_Academ.html?err=no-sess

Пак е от 4shared.com, но аз като цъкнах "Download Now" и изчаках и ми се изтегли книгата Smile Ако нещо не стане, пиши - ще потърся нещо друго (:

Ако не стане в Zamunda ги има и 5-те Smile
http://zamunda.net/details.php?id=222795&hit=1
приятно четене
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeПет 4 Юни 2010 - 19:44

даа.. след като прочетох и трите и даже леко подхавнах 4-тата, мога да кажа, че съм тотално зарибена ;дд Не очаквах, ама тая поредица ме хвана доста здраво ;д

Иначе зза образа на Меган Фокс като Роуз НЕ! Тоуз е съвсем различна.. Както казаха по-горе: мисля, че Кейт Бекинсел е много по-подходяща.
За Дмитрий - Стивън стрет НЕ, но Бен Барнес става и то доста добре се вписва според мен ;д
За Лиса може би Скарлет или Кристен Бел, но в книгите тя е с изумрудено зелени очи, а тези девойки са по синеочки.. трябва добре да се поработи върху лещите ;д
За Кристиан, представата на twilightgirl ми харесва най-много <33
А за Ейдриън - Искре, уцели джакпота с този образ!!

Аз лично така си ги представям повечето..
Върнете се в началото Go down
selene




Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : In Hell

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Юни 2010 - 15:41

От къде мога да изтегля книгите с бг превод ?
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitimeНед 6 Юни 2010 - 21:11

selene написа:
От къде мога да изтегля книгите с бг превод ?
От никъде. Тук се превежда четвъртата, другите ги Н.Я.М.А. в интернет, вече имам де жа вю с тоя въпрос.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Академия за вампири - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Академия за вампири
Върнете се в началото 
Страница 2 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Училище за вампири
» Академия за вампири 4-6 /каталог на главите/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: