Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Академия за вампири

Go down 
+111
Dulce amargo
radi555
soleil7
lordgrafa
royal
g_arabadjieva
azz
ivana1995
monzi
Diamond
Stilyana
drebi6ok1973
iveto1806
ally
AmericaSinger
mi666i
dindiiv
allbena
melanis9
dfmdfmdfm
asq1254
Русалка
gik
mimi40
mihaylina
nina99
bobi st
the mortal vampire
jinchen
krisi1122
savovkiril
Black Devil
MVM
Streamers_98
Antonelly
qn4eto1234
Мейси
Ivanova92
LisaEl
krisi koeva
Little Dhampir1000
qnsssi
venitu257
arven4eto
juleto_98
mushmulkata
jjanet
...beyond the sunrise...
vanifity
Avis
dimitriibelikov
vlado
zax
iliana.k
harabelka
rosali
maq94
benbenka
gali68
monny13
kateto_9379
Carly
georgi_radev2
rolly
nadiaali
annadimova85
rosemary96
Inkogniti22
bwdoll
dangerous95
breaking_dawn_fan
lovehurts
wentlee
Elena Gilbert
insomnia163
mai4eto666
Teddie
sta_ny
greenwitch
Magnollia
jein_black
bonbonche_581
mamamia
raned
elito_4471
mir4eto97
happylove
santutzo
etam
dani4ko
slunchev_luch
anityyy12
rainetoo_96
Mury
Antoniq93
LoveVampires
flora1898
chirsi
Vesna_gl
selene
Kristityyy
bubens
bella90
Nessie
sayonara
Melrose
Alice Cullen
Lioness
twilightgirl
Искра
twilight_i94
115 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
Vesna_gl




Брой мнения : 40
Join date : 06.07.2010

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeПет 9 Юли 2010 - 18:12

Някой може ли да ми каже кога излиза 4-тата част по пазарите? Има ли вече дата? Мерси много!
Върнете се в началото Go down
sayonara

sayonara


Брой мнения : 2175
Join date : 14.03.2009
Местожителство : Where the wild roses grow..

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeПет 9 Юли 2010 - 18:27

Ако се беше разгледала ТУК щеше да разбереш.. (:
Върнете се в началото Go down
chirsi

chirsi


Брой мнения : 365
Join date : 04.06.2010
Age : 28
Местожителство : Сливен *

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeПет 9 Юли 2010 - 18:58

Охх.. видях ,че обсъждате Стивън Стрейт за Дмитрий.Този човек го обожавам,слабост ми е !!! С къса коса е по - хубав,но....// Съответсва на представите ми... До колкото за Роуз няма точно подходяща актриса,но най-много ( според мен ) съответства София Буш и после Меган Фокс
А майката на Роуз, би играла много добре Анжелина Джоли.Тя се вписва в преставите ми


Тази поредица е УНИКАЛНА ! и който не я е прочел има за какво да съжалява :Р :Р
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeСря 21 Юли 2010 - 19:43

Неочаквах чак толкова да ми хареса тази поредица, но тя е страхотна! Роуз е точно типа характер, който харесвам. Направо не мога да повярвам, че шестата книга излиза чак декември. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
LoveVampires

LoveVampires


Брой мнения : 3
Join date : 05.08.2010

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет 5 Авг 2010 - 18:34

Аз от доста време само хубави неща чувам за книгата и се заинтересувах/да не говорим, че след като прочетох Майер, баща ми най-накрая се отказа да ме възпира да чета за вампири/. Та въпроса ми е: от къде мога да си сваля книга първа? Или да я чета онлайн? Щот вече от доста време търся, нищо. Сякаш всички други книги от поредицата ще преведат, ама не и тази. За това, умолявам ви, ако знаете, то кажете ми откъде да я сваля тази книга...
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет 5 Авг 2010 - 19:29

Ako искаш може да я дръпнеш от 4shared.com като на търсачката пишеш Vampire's academy обаче гледаш файла да е на английски, а не н а испански както често се случва, и естествено да е първата книга все пак, която сваляш, че ако си дръпнеш 2 или някоя друга едва ли ще вденеш нещо. Иначе на български освен при нас превод на поредицата не може да намериш, а то и ние даже не превеждаме цялата поредица, а това, което досега не е излязло. Другия варинант мисля се досещаш какъв е, да си я купиш. Около 12 лева май беше, но си струва, книжката е много увлекателна и интересна, всичко, което си чула за нея не е просто прехвалено , а според моето лично мнение чиста истина. ТА ако не ти се чете на английски, защото на български в интернет няма да я намериш книгата, може да си я купиш. Wink
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeЧет 5 Авг 2010 - 21:49

Книга първа на Български в интернет я НЯМА. Купете си я бе, хора. Превеждаме книги, които все още не са излезли на български, никой не се занимава с качване на преведени и издадени книги.
Върнете се в началото Go down
Antoniq93

Antoniq93


Брой мнения : 54
Join date : 06.07.2010
Age : 30
Местожителство : Хасково

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeСъб 14 Авг 2010 - 0:38

Така е .. няма смисъл тези които ги има по книжарниците да се пускат и по форумите.

А що се отнася до поредицата думите просто не ми стигат да опиша колко е запленяваща и колко е вълнуваща и т.н.
Обаче не мога да повярвам,че 6тата излиза чааакк декември .. струва ми се толкова далече .. и от си е при положение,че все още сме август Neutral Evil or Very Mad дано поне до януари да пуснат съдържанието на книгата на английски

А що се отнася до това кои актьор на кого подхожда съгласна съм с Искра за Ейдриан ..
За Роуз и Дмитрий просто няма такива перфектни актьори които да ги изиграят ..
А за майка на Роуз .. ами да Анджелина става ..
Върнете се в началото Go down
Mury

Mury


Брой мнения : 93
Join date : 17.04.2009

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Авг 2010 - 16:26

Alice Cullen написа:
Книга първа на Български в интернет я НЯМА. Купете си я бе, хора. Превеждаме книги, които все още не са излезли на български, никой не се занимава с качване на преведени и издадени книги.
Първите три книги вече са качени в Читанка Smile
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Авг 2010 - 23:06

Mury написа:
Alice Cullen написа:
Книга първа на Български в интернет я НЯМА. Купете си я бе, хора. Превеждаме книги, които все още не са излезли на български, никой не се занимава с качване на преведени и издадени книги.
Първите три книги вече са качени в Читанка Smile
Обясни ми как точно мнението ти е по темата?! Коментираме К-Н-И-Г-А-Т-А, не читанка, арена, днес.бг, или каквото и да било друго, как да го напиша за да ме разберете? Не ме интересува ако ще и Ришел Мийд сама да я е качила в замунда, коментирайте по темата!
Върнете се в началото Go down
rainetoo_96

rainetoo_96


Брой мнения : 89
Join date : 27.07.2010
Age : 27
Местожителство : бургас

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeНед 5 Сеп 2010 - 16:30

Корицата на spirit bound не ми допада много,ама тва си е мое мнение! За актюр мисля че Бен Барнс е подходящ за Дмитрий Беликов
Върнете се в началото Go down
anityyy12




Брой мнения : 6
Join date : 17.06.2010
Age : 31
Местожителство : sofiq

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeСъб 11 Дек 2010 - 11:47

Надявам се издателство ИБИС да направи много хубава корицата, а относно филма да го направят с нови актьори и да се доближават до реалните герои в книгата да не са нещо измислено както правят в другите филми по книги Smile
Поредицата е СТРАХОТНАААА Bravo Bravo
Върнете се в началото Go down
slunchev_luch

slunchev_luch


Брой мнения : 66
Join date : 09.11.2010
Age : 34
Местожителство : София

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeСъб 11 Дек 2010 - 15:04

Обожавам тази поредица. Прочетох всичките книги без 6тата миналия месец за отрицателно време. Не усетих как ги прочетох всъщност. Нямах големи очаквания, когато започнах да чета, но определено останах много доволна. Отдавна не бях чела книги, които да ме завладеят до такава степен. Съжалявам, че 6тата книга е последната от поредицата (по скоро последната книга с тези главни герои), но всичко хубаво си има край. Сега остава да чакаме Bloodlines ( ако не се лъжа така ще се казва книгата) Smile
Върнете се в началото Go down
dani4ko

dani4ko


Брой мнения : 55
Join date : 27.11.2009
Age : 31
Местожителство : Дебрите на Ада

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeНед 12 Дек 2010 - 13:07

Аз съм In Love в тази поредица. Обожавам я! Има си от всичко: любов, драма, динамика Smile
Върнете се в началото Go down
etam

etam


Брой мнения : 13
Join date : 08.09.2010
Age : 31
Местожителство : там където никой не може да ме намери...

Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitimeНед 12 Дек 2010 - 22:19

Ето ги моите предложения за актьори. Не можах да намеря за всички, но пак е нещо. Например за ролята на Димитри според мен най ще подхожда Тейлър Кич, който е страхотен. За ролята на Роуз най ми допада Фернанда Андраде-тя също е красива и екзотична. За Ейдриън съм си избрала двама актьори- Гаспар Юлиел и Хейдън Кристенсен, а за Кристиян трябва някой като Джонатан Рийс Майърс.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Академия за вампири - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Академия за вампири   Академия за вампири - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Академия за вампири
Върнете се в началото 
Страница 3 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Академия за вампири 4-6 /каталог на главите/
» Училище за вампири
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 6 - Последна саможертва/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: