Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Паднали ангели

Go down 
+64
Малката русалка
radi842
Еvitta
nansi0521
radinec
Streamers_98
Black Devil
merri5
MVM
LisaEl
danne_1
Bloopy
Mockingjay
venitu257
juleto_98
hriskataaa
vasi738
jjanet
nikivesy
vanifity
Aleks
vlado
daki8
ajvi
black_paranoia
sevinch_ahmedova
harabelka
devilsmate
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
geriqn
julianna
stop666
magdalasf
dEs
asahe
breaking_dawn_fan
silviya_borisso
lovehurts
sta_ny
bebs_987
pearl
Alice Cullen
darkness_angel
rainetoo_96
viki_nankova
mir4eto97
Tediii
lovee_
starokina
poli8009
MissSixty
beni1979
Arya
Caius's Huge Fan
selene
fdsa
wentlee
wither.
flora1898
sayonara
twilightgirl
twilight_i94
68 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
sevinch_ahmedova




Брой мнения : 46
Join date : 01.06.2011
Age : 41
Местожителство : Tutrakan

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeЧет 2 Юни 2011 - 13:10

Щ се включа и аз в намеренията да прочета първата книга. Когато прочетох резюмето веднага се сетих за поредицата "Безсмъртните" на Алисън Ноел. Дано развитието на характера и историята на героите в новата поредица да е интересно. Exclamation
Върнете се в началото Go down
black_paranoia




Брой мнения : 19
Join date : 13.06.2011

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 14:20

На мен не ми хареса особено тази книга. Не ме грабна изобщо. Даже мога да кажа,че си беше чиста загуба на време.
Върнете се в началото Go down
ajvi

ajvi


Брой мнения : 43
Join date : 12.07.2010
Age : 32
Местожителство : sf

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 20:49

Замисълът на книгата е хубав,но реализацията не много.Не мога да определя точно какво не и е наред,но определено можеше да бъде по интересна
Върнете се в началото Go down
daki8

daki8


Брой мнения : 23
Join date : 29.09.2010

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeВто 28 Юни 2011 - 16:51

Прочетох я неотдавна,но нещо не ме грабна.Малко ми се изгуби смисъла.Дано продължението е по–добро. Smile
Върнете се в началото Go down
vlado




Брой мнения : 41
Join date : 04.07.2011

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeВто 5 Юли 2011 - 1:09

не ми хареса особено тази книга.
Върнете се в началото Go down
Aleks




Брой мнения : 46
Join date : 10.07.2011
Age : 34
Местожителство : София

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeПон 11 Юли 2011 - 14:26

За тази книга не мога да се изкажа особено положително ...Кто цяло обичам да чета и то много и книгата трябва да е наистина ужасна ,за да я оставя .Тази я прочетох до края ,но със сигурност няма да си взема следващата част .Просто не ми въздейства ,нито ме плени особено ,леко посредствена и детска ми се стори...
Върнете се в началото Go down
vanifity

vanifity


Брой мнения : 46
Join date : 12.07.2011
Age : 27
Местожителство : Stara Zagora

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeНед 17 Юли 2011 - 19:11

Супер книга. Първата ми книга, която прочетох в подобен жанр. Честно да си кажа бях придобила някакъв страх с тея сенки. Главните герой също са много добре измислени, и двмата са итнересни персонажи, а историята продължава да е интересна.
Нямаше момент в който да ми е скучно. За 10 часа и я бях прочела, наистина мнооого я харесах.
Както за автора, така и за самата история- едно голямо браво! Smile Smile
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 5:43

Аз не можах да я завърша,а много ми беше интересно в началото.Може би не съм била в подходящо настроение .Случвало ми се е и сигурно ще и дам още един шанс след време.
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 14:09

Понякого кориците са по добри от съдържанието под тях
Върнете се в началото Go down
vasi738

vasi738


Брой мнения : 41
Join date : 14.08.2011

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeСря 17 Авг 2011 - 11:38

Чела съм и трите книги . Преди седмица свърШих 3-тата, Страст, и до колкото знам те Ще бъдат 4-тири . Които о6те се Чуди ,смело напред към книжарниците , поредицата обира тоЧките  и естествено джентълмена Даниел и лоШото момЧе Кам :Д

Поредицата е страхотна.Преди седмица и половина свърших точно третата част и съм доста впечатлена.Определено си заслужава парите.


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Нед 21 Авг 2011 - 23:38; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : 4 и 6 НЕ СА букви!!! + Използвай бутона EDIT ако искаш да напишеш нещо ново.)
Върнете се в началото Go down
hriskataaa

hriskataaa


Брой мнения : 35
Join date : 24.09.2011
Местожителство : София

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeСъб 24 Сеп 2011 - 21:12

Това се превърна в една от любимите ми поредици."Паднали Ангели" и " Терзания" бяха страхотни,взех ги на един дъх.Купих си и "Страст",но още не съм я прочела.
Що се отнася до кориците ,тази на "Страст" не ми харесва колкото предните две;като че ли първата корица беше най-успешна Smile
Много харесвам историята,единственото,което ме дразни понякога(СПОЙЛЕР!) е инатът на Лус,която винаги,ама винаги,прави това,което изрично й е забранено.Като цяла обаче с даниел станахе дна от любимите ми двойки.
Върнете се в началото Go down
juleto_98

juleto_98


Брой мнения : 42
Join date : 07.05.2010

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeНед 9 Окт 2011 - 22:39

Става горе-долу.
Върнете се в началото Go down
venitu257




Брой мнения : 25
Join date : 06.11.2011

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeСря 9 Ное 2011 - 16:36

Преди няколко дни я свърших и останах с добри впечатления от нея. До сега не бях чела никоя книга подобна на тази, затова в началото ми беше малко странно чувството Haha! , обаче като цяло ми допадна . Smile
Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 17:16

Чела съм книгите до втора. Първа не беше нищо особено, но втора определено имаше повече какво да предложи и ми стана по-интересна. Cute
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitimeВто 15 Ное 2011 - 23:50

Поредицата има направо невероятни корици,много хващат окото. Колкото до съдържанието-чувам само хубави неща o.O
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Паднали ангели - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Паднали ангели   Паднали ангели - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Паднали ангели
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Паднали ангели - Томас Сниегоски
» Паднали ангели/ Fallen – екранизация на книгата на Лорън Кейт
» You're beautiful/Красиви като ангели

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: