Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър

Go down 
+26
D.Fan
LisaEl
lydotokote
Ivanova92
cold_lady_
puhi2010
magdalasf
tedi123
Avis
daki8
ajvi
shadowkiss
Silvi_2711
ShiVeR
twilight_i94
twilightgirl
selene
Peyton*
Nessie
gal4eto9052
cornelia_star
Lioness
Alice Cullen
Beta
wither.
cullens_fen4e
30 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Какво мислите за книгата?
1.Страхотна е!
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_vote_lcap50%Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_vote_rcap
 50% [ 7 ]
2.Не съм я чел и не смятам да я прочета
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_vote_lcap7%Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_vote_rcap
 7% [ 1 ]
3.Хубава е, но не е нищо особено
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_vote_lcap21%Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
4. Не съм я чел, все още
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_vote_lcap21%Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_vote_rcap
 21% [ 3 ]
Общо гласове : 14
 
Poll closed

АвторСъобщение
cullens_fen4e

cullens_fen4e


Брой мнения : 108
Join date : 05.07.2009
Age : 27
Местожителство : Страната на вампирите...

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeСъб 24 Апр 2010 - 23:40

Мисля, че вече много от вас са чували за книгата "Тръпка" на Маги Стийвотър.
Аз преди няколко дни я прочетох и ми хареса много и нямам търпение да излязат и другите две части, ноп за съжаление това няма да е скоро. "Копнеж" излиза през юни, а "Завинаги" другата година. Какво мислите вие за книгата?
Върнете се в началото Go down
wither.

wither.


Брой мнения : 40
Join date : 24.06.2009
Age : 30
Местожителство : Русе

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeНед 25 Апр 2010 - 1:46

Ами... чела съм я на английски и беше... що годе прилична. Но сюжетът не беше нищо чак толкова оригинално. За първи път от толкова време главен герой ми допада - Сам. И все пак... прекалили са с чувствителността му. Е, поне не блести като диско топка. (no offence, guys) По едно време става досадно, докато се пинкат при търсенето на Джак.
Заключение: Има и по-стойностни книги от тази.
Върнете се в началото Go down
Beta
VIP
Beta


Брой мнения : 700
Join date : 10.05.2009
Age : 37
Местожителство : Някъде из облаците

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeСря 28 Апр 2010 - 19:36

Много ми харесва!Това е моята нова тръпка!Прочетох я за един ден,нищо че бях в сесия.Книгата е много интересна.Историята е вълнуваща,въпреки че действието се развиваше малко бързо.Щеше ми се да не ставаше всичко ей така-щракаш с пръсти и вече си на някаква друга вълна.
Spoiler:
В Здрач беше много вълнуващо и романтично.В "Тръпка" това липсваше.Романтиката беше на заден план.Сякаш беше обърнато внимание повече на първичното.Не отричам,че в края се разплаках.Безсилието им пред студа ме разчувства.И все пак надеждата умира последна.Краят беше хубав.Чакам с нетърпение продължението на книгата.Но аз рабрах,че "Копнеж" ще излезе юни или юли в САЩ,а в България ще е няколко месеца по-късно.силно се надявам превода на останалите две книги да е по-добър от този на "Тръпка".Беше ужасно постоянно да чета едни и същи прилагателни имена.За тоя преводач няма ли синоними,бе?


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Вто 25 Май 2010 - 11:50; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Маркирайте си спойлерите!)
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeВто 25 Май 2010 - 12:25

Прочетох я и аз, и нещо не съм очарована.
Има си и готини моменти, но като цяло не ми хареса особено. Единствения плюс бяха вълците, аз имам слабост общо взето, а иначе изглежда като нещо, което вече съм чела. Крие се в стаята й, гушкат се, крие какъв е от приятелките си... Не знам, може би очаквах нещо по - оригинално.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeВто 25 Май 2010 - 12:41

Alice Cullen написа:
Прочетох я и аз, и нещо не съм очарована.
Има си и готини моменти, но като цяло не ми хареса особено. Единствения плюс бяха вълците, аз имам слабост общо взето, а иначе изглежда като нещо, което вече съм чела. Крие се в стаята й, гушкат се, крие какъв е от приятелките си... Не знам, може би очаквах нещо по - оригинално.


Мда, и аз съм на същото мнение.
Върнете се в началото Go down
cornelia_star

cornelia_star


Брой мнения : 50
Join date : 20.01.2009
Age : 32
Местожителство : Haskovo

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 14:22

На мен лично ми беше интересна,надявам се и продължението да е супер Smile
Върнете се в началото Go down
http://darkmagic.dir.bg
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 16:57

Не ми хареса. Няма причина, просто не ме грабна.
Но бих прочела втората част от любопитство. Smile
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 18:49

daredevil написа:
Alice Cullen написа:
Прочетох я и аз, и нещо не съм очарована.
Има си и готини моменти, но като цяло не ми хареса особено. Единствения плюс бяха вълците, аз имам слабост общо взето, а иначе изглежда като нещо, което вече съм чела. Крие се в стаята й, гушкат се, крие какъв е от приятелките си... Не знам, може би очаквах нещо по - оригинално.


Мда, и аз съм на същото мнение.

И аз така...
Втората, като Гал, ще я прочета от любопитство.
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeНед 13 Юни 2010 - 19:43

daredevil написа:
Alice Cullen написа:
Прочетох я и аз, и нещо не съм очарована.
Има си и готини моменти, но като цяло не ми хареса особено. Единствения плюс бяха вълците, аз имам слабост общо взето, а иначе изглежда като нещо, което вече съм чела. Крие се в стаята й, гушкат се, крие какъв е от приятелките си... Не знам, може би очаквах нещо по - оригинално.


Мда, и аз съм на същото мнение.

Същото, с нищо не ме грабна. Не мисля да чета втората.
Върнете се в началото Go down
selene




Брой мнения : 24
Join date : 01.06.2010
Age : 34
Местожителство : In Hell

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeЧет 24 Юни 2010 - 17:44

Мисля до няколко дни да я прочета Smile
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeСъб 7 Авг 2010 - 18:11

Мен пък книгата ме грабна, но това отново доказва, че вкуса ми е на 180 градуса различен от чуждите и вече си мисля, че думата 'различен' при мен вече е като някоя обида...
Както и да е, за всички, които все още се интересуват, 2рата част излезе преди няколко дни на английски и можете да си я дръпнете от 4shared , а колкото за книжарниците, може и да я има, аз бих искала да си я купа, за да си я имам, защото за очите ми не е прекрасно да чета от компютъра, но ще си чакам принтера.
Върнете се в началото Go down
twilight_i94

twilight_i94


Брой мнения : 2279
Join date : 15.01.2009
Age : 30
Местожителство : В градината пълна с рози

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Копнеж - втора книга от поредицата на Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeПет 17 Сеп 2010 - 14:20

Очаквайте на 27.09.2010 г.!

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Anigif10

Едно момче копнее да остане човек... Едно момиче копнее да бъде с него...


Сам и Грейс трябва да се борят, за да останат заедно. За него това означава да се пребори с миналото си на вълк... и да открие начин да оцелее занапред. За нея – да скрие една много опасна тайна и да се изправи лице в лице с едно все по-несигурно бъдеще.

Сам
Няма да позволя това да бъде моето сбогуване. Направил съм хиляда хартиени птички, носещи спомените за двама ни с Грейс, и съм произнесъл своето желание. Ще открия лек. А после ще открия Грейс…

Грейс
Живот, изтъкан от обещания за неща, които биха могли да се случат: купчина с документи за постъпване в колеж, тръпката от спането под висящи от тавана хартиени птички, бъдещето, което се крие в усмивката на Сам.
Това бе живот, който не исках да оставя зад себе си.
Това бе живот, който не исках да забравя.

История за една любов.
За различните видове любов и за онази любов, която може да накара хората да направят немислими неща.
Тя е мъчителна и въодушевяваща, тя ги освобождава и оковава в плен, тя ги съблазнява и плаши. Докато целият им свят се разпада, само любовта ги държи заедно. Ще бъде ли достатъчно? Ще имат ли време?

След „Тръпка“ феновете искаха още. След „Копнеж“ ще умоляват за това… „Завинаги“


№ 1 в списъка с бестселъри на Nеw York Times за 2010 г.!

Издателство Кръгозор
Върнете се в началото Go down
ShiVeR

ShiVeR


Брой мнения : 13
Join date : 06.05.2010

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeПет 17 Сеп 2010 - 21:30

Много мерси за инфото!Откакто прочетох ''Тръпка'' все търся някаква информация и все нищо не намирам.Добре,че поне остава още малко иначе незнам какво щях да правя. Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър 660845
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeСъб 18 Сеп 2010 - 11:22

Съединявам темите за двете части на книгата.
Върнете се в началото Go down
Silvi_2711

Silvi_2711


Брой мнения : 116
Join date : 30.10.2010
Age : 30

Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitimeСъб 30 Окт 2010 - 16:15

Smile Наскоро прочетох "Тръпка" и мога да кажа, че е една от най-добрите книги, които съм чела. Страхотна е! Със сигурност ще прочета и "Копнеж".
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър   Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ридание - Маги Стийвотър
» Първа спирка - тук
» [ПРОЧЕТИ!] Първа спирка - тук.
» Шелан vs Херлен – най-неловка първа среща

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: